Astroloģe brīdina: Esiet uzmanīgi visu šo nedēļu

tautaruna.lv 7.jūnijs, 10:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Populārā krievu astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram brīdina par šo nedēļu, kuru ietekmē Jauns mēness, kas sakrītot ar Saules aptumsumu 10. jūnijā.

Kā norāda astroloģe, aptumsums parasti izvirza jautājumus cilvēku dzīvēs, kā arī ietekmē pašsajūtu un garastāvokli.

"Šajā aptumsumu koridorā ir iespējami nervozi brīži, trauksme, miega traucējumi un hronisku slimību saasināšanās. Īpaši uzmanīgiem jābūt cilvēkiem, kuri cieš no sirds un asinsvadu slimībām," norāda Borša.

Tāpat viņa aicina visus būt šonedēļ uzmanīgiem un censties neiesaistīties strīdos, lieki neriskēt un izvairīties no bīstamām situācijām.

"Šajā periodā pastāv liela iespēja sastrīdēties "no zila gaisa", pāriem var rasties problēmas, tāpēc mēģiniet neskart tuvāko cilvēku sāpīgākās vietas un rūpēties par sevi," raksta astroloģe.

Tāpat viņa norāda, ka 10. jūnijā nav ieteicams doties pie friziera vai veikt būtiskas izmaiņas izskatā. Labvēlīgāks laiks friziera apmeklējumam esot sestdien vai svētdiena.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Bik pa velu jau sastridejos no zila gaisa

7.jūnijs, 22:55 Atbildēt

Izskatās traģikomiski, kad veca sieviete sapotē sejā botoksu, lai izlīdzinātu krunkas, bet rokas nodod- kā večai.

7.jūnijs, 23:50 Atbildēt

Tieši tā... Ģīmi var piepičkāt ar visu ko, ādu var aivilkt aiz ausīm, bet rokas un ceļgali ir 2 lietas, kas nodod vecumu, jo īpaši ceļgaliem neko nenostiepsi... Kad Holivudas večiņas uzfrišina ģīmjus, sporta zālēs nodzinušas visu lieko, iedomājas, ka var vilkt miņukus, tad nošļukušie ceļgali izskatās nožēlojami.

8.jūnijs, 18:55 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:51

Jaunākās diskusijas