Iesalnieks: padomju laikos iebraukušie kolonisti nevīžo vakcinēties un pārslogo slimnīcas

tautaruna.lv 19.oktobris, 16:25
 
saeima.lv
Saeimas deputāts un Nacionālās apvienības valdes loceklis Jānis Iesalnieks paudis asu viedokli mikroblogošanas vietnē "Twitter".

Deputāts savā ''Twitter" konta ierakstā paudis viedokli, kas neatstāj vienaldzīgu.

"Latviešu bērni tagad nevarēs mācīties un sportot tāpēc, ka padomju laikos iebraukušie kolonisti nevīžo vakcinēties un tagad pārslogo slimnīcas. Tieši tik netaisnīgi, " raksta Iesalnieks.

Ieraksts atsaucās uz citu Iesalnieka rakstitu "tvītu" dienu iepriekš:

"Stradiņos 4 no 5 Covid-19 pacientiem ir krievvalodīgie. Kremlinu dezinformācijas kampaņa būs atspēlējusies viņu tautiešiem."

Zem šī ieraksta ir vairāki desmiti komentāru arī ar pretēju viedokli.

"Vai Jūsos ir cilvēcības paliekas un saprāta robežas? Jūsu partijas dēļ šos cilvēkus nevarēja vismaz censties uzrunāt viņu valodā, glābjot dzīvības (un slimnīcas). Jūsu partijas un pārējo konformisma dēļ norāva obligāto vakcinēšanos no 1.09. Klusēšana dažreiz tiešām ir zelts."

"Pirms gada jūsu pārstāvētais politiskais spēks iestājas pret informācijas par Covid-19 izplatīšanu krievu valodā, rūpējoties par valsts valodas statusu. Tagad ir šis teksts. Vai neredzat arī daļu savas vainas?"

"Interesanti, vai vienas vārdā nenosauktas koalīcijas partijas deputātu svinīgā nostāšanās pozā nemaz ne tik sen, bet augustā pret obligātās vakcinēšanās noteikšanu kritiskajās nozarēs bija gudri plānota priekšspēle šim?"

"es gan domāju, ka tur vairāk pie vainas ir glupie latviešu deputāti, kuru darbības nelien nekādos rāmjos un kuri nespēj cilvēkus pārliecināt vakcinēties, kā arī noveduši medicīnas sistēmu līdz šodienas stāvoklim. kas ar tiem 80 miljoniem par 120 gultām? ir skaidrojums?"

"Jums ir pilnīga taisnība. Bet tieši Jūsu politiskais spēks šo Latvijas pilsoņu daļu ir attālinājusi no jebkādas uzticības latviskajai valdībai un paldies Dievam, ka ir tāds @nilsusakovs kurš man nenormāli riebjas taču viņam tic un viņš sobrid uzrunā krievvalodīgos !"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 75

 
Anonīms
 

Ujobak...tici man..tauta sacelsies !!Un būs līķi ..tev arī būs pizdā.Pasveicini savu mirušo opapu..p[idarass!!!

19.oktobris, 16:32 Atbildēt

Шилдс - чокнтуый матершинник, куда залез? Иди отсюда вон.

19.oktobris, 16:59 Atbildēt

Par to, ka viens prātā ne visai zīdainis rupjības gvelž, es nebrīnos. Brīnos, ka publicē. Tā nav naida runa?

19.oktobris, 16:43 Atbildēt

Tie ir fakti. Kāda tur naida runa.

20.oktobris, 21:01 Atbildēt

Sandra tavs vīrs krievs?

22.oktobris, 22:13 Atbildēt

Vēl viens naida kurinātājs ierunājās! Puņķutapa, mātes piens aiz lūpas viņš vēl savu maujamo atļaujas atvērt! Nenosakāmas orientācijas mūlāps!

19.oktobris, 16:49 Atbildēt

Janis Iesalnieks ir liekais kretins un dalbajobs NA un viena stulba homofobiska un rusofobs un ta ir reala naida kurinasana un darbs drosibas policijai un jau jau pats beidzot atzinas ,ka NA ir geji.

19.oktobris, 16:57 Atbildēt
Beatrise Ezera > marcis

Un Saskaņā, protams, geju nav.

19.oktobris, 17:00 Atbildēt
Marcis > beatrise.ezera

LGBT ir visur...

19.oktobris, 17:10 Atbildēt
Sandra Zandberga > beatrise.ezera

Bet šitas ir sevišķi zils!

19.oktobris, 17:26 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Lgbt 100% ir tavā dibuā. Žēl, ka kaza tevi nevar izmīcīt.

19.oktobris, 20:30 Atbildēt
Marcis > sandra.zandberga

Bet tu Sandra es viena un stulba homofobiska ateju un neta idiote Sergejeva nedirs neta savus slimos neta murgus.

19.oktobris, 20:39 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kā ļipiņa žļembājas? Spalvas vēl neatvem?

19.oktobris, 20:43 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Un beidz te dirst savus debilos neta murgus homofobiska ateja un frigida lezba Sergejeva..

19.oktobris, 21:28 Atbildēt

Vards vieta.Riktigs MULAPS. Tam pampermizejam,no bernibas jau urins ir uzsucies galva.Vot sitadi ir drizak jaiznicina,lai nevairojas nakamie izdzimteni.Sitais jau ir vakcinets.Varam but drosi ka izdzimteni sitadiem nebus.

19.oktobris, 22:13 Atbildēt

Ko tad Iesalnieks tādu satriecošu pateica ? Nevienu nav nolamājis, tikai konstatējis faktus, tos es zināju arī bez Iesalnieka teiktā. Nu un ? Ja kādam ir jāpadzer vakaros vīgriežu tējiņa pirms miega, tad tā arī vajag darīt, tējiņa nomierina nervus visiem, neatkarīgi no etniskās piederības.

19.oktobris, 17:01 Atbildēt

Es arī esmu dzimusi Padomju laikos un lepojos ar to, tāpēc šitāds mēsls nedrīkst noķengāt ne latviešus, ne krievus, kas dzīvo Latvijā. Šitas velk uz fašismu! Un šitādu nelieti par viņa vārdiem cietumā!

19.oktobris, 17:29 Atbildēt

Arī es esmu dzimusi Padomju Savienības laikos un lepojos ar to! Tāpēc šim mīzalam nav tiesības nozākāt ne latviešus, ne krievus, kas dzīvo Latvijā. Tas jau ož pēc fašisma. Viņam ceļš uz cietumu garantēts!

19.oktobris, 17:32 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > sandra.zandberga

Kāda sagadīšanās, es arī tās padomijas mieles izbaudīju līdz kaklam. bet lepoties ar tiem ,laikiem pat prātā nenāk. Centies savas domas izteikt bez citu aplamāšanas, tas ir padomijas sindroms, kad padvaras oponenti tika aplamāti visos iespējamos veidos. Manis ieteikto vīgriežu tējiņu gan palieto vakaros, tā palīdzēs. Visu gaišu.

19.oktobris, 18:37 Atbildēt
Beatrise Ezera > sandra.zandberga

Sandra Zandberga, pati tu velc uz fašizmu..

Nezini, ka Latvijā dzīvo ne tikai latvieši un krievi, bet vēl daudzu citu tautību cilvēki. Atradusies citu cilvēku cietumā licēja.

19.oktobris, 20:54 Atbildēt
Perle > sandra.zandberga

Nesauc viņu par mēslu! Mēsli ir tie, kuri ir pret visu latvisko, valodu, kultūru, un vēl piedevām atgremo krievu informācijas telpā paustās muļķības par vakcīnu bīstamību.

19.oktobris, 21:01 Atbildēt
Marcis > perle

Neta idiotu ir tie 95% ,kas neta kometa savus slimos neta murgus neta par temam Perle un visi neta idioti un dalbajobi..

20.oktobris, 9:22 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Atkal abrakadabra.

20.oktobris, 18:16 Atbildēt

beidziet naidu kurināt, tas nav deputāta cienīgi

19.oktobris, 17:03 Atbildēt

Un tas punutapa ir dzimis 1984 gada un reali par LPRS neko nezina..

19.oktobris, 17:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir punutapa?Tā tagad Lienes ielā mammas sauc?

19.oktobris, 20:33 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Ej dirs debila neta mauka atkal saviem debiliem neta mugiem.

19.oktobris, 20:36 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Skatos, ka tu no maniem komentiem paliec uzbudināts. Varbūt tomēr randiņu?

19.oktobris, 20:45 Atbildēt
Perle > jelna.sergejeja

labāk tējiņu... nav bail no Marca ko nelabu sakert?

19.oktobris, 21:02 Atbildēt

Es jau netaisos ar viņu bučoties. Kaut gan vienu buču viņš noteikti dabūtu.

19.oktobris, 21:27 Atbildēt

Jā,ko var darīt,ka šie cilvēki pakļāvās propogandai,un gaidīja Sputņiku.

19.oktobris, 17:07 Atbildēt

Tieši tā. Ir taču visiem vienreiz jāsaprot, ka pirmām kārtām katrs pats personīgi ir atbildīgs par savu dzīvi, šajā gadījumā arī par vakcinēšanos vai nevakcinēšanos.

19.oktobris, 17:14 Atbildēt

Iesalnieks ir stulbs iznirelis. Neko gudru nekad nav ne teicis, ne darījis. Viņš šantažē visu partiju, sen bija laiks iebāzt viņu psihenē. Un nebrīnītos, ja uzzinātu, ka zilais. Izskatās zils un stulbs.

19.oktobris, 17:36 Atbildēt

Iesalnieks ir malacis, pareizi pateica. Un antivakseri ir dumji , neizglītoti, tādi paši kā okupantu pēcnācēji, kas pat zemes, kurā dzīvo, valodu nespēj iemācīties.

19.oktobris, 17:48 Atbildēt

Starptautiskās cilvēktiesības un Nirnbergas kodekss reglamentē, ka visa informācija par vakcīnas sastāvdaļām ir jābūt uzrādītai un deklarētai. Diemžēl Covid vakcīnu gadījumā vakcīnas sastāvdaļas nav pilnībā deklarētas. Šī ir kritiski svarīga un nepieciešama informācija, lai ikviens varētu pieņemt apzinātu lēmumu – piekrist medikamenta lietošanai. Tā kā nav pieejams pilns Covid “vakcīnu” sastāvdaļu saraksts, doktors Roberts Jangs (Dr. Robert Young) un viņa komanda veica pētījumus, lai identificētu konkrētās sastāvdaļas Pfizer, Moderna, AstraZeneca un Johnson & Johnson Covid injekcijās.

Dr Young ir bioķīmiķis, mikrobiologs un klīniskais uztura speciālists. Viņš un viņa zinātnieku komanda ir apstiprinājuši La Quinta Columna pētnieku atklāto – Covid eksperimentālās vakcīnas satur toksisku nanometālu saturu, kas ir magnēt-toksisks, citotoksisks un genotoksisks augiem, kukaiņiem, putniem, dzīvniekiem un cilvēkiem – visai dzīvība uz planētas. Pfizer “vakcīna” pat saturēja dzīvībai bīstamus parazītus. Kopumā “vakcīnas” sastāvdaļas – starp kurām ir grafēna oksīds un kuras var ietekmēt ārpus mums esošie starojuma avoti – mūsu ķermenī rada toksisku ķīmisku un starojošu zupu. Ikviens, kuram tiek veikta Covid eksperimentālā injekcija, nopietni apdraud savu dzīvību.

Dr. Young analizēja četru lielāko farmācijas uzņēmumu “vakcīnas”: Pfizer/BioNTech (“Pfizer”); Moderna/Lonza mRNS-1273 (“Moderna”); Vaxzevria by AstraZeneca (“AstraZeneca”); un Johnson & Johnson (“Janssen”).

Liposomu kapsīdas ir tauku lipīdu kapsulas. Mums tiek teikts, ka to mērķis ir apņemt mRNS, lai aizsargātu ģenētisko materiālu no sabrukšanas, pirms tas ir sasniedzis savu mērķi - mūsu ķermeņa šūnas. Visas četras Covid “vakcīnas” satur salīdzinoši augstu grafēna oksīda līmeni, bet gan Pfizer, gan Moderna liposomu kapsīdi ir 100% grafēna oksīds (pēc mRNS ekstrakcijas).

Grafēna oksīds ir citotoksisks, genotoksisks un magnētisks. Zemāk redzamais attēls parāda liposomu kapsīdu, kas satur grafēna oksīdu Pfizer “vakcīnā”. Liposoma piegādā grafēna oksīdu noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – olnīcām un sēkliniekiem; galvas un kaulu smadzenēm, kā arī sirdij.

Iepriekš mēs jau rakstījām par Spāņu pētniekiem, kuri atraduši eksperimentālajās vakcīnās un maskās indīgu nanomateriālu.

Attēlā parādīts liposomu kapsīds, kas satur rGO, ko Pfizer izmanto savam produktam, lai transportētu grafēna oksīdu tam pievienojot liposomu kapsīdu īpašām mRNS molekulām, lai virzītu fGO liposomu saturu uz noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – olnīcām un sēkliniekiem, kaulu un galvas smadzenēm. Attēls tika iegūts ar SEM-Cryo preparātu.

Pfizer injekcijā tika atrasts arī Trypanosoma cruzi – parazīts, kura vairāki varianti ir nāvējoš

19.oktobris, 17:51 Atbildēt

Un ko esi iemācījusies tu? Slavināt fašismu?

19.oktobris, 17:52 Atbildēt

Antivakseri ir cilvēki ar smadzenēm, kuri ir spējīgi atšķirt patiesību no meliem. Neticēt valdībai tēvs man iemācīja jau bērnībā.

19.oktobris, 18:15 Atbildēt
dzintra > sandra.zandberga

kurā vietā Bērziņas kundze slavina fašismu?Pat fašisti septiņdesmit piecu gadu laikā runā tās valsts valodā,kurā dzīvo.Raksta un lasa arī.Jūs pati gan esat ļoti agresīvi noskaņota.Gluži kā tie kolonisti lielkrievu šovinisti,kas gaida,ka valsts viņu priekšā klanīsies.Lai pasaka paldies,ka netiek pildīta Saeimas pieņemtā deklarācija par Latvijas okupāciju,kura,bijušās Saeimas priekšsēdētājas vārdiem runājot,tika pieņemta "priekš atvilknes".

19.oktobris, 19:13 Atbildēt

Var redzēt cik Jums augsts izglītības līmenis.

19.oktobris, 20:35 Atbildēt
Jelena Sergejeva > dzintra.5afe6f04c82ee

Tad jau es arī piederu pie kolonistiem, neskatoties uz to, ka mani vecvecāki šeit ir dzīvojuši jau pirms abiem kariem.

19.oktobris, 20:38 Atbildēt
dzintra > jelna.sergejeja

Nē,nepiederiet.Pieder tie,kuri iebrauca Latvijā padomju okupācijas gados un viņu pēcteči.

19.oktobris, 20:44 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > jelna.sergejeja

Apžēliņ, bet "kolonists" taču nav lamuvārds vai kaut kas nievājošs. 19-gadsimtā Stolipina uzsāktās reformas ietvaros daudzas latviešu ģimenes pārcēlās uz Sibīriju, Baškīriju, kur viņi saņēma zemi un pabalstus ēku būvniecībai. Tur viņi dibināja savas kolonijas un paši kļuva tur par kolonistiem, atsevišķas kolonijas ir saglabājušās līdz šai dienai. Nav taču jālieto padomju laikos iedzītā izpratne par kolonistiem.

19.oktobris, 20:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > dzintra.5afe6f04c82ee

Ja, Jūs tā uzskatat, tad netaisos pārliecināt par pretējo. Ir ļoti daudz Latvijai lojāli krievi, kuri ir iebraukuši psrs laikā.

19.oktobris, 20:49 Atbildēt
Beatrise Ezera > sandra.zandberga

Tieši tu slavē fašizmu un pati nesaprot, ko dari, Sandra Zandberga.

19.oktobris, 21:06 Atbildēt
Beatrise Ezera > jelna.sergejeja

Nu jā, Jlena Sergejevna, tikai krievi iebrauca, citu tautību cilvēku nebija, kuri atbrauca.

19.oktobris, 21:10 Atbildēt
Jans Meķis > sandra.zandberga

Tā stulbā padomijas atrauga zandberga labāk būtu palasījusi vakcīnu sastāvu, nevis kopējusi kaut kādus slimiķu murgus, par kuriem vienkārši smiekls nāk.

19.oktobris, 21:21 Atbildēt
Jelena Sergejeva > beatrise.ezera

Tagad jau tā uzskata, ja iebraucējs, tad vienā vārdā krievs. Tas nekas, ja tatārs vai kazahs.

19.oktobris, 21:31 Atbildēt
Raitis Macis > jelna.sergejeja

vectevs-polis,vacamate-lietuviete.tevs-latvietis.es dzimis 1969 g.Kas es esmu?

20.oktobris, 5:31 Atbildēt

Bet esi viena stulba neta idiote un jau Sar...B...un jau Latvija krievi kas bija LPRS laikos jau 3 pauze runa latviski un Latvijas patrioti un bet dzimta valoda runa krieviski..

20.oktobris, 10:17 Atbildēt
Jelena Sergejeva > raitis.macis

Tautību ieraksta pēc tēva. Bet tā jau krūmu latvietis, neņem galvā, tas nebija nopietni. Mans dēls arī ir latvietis, jo tas ir no vīra puses.

20.oktobris, 18:22 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir LPRS? Atkal bez zālēm tevi atstāja?

21.oktobris, 15:50 Atbildēt

Nevajag visu novelt uz iebraucējiem. Valdība varētu pārstāt melot un tad situācija normalizētos kā tas ir Vācijā. Tur nav obligātās vakcinācijas. Mierīgi var strādāt arī ar negatīvu testu. Vakcīnas ir par maksu 56 eiro abas potes.

19.oktobris, 18:13 Atbildēt

Iesalnieka kungam,kā vienmēr,taisnība.Tā ir šausmīga netaisnība,kas latviešiem jāpacieš pašiem savā zemē.Tāda ir realitāte.

19.oktobris, 19:03 Atbildēt

:D

19.oktobris, 19:17 Atbildēt

dzintra Iesalnieks ir kretins un homofobiska ateja debils rusofobs LPRS jau nav 31.gadu.

19.oktobris, 20:42 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir Dzintra Iesalnieks? Pediņ, es saprotu, ka tev gribas būt par sievieti, bet nevajag citus pielīdzināt sev. Tu jau pats esi pseidovīrietis.

19.oktobris, 20:52 Atbildēt
Beatrise Ezera > jelna.sergejeja

Atkal āksties, Jelena Sergejeva.

19.oktobris, 21:11 Atbildēt
dzintra > marcis

Iesalnieka kungs ir viens no cienījamākiem Latvijas politiķiem.Beidziet labāk gānīt god.Iesalnieka kungu un cienījamo Jeļenas kundzi!Kaunieties!Kas pats esat?

19.oktobris, 21:22 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Bet debila neta mauka beidz neta dirst savus slimos neta murgus ne par temam ir Iesanieks un debilakais un visas NA dzintra.

19.oktobris, 21:33 Atbildēt
Jelena Sergejeva > beatrise.ezera

Kādreiz dusmas jāpārvērš humorā,savādāk tas slikti beidzas.

19.oktobris, 21:35 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir Iesanieks? Tavs bračka?

19.oktobris, 21:37 Atbildēt

dzitra PRSR un LPRS jau 30 gadus

19.oktobris, 21:40 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Iesalnieks ir pederasts..

19.oktobris, 21:41 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kas ir Dzitra un PRSR ar LPRS. Šādu pat no tevis nebiju gaidījusi. Bija jau unikums par Dostojivecki, bet te tu parādi vislabāko garīgo atpalicības līmeni.Mārci,tev zāles jālieto regulāri, savādāk pats redzi, kas notiek.

21.oktobris, 13:36 Atbildēt
Diāna Šmite > marcis

LPSR- tā ir pareizi

21.oktobris, 23:00 Atbildēt

To tautu, kas spļauj virsū Covidam, neviena armija neuzvarēs.

19.oktobris, 19:14 Atbildēt

Vispār tiem krievām jau 30 gadus bija laiks iemācīties latviešu valodu. Cik var ar viņiem auklēties!

19.oktobris, 20:59 Atbildēt

Tev Perle debila neta mauka un jau Latvija krievu 3 pauze 90% runa latviski un Latvijas patrioti un tikai Latvija ir palikusi pari simtu LPRS pensionari kas neruna latviski,un tas raksts ar debilo Iesalnieku ir par to,ka divas debilas partija NA un JKP homofobiskas atejas un kam nepatik krievi un par to,lai krieviski runasosiem nebutu piejama informacija par Covid-19 vakcinam.

20.oktobris, 9:50 Atbildēt
Alise Alise > marcis

Kazi! Tu sapotējies labāk. Uzrakstīsi grāmatu....a te gvelz 3 vārdus vislak.

20.oktobris, 18:59 Atbildēt
Marcis > alise.valnere

Es jau sen esi sapotejies pret covid 19 un NA un JKP ir politisko prostitutu klubs..

20.oktobris, 19:14 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tu jau pats esi zilais prostitūts, nemaz nerunājot par radurakstiem. Dabiski, kurš tad varēja paredzēt tavus sakarus ar kazu. 🐐

21.oktobris, 13:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > alise.valnere

Kretīns ļoti aizdomīgi aizķēries pie abreviatūras LPRS. Nu nekādi negrib izlabot savu kļūdu.

21.oktobris, 15:54 Atbildēt

upss....NA -politisko prostitūtu pulciņš.....

19.oktobris, 22:48 Atbildēt

Veel viens naciks ierunaajaas!!!!

19.oktobris, 22:53 Atbildēt

Nu riktig smieklig:D!!!!

20.oktobris, 18:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas