Horoskopa zīmes, kuras mīl iedzert

tautaruna.lv 13.septembris, 7:00
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Cilvēka zodiaka zīme var pastāstīt par daudziem personības aspektiem, tostarp, par to, cik daudz cilvēks lieto grādīgos dzērienus, raksta "rsute.ru".
Pirmā vieta (horoskopa zīme, kas visvairāk mīl iedzert) topā pieder Aunam.

Skaidrā prātā Auni ir izlēmīgi un drosmīgi, bet iedzerot viņi kļūst par "īstiem varoņiem". Viņi vēlas veikt dažādus varoņdarbus, viņi ir gatavi lēkt ugunī un ūdenī. Bieži viņu varonība beidzas ar ievainojumiem. Tuvinieki un draugi cenšas no tiem izvairīties un nekādā gadījumā nedzer kopā ar Auniem vienā kompānijā. Auns dod priekšroku stiprākiem dzērieniem, jo pēc tam jūtas pārliecinātāki.

Aunam seko Dvīņi, kuri cenšas nepalaist garām nevienu ballīti. Viņi zina daudz interesantu tostu, viņi var dejot pat bez mūzikas un smieties bez jokiem. Viņi var dzert alkoholu jebkurā stāvoklī. Viņiem pietiek ar pāris glāzēm, lai zaudētu galvu. Atrodoties reibuma stāvoklī, Dvīņi kļūst ļoti mīļi, gatavi sākt sarunu ar jebkuru svešinieku. Viņi tiek uzskatīti par labākajiem kompanjoniem, ja ir vēlme iedzert.

Trešā vieta pieder Skorpioniem, kuri pēc glāzes izdzerta alkohola pārvēršas no skeptiķiem par labsirdīgām personām. Viņiem raksturīgā noslēgtība uzreiz pazūd, un viņi parāda savu patieso “es”. Skorpioniem ir grūti atteikties no alkohola, tāpēc viņi vienmēr ir gatavi iedzert. Daudzi cilvēki to izmanto, lai uzzinātu visus noslēpumus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Zinu vienu horoskopa zīmi, kas dzer alkoholu atbaidošā vairumā, bet te nav pieminēta.

13.septembris, 7:36 Atbildēt

Izrādās, ka tie nonalkoholik, kurus pazīstu, patiesībā, ir baigie pļēguri!!!

13.septembris, 8:41 Atbildēt

Man atkal ir zināms viens Jaunavas zīmes tips, kurš, ciemos pie māsas aizbraucis, dzer nedēļu no vietas un tad pats vairs pie stūres pat skaidrā nav spējīgs sēsties, ka citiem jāved ne tikai viņš, bet arī viņa Audi jādzen uz māju. Par aptiekas stūri pagasta centrā jau stāstīju.

13.septembris, 9:20 Atbildēt

Esmu skorpions un ciest nevaru grādīgos. Fufelis jūsu pareģi.

14.septembris, 0:38 Atbildēt

Es esmu skorpions, un ļoti mīlu alkoholu, visi skorpioni kurus zinu... Mīl iedzert tā pat kā es, un no rīta gulēt grāvī vai Rīgā uz parka soliņa .

14.septembris, 8:17 Atbildēt

Esmu dvīnis ar stāžu,bet pagaidām dzeru tikai kafiju,jāgaida ,kad pamodīsies īstā dvīņa daba...

14.septembris, 14:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas