Gobzems: "Lokdauns" ilgs līdz pavasarim

tautaruna.lv 19.oktobris, 11:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Politiķis Aldis Gobzems sociālajā tīklā Facebook paudis viedokli, ka no 21.oktobra ieviestais lokdauns nebeigsies 15.novembrī, bet būs krietni ilgāks.
"Ko es teicu - lokdauns. Un nevis četras nedēļas, bet līdz pavasarim," raksta Gobzems.

Tāpat viņš domā, ka "lokdauns" rudenī jau bija ieplānots pirms kāda laika.

"Bet par šo lokdaunu visi runāja jau kopš vasaras beigām, ka ap šo laiku tas tāds ir ieplānots."

Politiķis arī uzskata, ka valdības ieviestie ierobežojumi nedos nekādu rezultātu.

"Viss. Lokdauns, idiotiskākais lēmums. Neviens neko nepildīs. 3 nedēļas pārvērtīsies 6 mēnešos, jo tas vibrators no ASV atkal vibrēs līdzi katram pirdienam tviterī. Lokdauns nozīmē pabalstus un var buhāt mājās. Laukos jau tā visi dzīvo lokdaunā kopš sovoka kolhozi nosprāga. Bērni mājās sēdēs un pirkstus trenēs. Nekur pasaulē lokdauns nav devis rezultātu. Nekur. Un nekur to vairs faktiski neatkārto," raksta Gobzems.

Kā zināms, no 21. oktobra līdz 15. novembrim Latvijā noteikti stingri ierobežojumi Covid-19 izplatības apturēšanai.

Ārstniecības iestāžu situācija šobrīd ir kritiska, tāpēc visa sabiedrība tiek aicināta solidarizēties ar mūsu mediķiem un ievērot stingrus drošības pasākumus. Jaunie, īpaši stingrie drošības pasākumi rīkojumā par ārkārtējo situāciju vēl jāapstiprina valdībā, tas plānots ārkārtas sēdē trešdien, 20. oktobrī.

“Mājsēdes” mērķis ir pēc iespējas apturēt galveno Covid-19 izplatības ceļu - klātienes kontaktēšanos. Tāpēc klātienē nedrīkstēs notikt ne publiski, ne privāti pasākumi. Klātienē būs pieļauta tikai pašu nepieciešamāko veikalu darbība un visbūtiskāko pakalpojumu sniegšana. Līdz ar to tiktu pārtraukta visu veidu izklaides, labsajūtas, sabiedriskās ēdināšanas u.c. pakalpojumu sniegšana klātienē līdz 15. novembrim.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 56

 
Anonīms
 

Protams, ka plānots. Mums klienti saimniecības preču piegādē ir viena vēstniecība un no viņiem jau vairākas nedēļas atpakaļ bija zvans, ka plānojas lokdauns.

19.oktobris, 11:40 Atbildēt

Jptvjmķ... :(

19.oktobris, 11:55 Atbildēt

Vienkārši super. Manā pusē saimniecības preču veikals aizvērās jau pagājušo nedēļu.

19.oktobris, 12:21 Atbildēt

Diemžēl antivaksistu ļurbām vienalga, ka cilvēki mirst. Tikko Daugavpilī no Covid nomira nevakcinējies katoļu garīdznieks kuram knapi 40. Nu un kādam palika labāk par savu stulbumu?

Ja tu sāc strīdēties ar stulbeni, tad jūs jau esiet divi.

Jau sen vajadzēja lokdaunu un nevakcinētos izolēt no sabiedrības.

19.oktobris, 12:44 Atbildēt

Paskaidro, kapèc veselem cilvèkam ir sevì jàielaiž nezinàma viela kura rada blakusparàdìbas? Es ļoti šaubos ka tev viņu nebija! Ja tev viss ok, tad tu esi laimed krekliņà dzimis! Tev vnk paveicàs!

19.oktobris, 13:00 Atbildēt

Tā bija viņa izvēle nevakcinēties. Ko Jūs satraucaties? Jūs taču vakcinējies un esat drošībā.

19.oktobris, 13:36 Atbildēt
Agris > maija.baumane

Nu nevajag būt tik aprobežotai.

19.oktobris, 14:45 Atbildēt
Agris > sigita.sigita

Covids blakusparādības nerada? Vesels cilvēks taču nesaslimst un neaplipina citus? Saslimst tikai slimie?

19.oktobris, 14:48 Atbildēt
Rudīte Putāne > sigita.sigita

Tieši tāp

19.oktobris, 16:20 Atbildēt

Nevakcinetos vajadzeja nelaist ne salonos, ne fitnesos, ne basenos....privatos veikalos. Un sodu, ja kadu aplaiz, un pasam arsteties par maksu. Dala saprot tikai ar sankcijam, citiem jacies no siem pamulkiem

19.oktobris, 16:46 Atbildēt

Jā guļ uz katra ielas stūra pa mironim,visvairāk tavus radus tur redzēju.

19.oktobris, 17:35 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > elisa.meijere

Bet tev jāatbrauc pie manis,uzrakstīšu pilnvaru uz visām manām šļurām piecu gadu garumā.

19.oktobris, 17:38 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > sigita.sigita

Maks ir zombijs,bērnībā sāka ar brāgu no vecfātera aizkrāsnes,nu jau pat dīzeļdegviela pa taisno dzīpslā negāžot gar zemi.

19.oktobris, 17:40 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > elisa.meijere

Vai ar traumiņu piedzimi

Elisa Meijere?

19.oktobris, 17:41 Atbildēt

Ja tik ļoti baidies no COVITA,tad izolē sevi pats! Kā vesels cilvēks var tevi aplaist , potēto, tu taču tagad nemirstīgs! Par nepotētiem nesatraucies, tā ir mūsu izvēle!

19.oktobris, 21:40 Atbildēt

Esmu speciālists pa katoļu garīdzniekiem, kurš tas bija?

19.oktobris, 21:53 Atbildēt
Mia > sigita.sigita

Ai, man nebija un nevienam no gjimenes nebija. Kaadi mees laimiigi. Vista stulba tu esi.

19.oktobris, 21:53 Atbildēt
Vitalij Nartish > elisa.meijere

Vakciina iedarbojaas-agressija,viena no blakneem!!!!

19.oktobris, 22:00 Atbildēt

Tak nav jegas ko skaidrot antivaxeriem.Vieglāk ir ķieģela sienai ieskaidrot!

20.oktobris, 0:41 Atbildēt
Jelena Sergejeva > normunds.caune

Cik žļurgas devām Tu esi gatavs?Bilītis,tas kurš Geits, jau tagad plāno vakcīnas nezināmam vīrusam. Žēl, ka datumu nenosauca, kad būs nākamā pandēmija.

21.oktobris, 11:15 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Maks , es Jums šājā sakarā gribu kaut ko pastāstīt lai parādītu kādi mēdz būt latvieši , kuri tic antivakseru propogandai un kuriem patīk Gobzems . Viena latviešu kundze , kura jau sen dzīvo Dānijā , neatzīst vakcionēšanos un kura Facebook redzama zem sinonīma "Sandra Sandra" , gribēdama būt ļoti asprātīga , atsūtīja man un citiem saviem Facebook paziņām šādu "izcilu " domu . " Es tā sēdēju un domāju . Ja jau tos kas neatzīst un negrib vakcionēties sauc par antivakceriem , vai nevajadzētu vakcinācijas piekritējus saukt par VANCKARIEM ? " Viena tās Sandras Facebook domu biedre momentā atsaucās un izrādīja savu sajūsmu par šo "asprātību ". Mēs ar tās Sandras esam Facebook daudz strīdējušies par vakcinācijas lietderību . Šī dāmīte man ar lepnumu atzinās , ka viņa Dānijā dzīvojot , aktīvi piedalās pret vakcīnēšanos vērstu protesta demonstrāciju rīkošanā LV . Lieki teikt ka ar šīs sievas pārtraucu attiecības Facebook uz visiem laikiem . Kā Jums patīk šāda attieksme ? Tāpēc jau mums šobrīd ir tik traģiska situācija . Gobzemam par savām aktivitatēm būtu jāsēž cietumā , bet viņš sēž Saimā .

