Gobzems beidzot atklāj, ko patiesībā domā par Šleseru

tautaruna.lv 13.septembris, 11:30
 
Foto kolāža/F64
Pirms kāda laika vēstījām, ka politiķis Ainārs Šlesers publiski vērsies pie politiķa Alda Gobzema, sociālajā tīklā Facebook publicējot viņam veltītu vēstuli, kurā aicina sadarboties. Savu viedokli par Šleseru beidzot paudis arī Gobzems.
Kā Facebook uzsver Gobzems, Šlesers sesot Vienotības projekts.

"Šlesers ir Vienotības projekts. Tiem, kuri to nesaprot, laiks to saprast. Visus šos gadus slavēja valdību. Nekad nav palīdzējis opozīcijai. Tagad mērķis mazināt opozīcijas patieso spēku. Iesūtīja cilvēkus, lai šķeltu manis veidotu partiju. Pēc pusmēneša šizofrēniski piedāvā apvienoties, kad neizdodas sašķelt partiju. Atveriet taču acis," raksta Gobzems.

Viņš arī raksta, ka papētīja publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils nākamo sestdien. Galu galā Šlesers aicināja viņu tam pievienoties.

"

Secinājumi sekojoši.
Pirmais. Visu cieņu pasākuma organizatoriem un tiem, kas vēlas to apmeklēt, taču šis nav mītiņš pret obligāto vakcināciju un visu ar to saistīto. Tas ir Šlesera kunga dibinātās partijas reklāmas pasākums. Visa saistītā retorika, ieskaitot Egilam Levitam izvirzītās prasības, par to liecina.
Organizēt reklāmas pasākumus nav aizliegts un to pat vajag. Vienkārši tas arī ir skaidri ir visiem jāpasaka. Lai vēlāk nesanāk vilšanās.
Un otrais. Jau stāstīju, ka vairākas dienas pirms 18. augusta, man regulāri, vairākas reizes dienā, zvanīja Valsts Drošības Dienests. Tāpat no dažādiem cilvēkiem saņēmu mājienus, ka es tikšu aizturēts un man liegs doties uz mītiņa norises vietu. Mērķis tam esot viens - lai netiktu pieļauta vardarbība. Tas viss laikā, kad es faktiski katru dienu aicināju cilvēkus nepakļauties provokācijām un nepieļaut neko, kas kaut attāli līdzinātos vardarbībai. Kā atceraties, pasākums notika priekšzīmīgi.
Ko tagad dara Šlesers? Pilnīgi neslēpti aicina gāzt Kariņa un Levita režīmu un darīt to nākamo sestdien. Ja “režīma gāšana” nav vardarbība, tad es nezinu, kas tas ir. Tikmēr Šlesers jau gandrīz mēnesi atlaiž šādā stilā un neviens Facebook satura filtrs to necenzē. Tam tikai divi izskaidrojumi. Vai nu sestdienas pasākums ir ar “režīmu” saskaņots (kam arī varbūt dažādi skaidrojumi) vai arī drošības dienesti to neņem nopietni. Galu galā kungi Brioni uzvalkos un dāmas ar Birkin somiņām nekad nevienu režīmu nav gāzuši. Nevienā valstī un nekad. Un to nedarīs arī Šlesers. Tieši un skaidri, ko es domāju par Šleseru," pauž Gobzems.

Kā vēstījām, Šlesers publiski vērsies pie politiķa Alda Gobzema, sociālajā tīklā Facebook publicējot viņam veltītu vēstuli.

Šlesers vēstulē aicina palīdzēt cilvēkiem, lai viņu varētu normāli dzīvot. Pēc Šlesera teiktā, tauta ir izmocīta, bet Kariņa-Levita režīms pat netaisās atteikties no saviem plāniem.

Viņš aicina Gobzemu apvienoties un izvirzīt kopīgas prasības.

"Es piedāvāju 18.09 izvēlēties par datumu 100 000 protestam ar buldozeriem un smago tehniku, jo tas ir reāls termiņš, lai cilvēki var sagatavoties. Bet pirms tam iesniegt prezidentam ultimātu ar prasībām.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

13.septembris, 11:35 Atbildēt

Vai jums nav apnicis katru dienu visur publiskot šo Zālītes tekstu?Pat neko labu neprotat pateikt?Kas attiecas uz Šleseru,tad viņš drīzāk ir Gobzema mīļotās Saskaņas projekts nevis Vienotības.Kā projekts ir pats Gobzems?

13.septembris, 14:08 Atbildēt

Pilnīgs murgs ne prezidents,las tu esi voldemar,viņa pakalpiņš?

13.septembris, 17:02 Atbildēt

Tās tavas tikai domas par to zvaigzni,bet lielajai Latvijas daļai šis prezidents nekad nav paticis un nepatiks.DEMISIJU LEVITAM,KARIŅAM,PAVĻUTAM!!!

13.septembris, 19:09 Atbildēt
Teodors > irena_ieva

Kā , lai nepublicē čekistenes Zālītes slavinājuma tekstus ja par to viņam maksā. Ja maksā, tad publicē. Ievērojat te daudz tādu algotņu un šis ir visīstākais informatīvais karšs.

13.septembris, 22:52 Atbildēt
12metode > teodors

Informatīvais karš ir dažu indivīdu galvās, kuri visur saskata sazvērestības un maksāšanu par citādu viedokļu izteikšanu. Man neviens nemaksā, bet es uzskatu Kariņu un Levitu par labiem valsts vadītājiem, ar saviem trūkumiem, bet jādomā, ka viņi mācās no savām kļūdām.

15.septembris, 18:00 Atbildēt

Narciss saskrējies ar buldozeru...Nu ko,man patīk!

13.septembris, 11:48 Atbildēt

No Saeimas un valdības puses ir totāli antihumāni uzurpēt tiesības atļaut vai aizliegt sabiedrībai rīkot streikus, mītiņus un piketus, tiem dod vai nedot sankcijas. Vērtējot demokrātijas principus, cilvēku tiesības, tas ir pilnīgs absurds.

13.septembris, 13:04 Atbildēt

Jāņem vērā, ka atļaujas dod pašvaldība, nevis Saeima vai valdība.

15.septembris, 18:03 Atbildēt

Levitam nav nekāda sakara ar jūsu iegribām! Pretenzijas variet stāstīt tikai valdībai!

13.septembris, 16:34 Atbildēt

Tā jau ir,bet Gobzems taču visu laiku gatavojas vadīt valsti.Laikam Latvijas valsti.Bet nezin,pie kā griezties kopā ar buldozeriem un prasībām ļaut viņam to darīt.Tādēļ griezīsies ar "ultimātu"pie Levita.Būs interesanti.

13.septembris, 17:26 Atbildēt

vēl tai bariņā pietrūkst žīds un kankariņš

13.septembris, 17:05 Atbildēt

Abiem viena kopeja istaba Tvaika iela

13.septembris, 17:06 Atbildēt

Vai Jūs vispār ticat politiķiem? Un kuriem?

Sastādiet sarakstu 2 kolonās, un ik pa mēnesim pārgrupējiet... tad nekļūdīsieties nākošreiz (~pēc gada...) ..

13.septembris, 17:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas