Kašera tēvs aizdomājas: Nevaru saprast, kas Jānis man ir – znots vai znote

tautaruna.lv 7.jūnijs, 18:30
 
Ekrānšāviņš no STV
Multimākslinieks Kašers (Kaspars Blūms-Blūmanis) un viņa draugs, fitnesa treners Jānis Miņins gatavojas kāzām. Pirms lielā notikuma viņi savus tuvākos cilvēkus ielūguši uz nelielu ballīti, lai abu ģimenes sapazītos. 

Realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" tuvinieki dalījās ar daudziem laba vēlējumiem. Piemēram, Kaspara tētis sacīja, ka viņš ir apmierināts ar dēla izvēli. Jānis esot stalts un atlētisks, nodarbojas ar sportu.

Kaspara tētis atzīst, ka Jānis viņam patīk un novēl jaunajai ģimenei veiksmi. Vienīgi viņš aizdomājas: "Es tagad nevaru saprast, kas Jānis man ir - znots vai znote?"

Jau ziņots, Covid-19 ierobežojumu dēļ kāzas nācās pārcelt, jo, aizlidojot uz Dāniju, jāievēro 10 dienu pašizolācija un tāda pati situācija ir, atgriežoties Latvijā. Multimāklsinieks saka, ka gaidīs labākus laikus un apprecēsies tad, kad varēs brīvi pārvietoties.

Komentē 46

 
Anonīms
 

Lai fāters paosta abiem zem astes- znotam nesmirdēs

7.jūnijs, 19:45 Atbildēt

Ir nu gan ģimenītes...Nelielas naudiņas dēļ gatavi tēlot,ko liek un padarīt sevi par apsmieklu.

7.jūnijs, 19:58 Atbildēt

Tā ir dilemma, Mārcis vienīgais uz tādu vājprātu varētu atbildēt.

7.jūnijs, 20:36 Atbildēt

Ko šajā jautājumā varētu teikt pidrillu un karaliskās ģimenes eksperts piderMārcis-kazpisis ?Pēc novērojumie tūlīt sekos neadekvātu izteicienu tirāde un rupjibu gūzma.

7.jūnijs, 20:59 Atbildēt

Man par tevi ir viedoklis neta maukapiderAlvine un taviem pederastu neta draugiem moraliem un garajiem kropliem kazu pisejiem,un Jelena tie komenti tiesam ir vajprats,un Kasparam un Janis bus bernu un ari mazberni,ka viesiem normaliem cilvekiem,un nevis paris idiotu neta trolliem un nevis visas tautas viedoklis.

7.jūnijs, 22:01 Atbildēt
Roberts > marcis

Rumbulas visnetīrākās maukas aborta izdzīvojusī atlieka vārdā Mārcis ar iedzimtā sifilisa saēstajām smadzeņu atliekām, zaķalūpu un vilka rīkli jau neko citu nav spējīgs atraugāt, jo mute viņam ir ānusa vietā

8.jūnijs, 7:39 Atbildēt
Marcis > roberts.59bd35ecbaf65

Ej tu nodirsies debila neta mauka piderRoberta kopa ar saviem visiem paris saviem debilajiem neta draugiem,infantila aborta atlieka no savas debilas mates un tava teva sifilisa saestajam smazenu atliekam,un pats kartigi nosuka savu gonerajes aplipinato pimpi.

8.jūnijs, 8:24 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Pusi dzīves atdotu, lai redzētu, kā Kašmars dzemdē.

8.jūnijs, 10:41 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu esi Tada pati,ka Roberts,Alvils un parejie,un ja geji grib bernus izmanto lezbietes surogatmates pakalpojumus,vai adopte bernus,

8.jūnijs, 11:02 Atbildēt
Mike > marcis

Pider.

8.jūnijs, 11:24 Atbildēt
Marcis > mike.5fbbc683867eb

Tu neta mauka piderMikija un visi tavi neta draugi piderbrali.

8.jūnijs, 11:38 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

Nu redz,dzīvs piemērs, no pedofila un surogāt mātes sanāca mārcis ,surogātpalieka

8.jūnijs, 15:45 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

māŗcis- pedofilpidergeja surogāts

8.jūnijs, 15:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Lezbietes bez vīrieša arī nevar dzemdēt. Svētais gars neskaitās un jābūt tikpat aptaurētai, kā Kašmars, lai viņiem dāvātu bērnu.

8.jūnijs, 21:32 Atbildēt
Perle > jelena.sergejeva

Es gan savu dzīvi netērētu tādu iznireļu dēļ. Lai caurumo viens otru, vecāki sauc par znotu vai vedeklu, tāpat kauns dzimtas mērogā, ka tāds brāķis izaudzis.

10.jūnijs, 22:46 Atbildēt

Mēs jau te varam zoboties, bet faktiski tā ir liela nelaime vecākiem un visai ģimenei. Mazbērni tad nebūs, lai cik tas Jānis (znote) ir stalts.

7.jūnijs, 21:10 Atbildēt

Jā...

8.jūnijs, 0:44 Atbildēt

Dzimta ģenētiski tālāk neturpināsies, bet turpinājumu vēlas visi, neatkarīgi no sociālā stāvokļa.

8.jūnijs, 7:20 Atbildēt

:DDD Nu, jptvjmķ..!

7.jūnijs, 21:41 Atbildēt

Kaspara tētis arī met aci uz Jāno

8.jūnijs, 7:41 Atbildēt

:DDD

8.jūnijs, 9:20 Atbildēt

no kauna zemē jāielien.Mārcis (mana mūža vienīgā mīlestība) man gan teica,ka bērni var sanākt ari Kašeram ,ja pacenšas no visas sirds.Man ir liels prieks,ka Mārcis ir lieliskā formā. Palasot viņa komentārus liekas,ka viņam ar veselību ari viss pilnīgi kārtībā jo viņš energijas pārpilns kā nīlzirgs Nīlas krastā kakā un reizē griež asti kā lidmašīna propelleri lai visi komplimenti pēc iespējas aizlidotu tālāk.

8.jūnijs, 9:42 Atbildēt

Ei nu, palasot viņa komentārus šķiet, ka pilna galva ar sūdu mušām. Par kādu veselību var būt runa?

8.jūnijs, 10:20 Atbildēt
Dzintars > jelena.sergejeva

iet runa par fizisko veselību. Galvā tikai netīra pederastija kura izēda smadzenes.Jābūt labām iekšām lai šitā spļaudītos.Mani viņš ari apber ar komplimentiem.

8.jūnijs, 14:28 Atbildēt

Reāli žēl vecākus

8.jūnijs, 11:22 Atbildēt

žēl gan,bet kas viņiem liek piedalīties tajā šovā?Normāliem vecākiem būtu kauns.

12.jūnijs, 22:02 Atbildēt

Marcim vajag uzsuutiit petakus virsū..mārcis hujārcis petaks

8.jūnijs, 11:29 Atbildēt

Slimie cilvēki..un pasarg velnns ka šādi petaki vel bērnus adoptēs..bleeeeeeeeg

8.jūnijs, 11:31 Atbildēt

Tu infantilais izimumums Mike un Beshenij Karasj neta dirseji,Kaspara un Jana vecaki bernus atbalsta,un protams,ka viniem bus berni un ari mazberni.

8.jūnijs, 12:31 Atbildēt

Normals tēvs gan dēlam gan tam otram pederastam zobus izdauzītu un piekodinātu nerādīties vecaku māju tuvumā !

8.jūnijs, 11:54 Atbildēt

Divi slimi kropļi un bezmaksas advokats,visu pataloģiju aizstāvis vēl kroplāks par šiem mēsliem piderMĀRCIS daunis kazpisis.Bērni šiem būšot,kaut vienu kropli pataisi par sieviešveidīgu šie tāpat paliek pederasti...Ja nu vien piderMĀRCIS varētu šiem dzemdēt mantinieku.Bet ņemot vērā Mārča garīgo veselību tas tik būs deģenerāts....

