Mairs Briedis soctīklos saņem nosodījumu par savu nostāju Ukrainas kara jautajumā

tautaruna.lv 28.februāris 2022, 18:30
 
Ekrānuzņēmums
Latvijas pazīstamākais bokseris Mairis Briedis soctīklos saņem nosodījumu par savu neitrālo nostāju Ukrainas kara jautājumā. Cilvēki novēršas.

Sociālajos tīklos negaidītu vētru sacēlusi Maira Brieža neitrālā nostāja Ukrainas kara kontekstā. Cilvēki soctīklos pauž nosodījumu un nožēlu.

Izsakās gan raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš, gan TV3 ziņu diktore Rūta Dvinska.

"Negribēju iesaistīties, bet dažiem noteikti vajag paskaidrot savu nostāju. Bez jūsu naida, cilvēki, šim karam nav turpinājuma! Pārvērsiet jūsu naidu un agresiju mierā, atbalstā un palīdzībā cietušajiem, kā to dara daudzi jauki cilvēki visās pasaules malās, palīdzot nevis dalot! Mana nostāja ir skaidra.

Es esmu kategoriski pret karu un pret cilvēku upuriem jebkurā pusē. Es neesmu no tiem cilvēkiem kuri nostāsies vienā pusē un izvēlēsies kuriem mirt un kuriem dzīvot, vienaldzīgi skatīsies uz vienas nācijas nāvēm un raudās un ienīdīs visus apkārt par citiem. Vai vispār tas skaitās cilvēcīgi?Priekš manis noteikti nav!

Tagad pasaulē notiek vairāki nopietni kara konflikti dažādās vietās, kur jūsu karogi un atbalsts tiem?Atbilde ir skaidra, masu mediji ir izdarījuši savu darbu perfekti, lai jūs zinātu tikai par šo karu un tikai viņiem izdevīgajā veidā! Ticu ka daudziem, kas tagad nes naidu masās tas ir algots darbs, jo nekad neticēšu ka mani tautieši tiešām tādā veidā izpauž viedokli par notiekošo.

Neļujiet sevi izmantot naida kurināšanai starp valstīm, ģimenēm, kaimiņiem un draugiem. Būsim kopā un palīdzēsim! Nekad es neatbalstīšu nevienu karu! Mūsu pasaulē nav vietas provokācijām un kariem! Tikai un vienīgi tā, " sava ierakstā pauž Briedis.

Aivis Ceriņš: "Mairi, lūdzu, izmanto savu resursu-popularitāti krievu vidū un runā par šo slepkavošanu."

Rūta Dvinska: "Tā vietā, Mairis izvēlējās nobloķēt šeit manu kolēģi Kristīni Komarovsku, kura aicināja viņu ‘pacelt balsi’!!! Īsts vīrs "

Ģirts: "Lielais Latvijas ''patriots'' @BriedisMairis savā Instagram kontā bloķē visus kuri pie viņa bildēm ieraksta ''Slava Ukrainai! ������''
Bļin, ka Tu biji pelnījis no @usykaa bietē."

Doombloomgloom: "Kamēr Usiks, Lomačenko, brāļi Kļičko šobrīd aizstāv savu valsti kara laukā,tikmēr Briedis Super Mario kostīmā apkauno sevi, un Latviju. "

Rigastreets: "Bēdīgi ka cilvēkam nauda ir svarīgāka par cilvēkiem. Unfollow."

Stamovica: "Diemžēl,Mairi,pēc aptuveni 10. Gadu īstas fanošanas,braukšanas uz cīņām,speciāli ņemot atvaļinājumus,atbalstot fanu tusiņos utt. Jūtamies nu tā vīlušies…ar visu ģimeni. Saprotu Jūs kā esat gājis uz savu mērķi cīnījies,grauzīs dzelzi,sviedrus,bet…kas tagad? Diemžēl bilde vairs neiet kopa ar vakardienu,vairs nespēj mani uzrunāt…valsts karogs??? Jūs smejaties?"

Svainis: "Nav vairs pa ceļam man ar Mario!"

Klinstone: "Tev šķiet, ka šajā karā ir puses?? Te ir agresors, kas iebrūk un nogalina un tauta, kas aizstāv savu zemi un savas ģimenes! Kāds tu esi nodevējs, Mairi! "

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas