Mielavs par vakcinēšanos pret Covid: Latvijā dzīvojošie cilvēki nav īpaši gudri

tautaruna.lv 13.septembris, 17:30
 
Jānis Saliņš/F64
Mūziķis Ainars Mielavs, viesojoties LTV raidījumā "Rīta Panorāma", pauda savu voedokli par tiem cilvēkiem, kas kādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties pret Covid-19.

"Tā skumjākā ziņa ir, ka mēs skaidri redzam, ka Latvijā dzīvojošie cilvēki nav īpaši gudri diemžēl, manuprāt. Labi, mums var nepatikt, kā uzvedas viens, otrs ministrs, mēs varam uzgāzt visu uz valdību vai vēl uz kādu, bet pietiek taču paskatīties uz attīstītām pasaules valstīm, kaut vai uz kaimiņvalstīm, uz Islandi, uz Izraēlu," raidījumā sacīja Mielavs, retoriski jautājot, vai tas, ko cīņā ar vīrusu dara šīs valstis, ir nepareizi.

"Vai viņi ir idioti?" jautāja mūziķis.

Viņš arī pastāstīja, ka skolā klasēs, kurās mācās viņa meitas, viņas ir vienas nedaudzajiem, kas ar vakcinētas pret Covid-19. Skolās sākas karantīnas, tiek slēgtas klases. Mielavs piebilst, ka viņam tas ļoti nepatīk un viņš cer uz kaut kādu skaidro saprātu un saņemšanos.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 39

 
Anonīms
 

JĀ,jā, jūs tie 40% tie gudrie,bet pārejie muļķi,ja viedokļi nesaskan tad nav muļķi,kapēc nevarētu būt muļkķis Jūs Mielava kungs?

13.septembris, 18:14 Atbildēt

Kā tur šim pāvam palika ar ģimenes vērtībām? Gadu pirms pārvākšanās pie jaunākas tik smuki par savu mīļo sieviņu un jauko ģimeni ar putām uz lūpām klārēja...

13.septembris, 22:36 Atbildēt
say

Mielavs ir iedomīgs gnīda un vairs nekas. To, ka viņš tur kādreiz kaut ko, jau sen ir aizmirsts un viņa pēdējo 10 gadu uzvedība to ir nonivilējusi līdz nullei.

14.septembris, 9:21 Atbildēt

Jā,jā jūs tie40% tie gudrie,bet pārejie muļķi,ja viedokļi nesaskan tad nav muļķi ,,kādēļ nevarētu būt muļķis Jūs Mielava kungs?

13.septembris, 18:18 Atbildēt

Nu Jums, Andra, stulbums ir no dzimšanas dots.

13.septembris, 21:51 Atbildēt

Tas tik pierāda, ka nēsāt apveltīts ar gudrību.... LTV jau tik gudriniekus intervē 😊

13.septembris, 18:24 Atbildēt

nēsāt, nēsāt, idiota gabal:)))

13.septembris, 21:52 Atbildēt

Mielavs šķita gudrāks.

13.septembris, 18:33 Atbildēt

Mielav,Tev nemaz nav žēl,ka meitas mirs?

13.septembris, 19:07 Atbildēt

uz so jautajumu vins jums atbildes kad saksies problemas😉

13.septembris, 21:41 Atbildēt

Ja vinjas vakcineetas pa iistam, tad protams ka mirs... kad imunitaate tiek maaksliigi sagrauta tad tikai dievs teevs debesiis varbuut paliidzees, peec beereem protams...

14.septembris, 19:44 Atbildēt

Man arī pats mākslinieks nešķiet īpaši gudrs... vai medicīnas autoritāte...

13.septembris, 20:25 Atbildēt

Domāju ka viņs ir gudrāks, bet sanāk kā vienmēr. Pats dumjš un dumja runa!

13.septembris, 20:34 Atbildēt

Es un mani tuvinieki par tavai mūzikai turpmāk spļaus virsū, ptfu...!

13.septembris, 20:35 Atbildēt

Jā, lai pats tagad savas dziesmas klausās! :)

14.septembris, 10:04 Atbildēt

Piekrītu Mielavam par 1000 %. Visi saslimstības rādītāji ir par labu vakcinētajiem- slimo galvenokārt nevakcinētie, slimnīcās nevakcinētie, mirst nevakcinētie. Katru dienu saslimst simtiem nevakcinētie un daži vakcinētie. Tie ir pārliecinoši rādītāji par labu vakcinācijai.

13.septembris, 20:42 Atbildēt

Un Tu tiešām tici šiem rādītājiem?

14.septembris, 6:37 Atbildēt
Jānis Jansons > 1268474056924942

Sarmīte tagad tic.Bet ticība nav mūžīga.Piefisē un pēc pusgada to pašu pajautā vēlreiz.

14.septembris, 13:40 Atbildēt

:D :D :D

14.septembris, 19:41 Atbildēt

Daži? No 400 saslimušajiem 102 vakcinētie. Tie ir tikai daži?

