VIDEO: Bauskas pusē auto ar visiem pasažieriem iekrīt upē

tautaruna.lv 10.novembris 2020, 16:09
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Bauskas pusē sestdien, 7. novembrī, no agra rīta pa lauku ceļiem drāzās automašīna ar pasažieriem “kunga dūšā”, kā rezultātā spēkrats iegāzās upē un pasažieri “ņēma kājas pār pleciem”, vēsta “Degpunktā”.

Ēriks dzīvo Vecumniekos, mierīgā apkaimē, blakus nelielajai Taļķes upei. Pēcpusdienā ar skaļu troksni cauri tilta metāla margām izlidoja automašīna, kurai pie stūres sēdēja piedzēries kaimiņš. Spēkrats ar tajā sēdošajiem cilvēkiem iegāzās upē un Ēriks skrēja palīgā.

“Uzbļāvu, vai visi ir dzīvi. Tad redzēju, ka viens lien no mašīnas ārā un sapratu, ka viss ir kārtībā. Otrs [pasažieris] arī pēc tam līda ārā [no spēkrata]. Tikai abi divi bija galīgi pillā,” stāsta aculiecinieks Ēriks.

Kaimiņi sāka notiekošo filmēt. Ūdenī stāvēja pasažieris, kas centās saglābt prom peldošās alus pudeles un cigaretes, kas kritiena dēļ izbira no salona.

“Volkswagen Passat” grima dziļāk dubļos, bet tā šoferis jau bija paspējis izpeldēt krastā. Kaimiņš Aigars saka, ka vīrietis izskatījās ievainots.

“Tam, kurš bija pie stūres, bija sadauzīta seja. Varēja redzēt, sejā sagājuši stikli. Bet tad, kad atbrauca “ātrie”, viņš aizbēga kaut kur projām, noslēpās aiz stūra,” stāsta vietējais iedzīvotājs Aigars.

Kad ieradās operatīvie dienesti, abi vīrieši tuvumā vairs nebija. Tika uzsākta šofera meklēšana.

VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa stāsta, ka, likumsargiem nekavējoties veicot operatīvās darbības pasākumus, neilgi pēc notikušā izdevās atrast autovadītāju. Viņam tika konstatētas 2,29 promiles.

Avots

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas