Sašauts populārā aktiera Vilsona mīļdzīvnieks

tautaruna.lv 13.septembris, 18:18
 
Rūta Kalmuka/F64
Aizvadītajā nedēļā Velnciemā kāds pagaidām nezināms ļaundaris pastrādājis nežēlību pret dzīvnieku. Ar pneimatisko ieroci viņš sašāvis aktiera, dramaturga un rakstnieka Ērika Vilsona nepilnu gadu veco kaķenīti, dzīvniekam traumējot aci. Iespējams, no viņa necilvēcīgās rīcības cietuši arī citi Velnciema minči, vēstā portāls liepājniekiem.lv. 

Dzīvniekam uzlikta pēcoperācijas apkakle, jo pirms dienas veterinārārste no kaķenītes kreisās acs kaktiņa izņēmusi pneimatiskā ieroča lodi, kas bija iestrēgusi kaulā.

Veterinārārste, kura operējusi dzīvnieku, gan viesusi cerību, ka actiņu izdosies saglābt.

Sākotnēji Ē. Vilsons nospriedis, ka kaķenīti, iespējams, savainojusi vārna. Kur tieši šāvēja redzeslokā dzīvnieks nonācis, viņš nezina, taču pirms nedēļas kājā sašauts arī kaimiņienes kaķis.

Saistībā ar notikušo viņš ceturtdien vērsies ar iesniegumu Valsts policijā (VP).

“Laikam cilvēkiem uzplaiksnī kādas psihiskas slimības, jo kā var šaut uz dzīvnieciņu. Kas būs pēc tam? Vai šaus uz bērniem? To var izdarīt tikai ļoti gļēvs cilvēks, kurš pats sevi neciena,” sacīja Ē. Vilsons.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Kropļiem iebāzt to šaujamo d... ā un tad izšaut,pie tam vairākas reizes no vietas.

13.septembris, 18:32 Atbildēt

Tā ir kad iegādāties pneimatisko ieroci var bez atļaujas un to nevajag nekur reģistrēt. Tā visatļautība ir jāizbeidz! Bet mūsu 100 gudrās galvas tālak par savu degungalu neredz. Kad pašiem kas lidzīgs notiks, tad tiks sāks domāt. Savulaik manā darbavietā noliktavā dzīvoja kaķenite, kuru kāds maitas gabals tpt sašāva. Priekšniece izglāba, aizvedot pie ārsta un apmaksājot no savas kabatas operāciju.

13.septembris, 18:58 Atbildēt

Tikai nevajag. Pneimatiskos ieročus, nevienā pasaules valstī, reģistrēt nevajag. Vien, civilizētās valstīs, ja pneimatisko ieroci pret dzīvnieku izmanto (arī cilvēku- cilvēks ir dzīvnieks), iestājas kriminālatbildība- cietums.

Latvijā, uz papīra, nedrīkst šaut, bet, ja šauj pa dzīvnieku, kas nav cilvēks, policija pat izmeklēšanu neierosinās- tas tak vien kaķis/ suns/ balodis.

Pretīgi.

13.septembris, 21:04 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Viens gan dabūja nosacītu sodu, par sešu vārnu nošaušanu+ naudas sodu.

13.septembris, 21:24 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Par to arī saku. Vācijā būtu cietumsods, Latvijā, labākajā gadījumā nosacīts.

13.septembris, 21:56 Atbildēt
valdannen > 583738203030947

Irijā gaisa šautenes iegādei jāiegūst tā pati licenze, kas visem citiem šaujamieročiem nepieciešama, bet Lielbritānijā ne. Licenze maksā €80 uz trim gadiem. Abās valstīs ir kriminālatbildība par dzīvnieku spīdzināšanu, mocīšanu.

13.septembris, 23:38 Atbildēt

Manam runcim vēderā iešāva maija mēnesi 2021.g. Netālu no Namdaru ielas Velnciemaa..

13.septembris, 19:23 Atbildēt

Tam, kas to izdarīja, viss nāks atpakaļ.

X100.

13.septembris, 20:54 Atbildēt

Tas ir tas pats lohs, kas savu suni pameta, jo bija uz Rīgu jāpārceļas? Vēl rimi viņu savās reklāmās iebāzis. Riebj skatīties. Gan jau arī kaķi pats pametis kaut kur klīstam, tagad popularitāti meklē.

14.septembris, 0:15 Atbildēt

es sava kaķa ievainojumu atriebtu nogriežot sīkajam ļaundarim labo roku un izbarojot vārnām.

efektīvi

14.septembris, 0:59 Atbildēt

NE-cilvēki,atjēdzieties! Kad reiz beigsies tā nežēlība pret mūsu mazajiem brāļiem????????!!!!!!!!!????? Tiešām kaut kādi psihopāti!!!!!!!

14.septembris, 5:19 Atbildēt

Mēsls,kuram dzīve vēl atspēlēsies.Maita,kurš var šādi izrīkoties ar dzīvnieku,noteikti ir ar novirzi un ir bīstams sabiedrībai,tādēļ ir jābūt reālam cietumsodam par šādām izdarībām

14.septembris, 9:16 Atbildēt

Kaut kāds velnišķīgs peredasts uzdarbojies...

14.septembris, 17:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas