Aivim Ceriņam draud ar izrēķināšanos; policija nereaģē

tautaruna.lv 19.oktobris, 9:20
 
Oksana Džadana/F64
TV personība Aivis Ceriņš mikroblogošanas vietnē Twitter atklāj, ka pēdējā gada laikā saņēmis dažādus draudus - gan par piekaušanu, gan par izrēķināšanos.
Ceriņš arī atklāj, ka rakstījis iesniegumus Valsts policijā, taču tie "atmesti atpakaļ".

"Pēdējā gada laikā esmu saņēmis draudus par piekaušanu, izrēķināšanos. Sievu grūtniecības laikā un šodien aicina nosprāgt. Iesniegumi rakstīti VP. Visi atmesti atpakaļ. Valsts policija, vismaz iesakiet, ko pirkt - elektrošoku,gāzes pistoli. Varbūt ir kas efektīvāks? Bez ironijas," raksta Ceriņš.

Viņš skaidro, ka draudus saņēmis par "raidījuma satura un publiski paustā viedokļa dēļ. Ir gaidījuši arī pie studijas. Pat personu zinu. Arī policija to zina".

Ceriņš arī piebilst, ka nebūt nav vienīgais, kas iekļuvis šādā situācijā, un, viņaprāt, ir tikai laika jautājums, kad kāds tik piekauts, sadurts.

Tikmēr komentēros TV personībai iesaka gan nopirkt gāzes baloniņu, pistoli, nūju, nazi, kā arī vēlreiz vērsties policijā, pievienojot pierādījumus.

"Uzraksti vēlreiz iesniegumu. Pieliec klāt screeshotus ar tiem tekstiem, konkrētus datumus un pulksteņa laikus, kad esi sagaidīts pie darba. Gan jau jums kameras arī ir, palūdz darba devējam video ierakstus. Ja atmet iesniegumu, uzraksti prokuratūrai," teikts kādā komentārā.

Jau vēstījām, ka iepriekš Ceriņš mikroblogošaas vietnē Twitter neslēpis sašutumu par vakcinācijas pret Covid-19 datiem Latvijas pansionātos.

"Skatos datus par pansionātiem un domāju, cik stulbam ir jābūt tam atbildīgajam tuviniekam vai cik ļoti gribas padarīt galu mīļajam, ka tādai riska grupai kā seniori neizvēlas Covid-19 vakcināciju. No otras puses, leģitīms veids, kā atrāk pie mantojuma tikt. Izklausās ciniski," viedoklī dalījās Ceriņš.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 38

 
Anonīms
 

Augsprātīgs un populistisks kretīns, tu neesi nekas, ceriņkrūm.

19.oktobris, 9:36 Atbildēt

Piekrītu Imantam Lībekam. Nosist jau tādu sūdiņu neviens neies, bet pa mūli, ai, kā derētu. Transvestīt ar nulles zināšanām mikrobioloģijā aizvācies no skatuves, ņem lāpstu un ej strādāt!

19.oktobris, 9:42 Atbildēt

Jāpadomā ko runā, cik var spriest pēc runas citāta rakstā, tad teiktais nebija ne ētisks ne estētisks. Nocērt mežā kārtīgu ķūzi un staigā ar to.

19.oktobris, 9:47 Atbildēt

"TV personība", labāk profilaksei aizej pie psihiatra sakarā ar narcistisko ekshibicionismu, jo tavu elektrošoku kārtīgi džeki iespraudīs tev pakaļā.

Šis ir laiks, kad soctīklos jāpublicē tas, ko tu vari citiem dot, nevis tas, kas tev ir!

Labu vēlot

Klaus

19.oktobris, 9:48 Atbildēt

Jāsaprot, ka tieši režīms, kas pie varas, rada spriedzi, kas rezultējas cilvēku emocionālās izpausmēs, kuras maigi sakot nav glītas. Bet novērots, ka ar nāvi iesāka draudēt citiem tieši vakcinācijas fanāti. Sākot ar viltvārdi. Tas nav attaisnojums tiem, kas ir agresīvi, bet skaidrojums. Turklāt nāvi nepotētiem vēlēja arī kāda ordeņota dāmīte (neatceros kā šo sauca), kas izskatījās pavisam atbaidoši. Savukārt ar Ceriņu pašu ir tā, ka viņš ir kliķes sargsuns TV24, un tā viņu uztver, kā kliķei pietuvinātu kliķes propagandas izplatītāju. Tur neko nevar mainīt, arī PSRS laikā par diktorus, kuri tikai atskaņoja ziņas, uztvēra kā režīma pakalpiņus. Bet, ja režīms ir acīmredzami naidīgs pret tautu, faktiski tas ir kolonizatoru režīms, tad likumsakarīgi daudzi būs nīgri. Esmu pret vardarbību sludinošiem komentāriem, bet arī dzīvnieki, ja vien nav izsalkuši plēsēji, gadījumā ja ir iedzīti stūrī, ir gatavi uzbrukt un aizstāvēties. Tas pats, ja cilvēku iedzen izmisumā.

19.oktobris, 9:51 Atbildēt

Režīms nav naidīgs pret tautu. Dara visu iespējamo tautas labā. Bet ir viena daļa iedzīvotāju, kuriem nekad nekas nebūs labi, kuri nekad nevienu neuzklausīs un necentīsies saprast, bet uzskata, ka bez darba bagātība birs no debesīm. Iestājusies sabiedrības degradācija. Dzīvojam pārāk labi, visiem pilni galdi un kad ierobežo dzeršanu restorānos ak kādas šausmas. Daudzi no sevis iedomājas profesorus visos jautājumos, gan medicīnā, gan ekonomikā. Agresīvi uzvesties un citus apvainot var tikai neaudzināti, neizglītoti un nekaunīgi cilvēki. Tie, kuriem patiešām rocība maza, neuzvedas nekaunīgi un agresīvi.

19.oktobris, 21:51 Atbildēt
cilveks444 > anna.5fb6e52362bae

Varējāt jau tik ļoti nepazemot sevi, sludinot, ka režīms dara visu iespējamo "tautas" labā, jo pat tie, kas vientiesīgāki un aprobežotāki, saprot, ka 666 tūkst. eiro par gultas vietu var samaksāt vai nu tikai pilnīgi idioti, vai nu lielākie zagļi Latvijas vēsturē.

21.oktobris, 4:11 Atbildēt

Aivis Ceriņš ir viens no labākajiem TV raidījumu vadītājiem, īpaši TV -24. Lai viņam viss izdodas, un lai Dieviņš viņu pasargā no nelabvēļu uzbrukumiem.

19.oktobris, 10:00 Atbildēt

Jā, PSRS laikā varētu pretendēt vadīt "Vremja", ne?

19.oktobris, 10:10 Atbildēt

Dieviņš sargā tos, kuri ir izpelnījusies Dieva labvēlību! Vai ar netiklību to var izpelnīties? Kas ir Aivis Dieva acīs ja Viņš nepažēloja Sodomu un Gomoru? Divi eņģeļi tās nopostīja ļaujot izglābties tikai Latam un viņa ģimenei. Par kādu Dieva Aizsardzību Aivim tu runā?

19.oktobris, 19:00 Atbildēt

Pilnībā piekrītu, ka viens no labākajiem TV raidījumu vadītājiem. Pie tam ļoti tolerants pret dažādiem viedokļiem un ļauj visiem pateikt savas domas līdz galam. Nevienu nepārtrauc, ja gadījumā nepiekrīt kāda viedoklim. Visu cieņu.

19.oktobris, 21:54 Atbildēt
Anna > bad.oo

Kas tie par murgiem?

19.oktobris, 21:54 Atbildēt

badžoo ko murgo?

19.oktobris, 21:56 Atbildēt

Kad izlasīju virsrakstu nodomāju - būs aizkāris kādu ietekmīgu personu vai koruptīvu sistēmu (piem. būvvaldēs), bet izrādījās..... pateicis dažus neglaimojošus vārdus par t.s. "antivaxeriem". Nu,..tā tauta - precīzāk - tautas daļa jau ir mazliet ķerta, pietiek paskatīties uz tiem pārgrieztajiem mūļiem ar putām uz lūpām viņu pasākumos!

19.oktobris, 10:09 Atbildēt

Nav šaubu, ka atbalsta LGBT. Arī mūsu Marcis katru dienu saņem draudus.

19.oktobris, 11:01 Atbildēt

Vai tad šitas arī no tiem? Par Mārci var nesatraukties, viņam ir spēcīga aizmugure.Kaza, kā mauks ar ragiem, maz neliksies.

19.oktobris, 11:18 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Te debila neta mauka un tavi debilie neta draugi pederasti Aivim jau ir divi berni un Latvija pret LGBT 50% tauta izturas neitrali Sergejeva.

19.oktobris, 17:05 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Un psihiatri jau sen saka,ka Covis-19 pandemija 60% ir garigas novirzes un agrasivitate Sergejeva..

19.oktobris, 17:09 Atbildēt
Roberts Cipulis > marcis

Tev tā pandēmija ilgst jau pasen,pamuļķi.

19.oktobris, 19:24 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tev tak steidzami zāles jāiedzer, savādāk atkal ku-kū dakteris ar lielu kreklu būs vizītē.

20.oktobris, 0:35 Atbildēt

Kāpēc policijai būtu kas jādara, ja viņš pats nezina, ko dara? Pata nopelnīja, pats lai atbild par saviem vārdiem, ne jau policija lika viņam apvainot cilvēkus bez pierādījumiem. Turpmāk varbūt padomās, ko saka!

19.oktobris, 11:16 Atbildēt

c`mon, kā tādu ceriņu var ielikt tv - paties nesaprotu. patīk ne sevišķi gudrām sievietēm? dikcija garām, intelekts ap 40, runas stils kā 19.gs, pārteikšanās. pēdējo grāmatu izlasījis vidusskolā kā obligāto literatūru. utt utjpr

19.oktobris, 11:25 Atbildēt

Tikai ar saskrāpētu vaigu vai punu galvā var griezties policijā un tad vēl jāpierāda,ka pats nav vainīgs.Ceriņš jau sacerējies,ka tagad viņu kāds sargās!Labi muld un ar to algu pats var pieņemt miesassargu.

19.oktobris, 13:39 Atbildēt

Policijai nav arī laika ar Ceriņiem ņemties, jo jātramda epidemioloģisko ierobežojumu pārkāpējus.

19.oktobris, 14:48 Atbildēt
Jelena Sergejeva > izidors.m.rkak.ns

Mani tik interesē, kā gudrinieks taisās novakcinēt visus, kuriem no 50.Neko stulbāku laikam nevar samurgot. Pat Mārcis ar savu aprobežotību tādu nesacerēs

19.oktobris, 15:29 Atbildēt

Es uzskatu ka tāds kanāls kā TV 24 vispār jāslēdz! Šajā kanālā neko citu nedara kā sludina populismu un slavina nepārbaudītas potes!

19.oktobris, 15:49 Atbildēt
badžoo > sandra.zandberga

Piekrītu. Un vairāk jāskatās no valdības neatkarīgi kanāli, piemēram Youtub "Kā Latvijā mākslīgi tiek radīta ārprāta situācija? Kas notiek Stradiņos?"

19.oktobris, 19:04 Atbildēt

Slavenība, noalgo miesassargu.

19.oktobris, 14:28 Atbildēt

miesassargu vaig !

19.oktobris, 15:31 Atbildēt

Ceriņ, ne tu būsi tas, kas nolems par pansionāta cilvēkiem, un tur varbūt arī tava populistiskā raidījuma dēļ tagad arī notiek vakcinācija bez radinieku brīdināšanas. Starp citu pansionātos dzīvo arī gados jauni cilvēki un arī viņus tagad nošpricē! Tu gribētu, lai ar taviem tuviniekiem tā izrīkotos? Kas tu tāds esi, lai izlemtu cilvēku likteņus? Es uzskatu, ka tu esi korumpēts žurnālists un tevi būtu likumīgi jāatlaiž no darba par populismu.

19.oktobris, 15:47 Atbildēt

Šitam mērglim purna sakopšana būtu pašā reizē.

19.oktobris, 16:15 Atbildēt

mentiem pohuij uz dalbajobiem

19.oktobris, 16:32 Atbildēt

99, 9 % komentāru par vakcinācijas tēmu ir no antivakseriem, pilni naida, rupjību, melu, dezinformācijas. Viņi savā naidā jau zaudējuši veselo saprātu. Vakcinētie mierīgi dzīvo tālāk !

19.oktobris, 17:59 Atbildēt

Antivakseri ir cilvēki ar smadzenēm, kuri ir spējīgi atšķirt patiesību no meliem. Neticēt valdībai tēvs man iemācīja jau bērnībā.

19.oktobris, 18:36 Atbildēt
badžoo > sandra.zandberga

Ja ļaudīm nav spriestspējas, to ar izglītību neaizlāpīsi. Ja cilvēkam šī īpašība netrūkst, viņš vienmēr priekš sevis pieņems pareizo lēmumu! Nevakseri vienkārši ļoti rūpīgi izanalizē informāciju, nevis kā aitas skrien barā pa aploku.

19.oktobris, 19:12 Atbildēt
Jans Meķis > bad.oo

Tik nez kāpēc to "rūpīgo analizētāju" teksti visi ir vienādi - it kā kāds tos ar copy-paste būtu kopējis. :D

19.oktobris, 21:14 Atbildēt

Lai jau dzīvo, kāmēr nebūs saņēmuši nākamo žļurgas devu. Bez devas tak neizdzīvos.

20.oktobris, 0:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:00

Jaunākās diskusijas