Baptistu mācītājs norāda, ko Lukašenko vajadzēja darīt pēc vēlēšanām

tautaruna.lv 8.decembris 2021, 16:13
 
Mārtiņš Zilgalvis / F64
Baptistu mācītājs Pēteris Sproģis mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietojis ierakstu, kurā norādījis, ko būtu vajadzējis darīt Lukašenko pēc vēlēšanām.

Baptistu mācītājs Pēteris Sproģis, kuru iepriekš partija Saskaņa virzījusi Valsts prezidenta amatam mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietojis ierakstu, kurā izsaka viedokli, ko Lukašenko būtu vajadzējis darīt pēc vēlēšanām.

"Lukašenko gan ir muļķis. Viss, ko vajadzēja izdarīt pēc vēlēšanām - izsludināt epidemioloģiskos ierobežojumus pulcēties," ierakstā vēsta mācītājs.

Iepriekš portāls nra.lv ziņojis, ka Eiropas Savienība noteikusi sankcijas Baltkrievijai, atbildot uz migrantu krīzi un Lukašenko lomu tajā.

Baltkrievijai noteikto ES sankciju sarakstā tagad pavisam ir 183 cilvēki un 23 kompānijas un iestādes. Tiek gatavota arī sestā sankciju pakete pret Baltkrieviju, bet tā varētu būt gatava janvārī vai februārī. Par jaunām sankcijām pret Baltkrieviju ceturtdien paziņoja arī Lielbritānija, Kanāda un ASV.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Un šito idiotu virzīja Valsts prezidenta amatam???

Jā, Saskaņa gan.

8.decembris 2021, 16:38 Atbildēt

Beidz, draugs..! Pareizi jau pateica par Lukašenku.

8.decembris 2021, 17:21 Atbildēt

Būtu vienojies ar Rietumiem, ka tam atstāj 100 miljonus tēriņiem un dod iespēju pārcelties uz kādu civilizētu valsti, bet tagad gan ūsainais krievu tarakāns gan tā dēli jebkurā gadījumā vairs nav dzīvotāji.

8.decembris 2021, 17:29 Atbildēt

Varbūt saksoni arī gribēja sagaidīt no Lukašenko tādu reakciju, bet viņš no sava skolotāja Putina iemācījies visus apspēlēt. Un iepūtiet batjkam. Man viņš patīk.

9.decembris 2021, 18:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:09

Jaunākās diskusijas