“Ministre, kas neprot gramatiski korekti uzrakstīt iesniegumu!” Tauta šūmējas par Šuplinsku

tautaruna.lv 7.jūnijs, 17:42
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Mikroblogošanas vietnes “Twitter” lietotāji ir sašutuši, ka bijusī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, filoloģijas doktore, iesniegumu par izstāšanos no Jaunās konservatīvās partijas ir uzrakstījusi, viņuprāt, ar vairākām kļūdām.

“Izglītības ministre, kas nevar gramatiski korekti uzrakstīt iesniegumu!”, “Par šādu iesniegumu Lietvedībā dabūtu 3 “, “Vismaz gramatiski pareizi varējāt uzrakstīt”, “Iesniegumus rakstīt iemāca jau skolā! Varējāt jau nepubliskot, ja nezināt kā noformēt, kauns! “, “Nākamreiz, pirms sūtat pašas sastādītu dokumentu, iedodiet man pārlasīt. Izlabošu kļūdas. Bez maksas”, raksta “Twitter” lietotāji, atsaucoties uz I. Šuplinskas vietnē ievieto ekrānšāviņu no sava datora ekrāna.

Dažs, gluži kā skolā, izlabojis kļūdas.

"Es sliecos domāt, ka tas nebija oriģinālais iesniegums. Bet, ja bija, tad tas bija tik slikti, ka nu sliktāk jau vairs nebija kur, ne tikai gramatika tur bija slikta”, “Šums jau par to, ka viņa filoloģe. :) Bet tak saprotams, ka tas iesniegums rakstīts emocionāli”, I. Šuplinksu aizstāv citi.

Daži gan norāda, ka tas ir patoss, nevis kļūdas. “Es domāju, ka iesniegums bija tik ļoti tapis zem emociju spiediena, ka pat nezinātājs to varētu saredzēt, tāpat kā asaras ministres acīs, sniedzot komentāru. Cilvēks pārsteidzās, apjuka-nenoliedzami, bet tagad viņu gānīt, izsmiet un pazemot?Nezinu, vai tas liecina par inteliģenci,” savās pārdomās dalās kāds cits “Twitter”lietotājs.

Nra.lv jau rakstīja, ka 2. maijā Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP) izstājas no Jaunās konservatīvās partijas (JKP), par to paziņojot "Twitter".

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kauns LU, kas izsniedza šai personai diplomu/-us (jau reiz tikusi pat pie doktora grāda)!

7.jūnijs, 20:13 Atbildēt

Bet kā "korekti" pateikt latviski, vai ir tulkojums, vai sava valoda tik pretīga?

7.jūnijs, 20:45 Atbildēt

taktiski, pareizi u.t.t.

7.jūnijs, 21:19 Atbildēt
Rolands > j.nis.lauks

Tad kāpēc neteikt- pareizi? Kas traucē, naids pret savu valodu, jeb atkal krievi nāk? Šoreiz gan vairāk būs svešvārdu sērga vainīga, jo mums taču savu valodu bagātināt vajag, ar svešiem draņķiem piedrazāt!

8.jūnijs, 7:16 Atbildēt

Izglītots cilvēks nepieļautu tik muļķīgas gramatikas kļūdas, lai kādā emocionālā stāvoklī būtu!

7.jūnijs, 22:59 Atbildēt

+++

11.jūnijs, 9:05 Atbildēt

Veco kraņu atlaist, bez iespējām strādāt šāda šajā nozarē turpmāk. Bērzu dārzs, tie kas ieliku viņu amata visus uz cietumu. Nejēga...

8.jūnijs, 7:00 Atbildēt

Nekā briesmīga nesaskatu. Attiecībā uz kola lietojumu - kritizētājiem vajadzētu vairāk lasīt grāmatas.

8.jūnijs, 8:56 Atbildēt

Nekas jau traks nav noticis. Pilna Latvija ar analfabētiem.

8.jūnijs, 10:38 Atbildēt

Vinjas izskats un arii riiciiba ministra kreeslaa,ljauj domaat,ka ienjemta kandzhas skurbulii...

8.jūnijs, 11:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:38

Jaunākās diskusijas