21.oktobris, 17:16 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > sigita.sigita

Cien. Sigitas kundze ! Es pemēram arī vakcinējos , saņēmu sertifikātu un man vis ir kārtībā. Mana sieva, visi radinieki un lielākā daļa draugu arī ir vakcinējušies un viņiem vis kātībā . Nu lūdzu nevakcinējaties ja negribat , bet kāpēc par to ir jāstrīdās internetā . Manuprāt šādas diskusijas un strīdi tikai parāda mūsu sabiedrības stulbumu .

21.oktobris, 17:24 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > elisa.meijere

Cien. Elisas kundze ! Es Jums 100% piekrītu . Cik patīkami izlasīt pārmaiņas pēc kāda gudra cilvēka komentāru .

21.oktobris, 17:27 Atbildēt

Šeit ir tāda situācija, ka vakcīnfani vienkārši raksta jēlības. Loģiski, ka atpakaļ saņem to pašu. Gudrākais paklusēs, šeit neiet cauri. Vienkārši piegriezies kašķis, ne par ko. Pareizi rakstījāt, gribi špricējies, negribi nē. Kāda problēma, vienalga katrs paliks pie sava.

22.oktobris, 16:52 Atbildēt

Tādam cilvēkam kā Gobzems vispār tiek izrādīts pārāk liels gods -- klausīties, ko viņš saka. Man vienkārši pārņem šausmas, ka tāds cilvēks atrodas Saeimā un piedalās lēmumu pieņemšanā.

25.oktobris, 14:38 Atbildēt

Viss jau pateicoties Gobzemam pašam, pats bļāva,ka ir pret vakcinēšanos un citiem meģināja ieskaidrot to, bet pats sapotējās. Citi lai mirst un slimo. Un dēl tādiem idiotiem jācieš visiem.

19.oktobris, 13:09 Atbildēt

Gremde valsti apzonati un vel pie varas raujas

19.oktobris, 16:35 Atbildēt
Lauma > elisa.meijere

elisa meijere, laikam tavs vakcinētais pauris nav mācījies skolā elementāru latviešu valodas gramatiku.

19.oktobris, 23:26 Atbildēt

A, ko citu ziemā sadarīs, būs vismaz lokdauns.

19.oktobris, 13:52 Atbildēt

😀būtu bijis interesanti apskatīties, kā visi ceptos tad, ja jūnijā, jūlijā būtu ieviesuši lokdaunu. Tagad jau salīdzinoši viegli mājās nosēdēt

20.oktobris, 6:44 Atbildēt

Protams ka antivakseri neklausīs. Pateicoties visādu gobzemju, pļaviņu, šleseru, duņecu utt. dezinformācijai, meliem un kūdīšanai.

19.oktobris, 14:53 Atbildēt

Bez tiem,ko tu nosauci,vai tad nav zinoshu cilveeku!? Un ne jau gobzems man kautkaada autoritaate,bet taapat es nevakcineeshos!!!!!!!

19.oktobris, 22:04 Atbildēt

Paklau, Aldi... aizver ka beidzot žaunas, cik var smirdēt...

19.oktobris, 15:37 Atbildēt

Pis Viņ Zirgs, ar to vien ir viss pateikts! Smadzenes ir papistas!

19.oktobris, 21:42 Atbildēt

Logdauns beigsies ka tie pamuļķi portālos beigs mazāk dirst! Tie visi ir bez smadzeņu rādījumi ar īstermiņa domāšanu kas ļoti daudziem ir galīgi nepieņemami! Tādus visus dzēst kas kūda un sniedz nepareizu Sastriinformāciju ar Gobzemu ieskaitot!

19.oktobris, 16:22 Atbildēt

Kurš tad kūda? Šeit jau bērni nelasa un katram ir sava galva uz pleciem, lai izlemtu vakcinēties, vai ne.

21.oktobris, 11:19 Atbildēt

lv izcelas ar debilismu, tadi gobzemu del visa valsts iet uz grunti un cilvekiem, kuri vakcinejusies un grib dzivot jamirst nost, seviski vecie cietis, kam potes termins beidzies

19.oktobris, 16:34 Atbildēt

Ak ta vakserīši tomēr slimo un mirst? Es domāju ka viņi ir kā kaščeji-nemirstīgie. Bļin, bet pats kaščejs pasakā pat atmeta pedāļus. Bet kas jums lika vakcinēties, ak valdība? Re es, izslimoju un mana dabiskā imunitāte mani pasargā jau vairāk kā 1,5 gadus no šīs un mutējošās zarazas. Pat neievērojot elementāro piesardzību un nevakcinējoties. Klausiet valdību un potējieties, jo tā vajag !

19.oktobris, 18:49 Atbildēt
Mia > bad.oo

Plakangalva, cilveeki netiek pie plaanveida cveseliibas apruupes, jo pilnas slimniicas sr nevakcineetajiem. Bet tu esi paaraak debiils lai to atjeegtu

19.oktobris, 21:55 Atbildēt

Tu ljoti esi slima-ieteiktu aiziet pie aarsta!!!! Man shkiet,tev paranoja!!!!!

19.oktobris, 22:07 Atbildēt
Elisa Meijere > bad.oo

Kads te sakars ar valdibu? Te jau ra tumsoniba izpauzas. Gadu atpslal jau publiceja, cik kura valcina efektiva un darbibas laiku. Un bija skaidrs ka pandemiju ierobezos tikai vakcina, diemzel Lv kongo limeni, to nesaprot.

20.oktobris, 13:29 Atbildēt
Jelena Sergejeva > elisa.meijere

Ļoti efektīgs šķidrums, kurš jāmauc iekšā divreiz gadā 😀😀😀

21.oktobris, 11:21 Atbildēt

Eu vakseri! Kur tik agresīvi komenti? Kas ir, lohdauns kā ar pucnazi pa pautiem? Nemīziet, arī jums pienāks ziemassvētki, ja nesaslimsiet un nenomirsiet! Bet jūs jau tādi kā supermeni, neslimojiet un zarazu nepārnēsajiet. Nav pamata raizēm. Baudiet dzīvi un lieciet navakserus mierā!

19.oktobris, 18:42 Atbildēt
Mia

Un tu kropli nevelcies uz slimniicu un neaiznjem vietu, izmanto savu dabiigo imunitaati, padla, lai cilveeki salauzhot kaaju var tikt pie aarsta, piemeeram. Padlas antivaxeri pilnas slimniicas

19.oktobris, 21:56 Atbildēt

Lai es paliktu tik agresiivs ka Mia,man javakcineejaas!? Nu nee......

19.oktobris, 22:12 Atbildēt
Lauma > vitalij.nartish

Vakcinētajiem acīmredzamākās blaknes - agresija, nervozitāte, nesavaldība.

19.oktobris, 23:29 Atbildēt
Jelena Sergejeva > vitalij.nartish

Tā ar viņiem notiek, agresivitāte acīmredzama.

20.oktobris, 21:09 Atbildēt
Reds > lauma.5d49bbd293d7c

Vakcinetajiem kr vnk stress no ta ka vini izradijas mikstski par parejiem kas nrvakcinejas,ta teikt saluza,del darba,del ierobezzojumiem,lielaka dala potejas jo cereja saglabat savu brivibu kas jau ir iedota kops piedzina,klike uzspiez nebrivi un piedava alternativu brivibai-poti.

22.oktobris, 5:28 Atbildēt

Analizeejot situaaciju,es varu pateikt vairaak!!!!-Naakoshais etaps,buus sleegti visi veikali,ieskaitot produktu nevakcineetiiem!!!! Spiediens buus liels! Veel nedaudz japagaida,tuliitaas Daaniju klopees ciet uz tresho vakciinu! Krievija ierunaajaas,ka jaatceraas,ka kaadreiz mum bija meeris,un izraadaas vinjsh nav pazudis!!!!! Taa kaa,vakcineetie ''ne rasslobljaitesj''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shitas bizness uz ilgu laiku!!!!!!!!!!!!!!!!11

19.oktobris, 22:21 Atbildēt

Atklāti un pareizi Aldis Gobzems visu pasaka. Mūsu valdība patiesībā neko nelemj, jo diemžēl mūsu neatkarība ir tikai formāla. Un pasaules pārveidošanas projekts ir ļoti, ļoti nežēlīgs

19.oktobris, 22:54 Atbildēt

Neatkariiba no kaa? -no krieviem!? Latvija neatkariiga nekad nav bijusi!

19.oktobris, 23:09 Atbildēt

Tieši ir jāizolē vakcinētie no nevakcinētiem jo vakcinētie izdala slimības un aplipinās nevakcinēto. Viss vairāk slimo un mirst vakcinētie. Ā te bāž pufeli visiem, ka visur vainīgi nevakcinētie, bet īstenībā vainīgi ir vakcinētie kuri ir jāizolē no nevakcinētiem. Mums valdībā un medicīna melo jo viņiem par to maksā neklausīt un neejiet vakcinēties.

20.oktobris, 13:12 Atbildēt

Vakcinēto procentuāli ir krietni vairāk nekā to atspoguļo statistika. Kā būtu, ja paziņotu, ka vakcinēto ir 80 procenti? Itkā labi, bet sabrūk daudzi mīti par vakcinācijas varenību. Tā ka tuvākajā laikā statistikā nevakcinēto īpatsvars būs joprojām zems, lai visās nelaimēs varētu vainot nevakcinētos un pieņemt drastiskus mērus pret sabiedrību. Bet pamatā mūsu censoņu dzinējspēks ir nauda, liela nauda un zemisko tieksmju apmierināšana!

20.oktobris, 15:52 Atbildēt

Spriežot pēc cipariem tā ir. Pavļ ute tak lielījās, ka vasarā 100 000 nedēļā špricējās. Cik tad Latvijā ir iedzīvotāji?

21.oktobris, 11:26 Atbildēt

Vajar binus debiņos beikala,nopjrku šmigu,mc donalda komektus,robotu puteklusuceju,lidz desmitiem sedejejam mašīnā ar draudzeni un edam maķīti,bet tas nebija lv,tas ir somija,neesi ka lv

22.oktobris, 5:25 Atbildēt

Tiem kas te aprej viens otru... Kā tas nākas, ka Vācu Bundestāgā vēl tālajā 2012. gadā tapa Ziņojums par riska analīzi civilās aizsardzības jomā ?

Un ja kāds lasa un tulko kaut ar google, tad izlasa, ka - Pašreizējais scenārijs ir balstīts uz kopējo trīs gadu periodu ar

Pieņēmumu, ka pēc šī laika vakcīna tiks izstrādāta, izlaista un pieejama pietiekamā daudzumā. Trīs gadu laikā patogēns mainās mutāciju dēļ tā, ka

ka pat cilvēki, kuri jau ir pārcietuši infekciju, atkal ir uzņēmīgi pret infekciju...

Tas viss tika pētīts, analizēts, izstrādāts vēl 2012 gadā! Un šodien vel nav īsta skaidrības par potēm. Un nu jau nāk viens vīrusa paveids pēc otra; paplašinās delta apakšlīnija, kas nesen apzīmēta kā AY.4.2. Un kas vēl sekos?

dserver.bundestag.de/btd/17/120/17...HQgi_AWhGWbF4A

24.oktobris, 15:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:39

Jaunākās diskusijas