Palīdzi! Vispirms smags insults, pēc tam - krūts vezis; Sandra cenšas atgriezties dzīvē

tautaruna.lv 15.janvāris, 1:03
 
Pexels
Sandras dzīve apmeta kūleni 2017.gadā, kad sievieti piemeklēja smags insults un sākotnēji viņa bija piekalta gultai un pilnībā kopjama. Pateicoties Sandras dzelžainajai gribai, līdzcilvēku atbalstam un intensīvajai rehabilitācijai sieviete spēja piecelties uz savām kājām un lēnām maziem solīšiem virzīties uz priekšu, lai iegūtu patstāvību un turpinātu dzīvot. Sandra to spēja- kaut arī ar spieķīti, tomēr kļuva patstāvīga, atrada darbu, kas viņai ļoti patika un likās, ka dzīve ieies jaunās sliedēs, stāsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Tomēr 2019.gads atnesa Sandrai jaunu likteņa izaicinājumu, jo viņai konstatēja krūts audzēju. Sandras dzīve uz mirkli apstājās, jo bija jāpieņem jauni izaicinājumi, lai uzvarētu audzēju - tika iziets ķīmijterapijas kurss un veikta operācija.

Tas viss sievieti atmeta atpakaļ gan fiziski, gan emocionāli, jo Sandras vīram sievas otrā diagnoze bija par smagu un viņš no ģimenes aizgāja.

Sandra ir saņēmusies, sapurinājusies un ir gatava atgriezties dzīvē, tikties ar saviem mazbērniem, censties iekārtoties darbā un dzīvot dzīvi ar pilnu krūti.

Šobrīd Sandrai ārkārtīgi svarīga ir regulāra rehabilitācija un Rehabilitācijas centrā Poga pēc katra rehabilitācijas kursa bija ļoti strauja veselības un kustību uzlabošanās un viņa vēlas turpināt saņemt rehabilitāciju šajā vietā. Sandras rehabilitācijai nepieciešami EUR 2000, kas būtu 2 intensīvie fizioterapijas kursi ar iekļautām GEO-System gaitas robota nodarbībām. Sandra lūdz mūsu atbalstu, jo šobrīd viena nespēj apmaksāt šādas nodarbības.

Sandrai iespējams palīdzēt, ziedojot šeit!

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ziedotu,bet kur teikts ka neziedoju kādiem aferistiem?

15.janvāris, 9:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:22

Jaunākās diskusijas