16.septembris, 8:22 Atbildēt

37% vakcinēti, bet 63 nevakcinēti, tātad - nevakcinētie 2x vairāk, un loģiski, ka lielāks skaitlis pret mazāku, tātad, procentuāli vienāds skaits. Ja matemātika klibo, nevajag izpausties! Tātad no vakcīnas tikai viens labums, smadzeņu darbības bremzēšanās.

13.septembris, 21:13 Atbildēt

PASAULES NABA,BET VARBŪT ĀKSTS?

13.septembris, 21:27 Atbildēt

To, ka Mielavam taisnība, apstiprina nožēlojamie komentāri. Atšķirība starp gudriem un muļķiem ir tā, ka gudrie apjēdz savas kļūdas, bet muļķi ne.

13.septembris, 22:12 Atbildēt

Jā, to nu Tu labi par sevi pateici!

14.septembris, 6:39 Atbildēt

Un kurš tad tu esi-muļķis vai gudrais?Gudrie ātrāk nomirstot.

14.septembris, 13:41 Atbildēt

Totāls idiots

14.septembris, 8:30 Atbildēt

Neteiktu , ka vairums ir glupi, tikai pārāk naivi..

14.septembris, 8:44 Atbildēt

Skatoties uz Līvmani tā varētu teikt!

14.septembris, 13:43 Atbildēt

“”Kariņi” pie Kariņa ofšorshēmu Skolas 2 kino Pioniera mājas”.

Jūs noteikti pamanījāt, ka šonedēļ Rīgas centrā Jaunupa bīdītais premjera kandidāts organizēja kariņus. Skaidrā dienas laikā pie Kariņa ofšorshēmu Skolas 2 kino Pioniera mājas tika šauts ar skaņas patronām. Es mazliet nesapratu, ko viņi tur trenēja. Varianti ir vairāki. Pirmais - pieradināja sevi pie šāvienu skaņas? Nu nevajag jau māźoties ar automātiem, vajag tanku nolikt pie Ministru kabineta un izbliezt. Vismaz lai jūt. Vai ar helīti kādu mīnu nomest. Vai akmeni. Jautrāk tomēr. Otrais - pārņēma kaukāzu vai ārābu kāzinieku tradīcijas? Esmu redzējis - tur parasti šauj, kad tusiņš. Varbūt tās nebija mācības, bet tusiņš? Pabriks moš precējās? Jo šaušanu trenē poligonā, neesmu manījis, ka pie Harrods armija blieztu puškas. Trešais - varbūt tas bija skaidrs mājiens bijušajam Skolas ielas 2 īpašniekam Kariņam, ka viņam pizdets? Tipa tāds sveiciens bezgaumīgs no Pabrika? Ceturtais - tas ir mājiens mums, ka uz robežas ir dirsā, ka pretinieks jau ir ieņēmis Aizsardzības ministrijas ēku galvaspilsētas centrā? Un piektais - būtu kaut ko lietderīgu darījuši, likuši to dzeloņdrāšu žogu uz caurstaigājamās robežas vai Linezeru saveduši kārtībā. Armijai ir jātrenējas. Bet nu šaut ar tukšām patronām Rīgas centrā nav treniņš, tas ir stulbums.”

14.septembris, 9:03 Atbildēt

Pārcēlājs ir un paliek pārcēlājs...

14.septembris, 10:03 Atbildēt

Gnīda, ne gnīda...bet stulbs viņš ir. Ne tādiem jefiņiem publiski izteikties! Atcerieties, kā viņš pakalpoja pašiem tumšākajiem krievu nacistiem, labu gribēdams? Mudaks. Reiz koncertā Rēzeknē viņš stāstīja par to, ka komunalkas kaimiņš djadja Koļa (vai kā nu to kolonistu sauca) bijis viens no mīļākajiem personāžiem. Ir aizdomas ka Mielavam patika kā djadjakoļa masē ānusu.

14.septembris, 10:21 Atbildēt

Aivar, kāpēc Tu visus krievus sauc par kolonistiem? Mani vecvecāki šeit ir dzīvojuši jau tad, kad, Tu pat vēsturi nezināsi normāli izskaidrot tos laikus.

15.septembris, 8:29 Atbildēt

Vispār ,ja palasa vēsturi letiņiem pirms simtiem gadu vistrakākie ienaidnieki bij lietuvieši un igauņi,kuri siroja,kāva ,dedzināja neatpaliekot no zviedriem,krieviem.Krustnešu zobenos bij iekalti divi burti KK ,kas nozīmē ..kristus kortius,kas latīniski nozīmē.. Kristus vārdā

15.septembris, 14:22 Atbildēt

Izteicās vēl viens valdības vakseris!!!

14.septembris, 13:36 Atbildēt

Dēla līgavas drāzējs?

14.septembris, 15:31 Atbildēt

Ainaar, tu tak neesi gudrs... :D Tavs tulbums kapj paari malaam vai arii kontaa paaris desmit taukshkjiishi nejaushi iesliideejushi par propogandu... Kroplis!

14.septembris, 19:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas