Māte par notiekošo skolās: Skaistais mirklis bija īss

tautaruna.lv 13.septembris, 12:09
 
Romāns Kokšarovs/F64
Vēl nesen Latvijas Universitātes Psiholoģijas nodaļas vadītāja asociētā profesore Ieva Stokenberga mikroblogošanas vietnē Twitter priecājās par savu bērnu došanos uz skolu, tad tagad, aprakstot situāciju, viņa pauž, ka prieka mirklis bija īss.

"Bērni iegājuši pa skolas durvīm, es ceļā uz darbu. Jel, mirkli, kavējies, tu esi skaists!" tā Stokenberga rakstīja 2.septembrī.

Savukārt pirmdienas rītā viņa sociālajos tīklos pavēstījusi: "Mirklis bija īss. Abu bērnu klases karantīnā."

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka šī situācija nebūt nav vienīgā.

"Tieši tāda pati situācija- 6.klase- mājas karantīna. No 30 bērniem vakcinēti 2!! Viens no viņiem- manējais," raksta kāda komentētāja.

Vēl Twitter lietotāji uzskata, ka šāda situācija izveidojusies to cilvēku d''el, kas nevēlas vakcinēties pret Covid-19.

"Stulbi apzināties, ka antivaxeriem pat viņu bērnu izglītība nav arguments (par veselību mēs jau sapratām). Viņu moto - es ir dumš, manam bērnam būt tādam pašam. Un nē - attālinātās mācības NAV risinājums. Tā ir ļoti nepilnīga un nekvalitatīva izglītība."

"Pasaki paldies bezatbildīgiem potētajiem kuri to panāca un "zinātnē balstītajiem" valdības lēmumiem par pusaudžu potēšanu."

Tikmēr, kā vēstīts iepriekš, skolēniem Covid-19 testi tiks veikti reizi divās nedēļās, nevis katru nedēļu, kā tas notiek pašlaik, par to vienojušies veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) un izglītības ministre Anita Muižniece (JKP).

Tomēr gadījumā, ja pozitīvo Covid-19 gadījumu skaits sabiedrībā būtiski palielināsies, testēšanas regularitāte skolās atkal var tikt pārskatīta.

Kā informēja Veselības ministrijā (VM), ceturtdien abi ministri konceptuāli vienojušies par tālākajiem soļiem skolēnu testēšanas pilnveidošanā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Viens mans draugs šādos gadījumos parasti citē klasiķi: "Laime bija tik tuvu, bet izjūdzās zirgs..."

13.septembris, 13:13 Atbildēt

Diemžēl.. vakcīna neaizsargā no inficēšanās... tas jau ir pierādījies.. Bez tam kopš sākta bērnu vakcinācija... nevaru ātrumā atrast to rakstu.. bet bērniem, īpaši zēniem ir daudz lielāka iespēja nokļūt slimnīcā ar Covid vakcīnas blaknēm, - sirds iekaisumu... nekā inficējoties ar Covid... Ja nemaldos pēc statistikas 3x biežāk bērni nonāca slimnīcā pēc vakcīnas nekā inficējoties ar Covid Tā ka nav ko pārmest vecākiem..

13.septembris, 13:46 Atbildēt

Muļķības. Ja vari pamato savu teikto ar zinàtniskiem pieràdījumiem, jo patreiz izplati pilnīgas muļķības

13.septembris, 18:58 Atbildēt
Ilga Rascevska > baiba.d.rzniece
14.septembris, 8:58 Atbildēt

berniem nav jasezh karantina, ta ir tikai LV

13.septembris, 14:21 Atbildēt

Nav gan. Tà ir daudz vslstīs..

13.septembris, 18:58 Atbildēt

nav stulbi apzināties, ka esi stulba? Un ka "antivakseri" šīs represijas neatbalsta, tās atbalsta vaxeri - tādi kā tu un kariņš.

13.septembris, 14:55 Atbildēt

Apvainojot otru, Tu parádi cik pats esi inteliğents..

13.septembris, 19:00 Atbildēt
Vaskins > baiba.d.rzniece

Inteliģentā, lieto latviešu valodai atbilstošas diakritiskās zīmes un pirms "cik" ieliec komatu, jo sākas palīgteikums.

Un šāda diplomātiska otra cilvēka nozākāšana arī pašai nedara godu.

13.septembris, 21:23 Atbildēt

Izvēlamies savus bērnus nevakcinēt ar viņiem nevajadzīgām un šajā gadījumā vēl eksperimentālām vakcīnām. Lai "vaxeriem" neradītu galvassāpēm un neaplipinātu viņus ar vīrusu, ko neslimojam - bērnus izglītojam mājmācībā un ar labiem rezultātiem. Tā kā visi šiem samurgojumi "par bezatbildību", "izglītības trūkumu" utt...ir propogandas sviests, ko cilvēki ir ļāvuši sasēt savās galvās. Paldies Dievam drīz būs reforma un ieiesim jaunā ērā, kur vismaz pārstāsim viens uz otru riet un pazemot.

14.septembris, 11:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:09

Jaunākās diskusijas