Cipule par pandēmiju: Tas nav visai glaimojoši

tautaruna.lv 15.janvāris, 10:29
 
f64.lv, Kaspars Krafts
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore Liene Cipule pašreizējo Covid-19 situāciju, cilvēku neapmierinātību un nepacietību, salīdzināja ar kādu latviešu noveli.

Cipule savā Twitter kontā ievietoja dziļdomīgas ierakstu, liekot noprast, ka pašreizējā situācija ir visai skaudra.

Viņa pandēmiju pielīdzināja novelei "Nāves ēnā". Kā Cipule atzina, tad skolas laikā, kad lasīja šo darbu, tas likās pārspīlēts. Tomēr pašlaik tā stāstu mēs varam attiecināt uz mūsdienām, pandēmiju un cilvēku savstarpējām attiecībām.

Pašlaik visapkārt valda dažādas asas diskusijas, kas saistās ar Covid-19. Sākot no ierobežojumiem un to ievērošana, līdz pat vakcinācijai. Cilvēkiem ir dažādi viedokļi un nereti nevar iztikt bez asiem strīdiem, diskusijām.

Šajā grūtajā brīdi sabiedrībai vajadzētu būt vienotai un kopīgi cīnīties pret vīrusu, taču ir novērojama šķelšanās. Cilvēki kļūst daudz neiecietīgāki, viens otru cenšas aizskart, ja viņu viedoklis ir pretējs.

Uz Cipules ierakstu reaģēja vairāki cilvēki. Viņi atzina, ka tas ir baiss salīdzinājums esošajai situācijai, taču patiess.

Kā zināms, tad ņemot vērā aizvien pieaugošos Covid-19 infekcijas izplatības riskus un mērķtiecīgākai infekcijas ierobežošanai, Ministru kabinets pagarināja ārkārtas situāciju Latvijā līdz 2021. gada 7. februārim. Līdz 25. janvārim ir noteikta komandantstunda jeb “brīvdienu mājsēde” naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu no plkst. 22.00 līdz 5.00. Šajā laikā iedzīvotājiem ir jāatrodas savā dzīvesvietā. Tās atstāšana pieļaujama tikai īpaši neatliekamos gadījumos.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Peredastus ārā no valsts amatiem!

15.janvāris, 10:31 Atbildēt

Aptiekās ne reizi iepirktas zāles ar beigušos glabāšanas termiņu.Mātei izrakstija zāles kuras sen it kā neražo.Ģimenes ārste to pateica un pauda izbīnu kā šīs zāles vēl ir vispār nopērkamas?Pašam izrakstija dārgas zāles taču ne manai kaitei un vitamīnus veselu lērumu kuri neko nepalīdz un tad šitie ''mediķi'' man stāsta un grib iestāstīt par mistiskās sērgas apkarošanas '' vienotību''.Rīgā apkarojat prostitūciju ar AIDS,triperi,sifilisu.Puse cietumu ar tubiķiem sēd. Ejat un tos ārstējat ja gribat labdarību.

15.janvāris, 11:29 Atbildēt

Tu reali debils ar saviem pederastiem,un to pasu ari dzintaram.

15.janvāris, 15:19 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Marci, pakaļpiedziņas auto nav cieņā :)

15.janvāris, 19:42 Atbildēt
dzintars > marcis

tu ari zilais esi ,ka aizliec vārdiņu viņu labā?Saka,ka tas nēesot diez ko higiēniski.

15.janvāris, 20:41 Atbildēt

Idiotus vispirms!

22.janvāris, 19:11 Atbildēt

pareizi,razojat tik jaunus birojus!mums vel par maz ierednu-dikdienu ministrijas!godigi padarit katram savu darbu(ministrijas par darbu uzskata kafijosanu}braucu no ritiem pa valgu un brinos-pilna skola ar berniem,bet saslimuso skaits samazinas.kur ministrijas strada-latvija vai igaunija???

15.janvāris, 12:15 Atbildēt

Cipulei derētu Orvelu palasīt...

15.janvāris, 12:50 Atbildēt

nu seja gan pretīga,izskatās pēc kautuves darbinieces kura lopus dīrā

16.janvāris, 6:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:38

Jaunākās diskusijas