8.jūnijs, 12:53 Atbildēt

Ej tu dirst debilas kroplis,dolbana neta mauka piderAlvine,mana ar Kasparu un Jani nav nekas kopigs,un 2021.gada Latvijas pirmais goda pederasts,un protams ka Kasparam un Janim bus berni un ari mazberni,bet tev infantilajam pederastam to nekad nesaprats.

8.jūnijs, 14:13 Atbildēt
Dzintars > marcis

.......kādi tik tie trakumi nav.... vienam jūras trakums,citam šnabja trakums ...un tas pats lopu trakums.k.f '' Dāvana vientuļai sievietei."

8.jūnijs, 14:36 Atbildēt

Un jobanais merglis ar saviem jobananiem neta draugiem debilajiem komentariem un slimajiem murgiem,ejiet visi uz poda kartigi nodirsties,piderAlvine.

8.jūnijs, 14:39 Atbildēt
Dzintars > marcis

Ha,ha,ha,ha,ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8.jūnijs, 15:10 Atbildēt

Tiem deģenerātiem pideriem ar likumu vajag aizliegt adoptēt bērnus.Tādus aizstāvjus kā slimais piderMĀRCIS............Nedrīkst jau rakstīt var iedzīvoties lielās nepatikšanās.Kā jau reiz teicu ceru ka šo sakodīs traks suns vai čūska jeb iespers zibens,jo Dieva dzirnas lēni maļ..........

8.jūnijs, 14:44 Atbildēt

Ej tu jobanais debilas pederasts nodirsties,Seram Eltons Dzonam ar draugu ir divi berni,dolbainais neta dirsejs piderAlvine.

8.jūnijs, 15:04 Atbildēt
Dzintars > marcis

Zviedzu vēl trakāk!!! Ha,ha,ha!!!!! Mārcis mīl mani!!!!!!!!!!!!!Nevaru vairs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mārci,tu esi tik mīļš !!!!!!!!!!!!!!!!

8.jūnijs, 15:12 Atbildēt
Perle > marcis

Tie nav viņu bērni, bet par naudu nopirkti. Un tas tikai parāda, cik patiesībā degradējušies viņi ir, ka pērk bērnus kā zābakpāri savu egoistisko iegribu apmierināšanai.

10.jūnijs, 22:49 Atbildēt

Nu tak tas tik ir arguments,piderMārci,britu deģeratīvā tolirance pieļauj tādu prtdabīgu stāvokli.Aber savas attiecības ar kazu Tu ari legalizēsi,piderēn-kazpisi?

8.jūnijs, 15:28 Atbildēt

Te debilajam kazu pisejam,neta maukai piderAlvinei ir tikai vieta Tvaika iela 2 psihiariskaja klinika,kur nav interneta,un jau teicu,ka LGBT praidos iet ari dauzas tradicionalas gimenes un dauzi ar kopa ar saviem berniem.

8.jūnijs, 15:38 Atbildēt

Pēterburgā ir Kuntstkamera, kur tādi Mārča veidojumi ir papilnam. Kas nav redzējis iesaku.

8.jūnijs, 21:41 Atbildēt
Perle > marcis

Nekādas daudzās tradicionālās ģimenes tur neiet. Lai kā Tev gribētos, normāli cilvēki tādu izvirtīgu kopošanos neatbalsta.

10.jūnijs, 22:50 Atbildēt

PiderMārci> Tavos deģenerātu praidos šīs sabiedrības kroplās radības tuso slēgtās teritorijās un vēl policijas apsardzībā.Slēgta kropla kopiena kam nav ar ko citu kā ar savu slimību izbāzties.....

8.jūnijs, 20:10 Atbildēt

Fu kāpēc tādus reklamēt

8.jūnijs, 20:59 Atbildēt

Varbūt izdosies arī ko mēslos iestādīt

8.jūnijs, 21:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:37

Jaunākās diskusijas