Daneviča atklāj baisas detaļas par attiecībām ar Kaimiņu

tautaruna.lv 7.februāris 2022, 0:30
 
Lauris Vīksne/F64
Par vienu no apspriestākājiem tematiem noteikti kļuvusi politiķā Artusa Kaimiņa un aktrises Dārtas Danevičas publiskā savstarpējā skaidrošanās. Beidzot arī pati Dārta komentējusi attiecības ar Artusu.

Visupirms Dārta Daneviča "Twitter" pauda uztraukumu un lūdza ieteikumus, kā rīkoties situācijā, kad bērna tēvs paņēmis bērnu sev līdz un neizpauž atrašanās vietu.

Vēlāk savu skaidrojumu sniedza arī Artuss Kaimiņš. Pāris dzīvojot atsevišķi un ir slēgta savstarpēja vienošanās par satikšanās iespējām ar bērnu. Šobrīd bērns atrodas pie Artusa, viņa jaunajā dzīvesvietā. Dārta nepalika atbildi parādā.

Tā kā viņu skaidrošanās notika ar soctīklu starpniecību publiski netrūka padomdevēju un dažādu komentāru sniedzēju.

Arī šoreiz Dārta reaģēja, atklājot, ka attiecībās bijuši ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi.

"Šeit nevis bērns ir iemesls, bet ilgstoši emocionālās un psiholoģiskās vardarbības apstākļi. Vajadzēja laiku un līdzekļus, lai aizietu. Un neviens aiz neko darīt neraksta šādas lietas tviterī. Raksta, kad ir novests līdz zemākajam punktam."

Viņa raksta, ta tikusi pazemota pusotru gadu.

"Un bija jau skaidrs, ka būs smiešana, apsmiešana un bakstīšana ar pirkstu. Bet es neesmu droša, cik psiholoģiski veselīgs kāds no jums būtu manā vietā pēc pusotra gada konstantas pazemošanas."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:03

Jaunākās diskusijas