Gobzems beidzot atklāj, ko patiesībā domā par Šleseru

tautaruna.lv 13.septembris 2021, 11:30
 
Foto kolāža/F64
Pirms kāda laika vēstījām, ka politiķis Ainārs Šlesers publiski vērsies pie politiķa Alda Gobzema, sociālajā tīklā Facebook publicējot viņam veltītu vēstuli, kurā aicina sadarboties. Savu viedokli par Šleseru beidzot paudis arī Gobzems.
Kā Facebook uzsver Gobzems, Šlesers sesot Vienotības projekts.

"Šlesers ir Vienotības projekts. Tiem, kuri to nesaprot, laiks to saprast. Visus šos gadus slavēja valdību. Nekad nav palīdzējis opozīcijai. Tagad mērķis mazināt opozīcijas patieso spēku. Iesūtīja cilvēkus, lai šķeltu manis veidotu partiju. Pēc pusmēneša šizofrēniski piedāvā apvienoties, kad neizdodas sašķelt partiju. Atveriet taču acis," raksta Gobzems.

Viņš arī raksta, ka papētīja publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja viņu tam pievienoties.

"

Secinājumi sekojoši.
Pirmais. Visu cieņu pasākuma organizatoriem un tiem, kas vēlas to apmeklēt, taču šis nav mītiņš pret obligāto vakcināciju un visu ar to saistīto. Tas ir Šlesera kunga dibinātās partijas reklāmas pasākums. Visa saistītā retorika, ieskaitot Egilam Levitam izvirzītās prasības, par to liecina.
Organizēt reklāmas pasākumus nav aizliegts un to pat vajag. Vienkārši tas arī ir skaidri ir visiem jāpasaka. Lai vēlāk nesanāk vilšanās.
Un otrais. Jau stāstīju, ka vairākas dienas pirms 18. augusta, man regulāri, vairākas reizes dienā, zvanīja Valsts Drošības Dienests. Tāpat no dažādiem cilvēkiem saņēmu mājienus, ka es tikšu aizturēts un man liegs doties uz mītiņa norises vietu. Mērķis tam esot viens - lai netiktu pieļauta vardarbība. Tas viss laikā, kad es faktiski katru dienu aicināju cilvēkus nepakļauties provokācijām un nepieļaut neko, kas kaut attāli līdzinātos vardarbībai. Kā atceraties, pasākums notika priekšzīmīgi.
Ko tagad dara Šlesers? Pilnīgi neslēpti aicina gāzt Kariņa un Levita režīmu un darīt to nākamo sestdien. Ja “režīma gāšana” nav vardarbība, tad es nezinu, kas tas ir. Tikmēr Šlesers jau gandrīz mēnesi atlaiž šādā stilā un neviens Facebook satura filtrs to necenzē. Tam tikai divi izskaidrojumi. Vai nu sestdienas pasākums ir ar “režīmu” saskaņots (kam arī varbūt dažādi skaidrojumi) vai arī drošības dienesti to neņem nopietni. Galu galā kungi Brioni uzvalkos un dāmas ar Birkin somiņām nekad nevienu režīmu nav gāzuši. Nevienā valstī un nekad. Un to nedarīs arī Šlesers. Tieši un skaidri, ko es domāju par Šleseru," pauž Gobzems.

Kā vēstījām, Šlesers publiski vērsies pie politiķa Alda Gobzema, sociālajā tīklā Facebook publicējot viņam veltītu vēstuli.

Šlesers vēstulē aicina palīdzēt cilvēkiem, lai viņu varētu normāli dzīvot. Pēc Šlesera teiktā, tauta ir izmocīta, bet Kariņa-Levita režīms pat netaisās atteikties no saviem plāniem.

Viņš aicina Gobzemu apvienoties un izvirzīt kopīgas prasības.

"Es piedāvāju 18.09 izvēlēties par datumu 100 000 protestam ar buldozeriem un smago tehniku, jo tas ir reāls termiņš, lai cilvēki var sagatavoties. Bet pirms tam iesniegt prezidentam ultimātu ar prasībām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas