Lato Lapsa un Nikola Krištopane publiski apvaino viens otru

tautaruna.lv 8.decembris 2021, 9:20
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane un žurnālists Lato Lapsa mikroblogošanas vietnē Twitter veltījuši viens otram aizvainojošas frāzes.
Kā Twitter rakstīja Nikola, Lapsas grāmatas viņai atgādinot GossipGirl grāmatas.

"Es parasti neliekus zinis par Lato Lapsu, jo viņa daiļrade man atgādina GossipGirl grāmatas, kuras pārstāju lasīt, kad man bija 14 (tām varoņi bija interesantāki), bet nekad nebūtu domājusi, ka viņam ir tiek liels fanu pūlis šeit. Living and learning," rakstīja Krištopane.

Komentāros gan izvērtās diskusija, ka Lapsa raksta ļoti labas ceļojumu grāmatas, uz ko Nikola atbildēja: "Vot tās gan neesmu lasījusi un ticu, ka tā ir. Saprotu, ka ceļojumiem vajag nopelnīt, žēl tikai, ka šādi."

Arī Lapsa, tā teikt, nepalika atbildi parādā un, publicējot kādu Nikolas ierakstu par viņu, jautāja: "Nez kur decembra sniegos var atrast driģenes tik lielā apmērā, kā te redzams?"

Ar kritiskiem izteicieniem neskopojās arī komentētāji.

"Pret tik trakiem domu graudiem zālēs varētu būt 100 grami un paskatīties kādu fantastikas filmu. Kad sieviete ko tādu raksta, kļūst šķērmi."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

Pamuļķei perduli pasprūk?

8.decembris 2021, 9:48 Atbildēt

Kokaīna sejas

8.decembris 2021, 10:28 Atbildēt

Sekas

8.decembris 2021, 10:28 Atbildēt

Jā, nav vairs labi ar to Niku...

8.decembris 2021, 11:04 Atbildēt

Tā freilene jau nav Lapsas mazā pirkstiņa vērta. Pamuļķe,jau iepriekš lasīju viņas izteikumus un tie bija kā no citas planētas. Tukša muca tālu skan..... Sagribējās izpausties , aiz garlaicības.

8.decembris 2021, 12:49 Atbildēt

Tad taču jāmetas abiem kopā ...

8.decembris 2021, 13:20 Atbildēt

Laiks nepaliek labāks . Tāpēc ir slidens , ceļu brauktuves šauras - tāpēc arī daudzās avārijas . Sāls neiedarbojas , jo ir pārāk auksts . 8. decembrī pl 23 bija - 15 *C . Dienā bija -11 *C . Temperatūra samazinājās , tāpēc ka lido ķimikālijas izsmidzinošās lidmašīnas . Šodien pl 16 virs Mārupes redzēju uzreiz trīs lidmašīnas , kas 3 km augstumā izsmidzināja ķimikālijas . Lido lidmašīnas un atstāj aiz sevis 500 metru garas izgaistošas dzeltenas vakara saulē astes . Divas lidoja no Dienvidiem uz Ziemeļiem , viena lidoja no rietumiem uz austrumiem . Lūk jau trīs lidmašīnas var sabojāt laiku par 4 grādiem aukstāku .

Nekas nav mainījies . Klimata Pārmaiņu laikapstākļu terorisms Latvijā turpinās .

9.decembris 2021, 1:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:01

Jaunākās diskusijas