Kas traucē Magones vīram atrast darbu?

tautaruna.lv 1.aprīlis, 16:12
 
Ekrānuzņēmums
Šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes vīrs pēc atgriešanās Latvijā meklē šeit darbu, taču vīrietim ar šo uzdevumu raiti nesokas.

Kā atklāts kanāla STV pirmā! šovā "Slavenības. Bez filtra", Magones vīrs centies iekārtoties darbā par apsargu Rīgā, taču jau pirmā telefonsaruna novedusi vīrieti strupceļā.

Kamēr Magone mudina vīru uzsvērt savu pieredzi ārzemēs, Žanis sarunas laikā saskaras ar valodas barjeru - vīrietis nerunā un viņam ir grūtības saprast latviešu valodu. Lai gan vīrietis apgalvo, ka ir gatavs mācīties, viņam nav nekādu dokumentu, kas apstiprinātu viņas latviešu valodas zināšanas.

Lai gan uzņēmuma pārstāve sola, ka nākamajā nedēļā Žanim pārzvanīs, Magone ir pārliecināta, ka tās ir tikai atrunas. "Tas nozīmē - kraties ratā, man tevi nevajag," pārliecināta ir šovu zvaigzne, balstoties uz savu pieredzi Anglijā.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Jā,nu tups tas Žaņuks,tups.....

1.aprīlis, 17:32 Atbildēt

:D:D:D

2.aprīlis, 10:46 Atbildēt

ar to arī Magones vīrs slavens, ka nevar atrast darbu? tad jau es arī slavenība!

1.aprīlis, 22:05 Atbildēt

Jā.

2.aprīlis, 10:59 Atbildēt

Tu esi pusjucis fotogrāfs, kuram ik pa laikam nepieciešama ārstēšana. Tu neesi slavenība.

2.aprīlis, 15:08 Atbildēt

Sēklinieki

1.aprīlis, 22:14 Atbildēt

Lauku dzejniekgovij truls leišu auns....

1.aprīlis, 23:38 Atbildēt

precīzi

1.aprīlis, 23:59 Atbildēt
Marcis > perle

Atkal komente 3 neta maukas Perli,Tedis un Alvils Spilva.

2.aprīlis, 9:24 Atbildēt
Perle > marcis

Atkal Marcis ar savu verbālo caureju iespraucies! Kas Tev prasa, ko mēs komentējam? Mēs izsakām savu viedokli par to netīrīgo sievišķi un viņas nekam nederīgo vīrietīti. Un arī Tu vari to izteikt. Bet ne apsaukāt citus komentētājus rupjos vārdos. Par to var vienreiz nākties maksāt. Daudz naudiņu.

2.aprīlis, 15:11 Atbildēt

Vai tad tur laukos nav vajadzīgi mežstrādnieki? Pie mums te, Jēkabpilī, mežā katrs duraks var atrast apmaksātu nodarbošanos.

2.aprīlis, 8:16 Atbildēt

Tam durakam jau pat fleksi bail rokās dot,kur nu vēl zāģi....

2.aprīlis, 9:14 Atbildēt

Tagad es jums atzīšos, kas es esmu. Es esmu JĒKABPILS MANIAKS. Vakar naktī es nožņaudzu mazo Sniegbaltīti, jo viņa bija lēta neta mauka, turklāt atklājās, ka viņai zem džinsām ir tatoo ar uzrakstu "life is short and cruel", tātad viņa mani visu laiku mānīja, bet nu arī vakar naktī pati uzzināja, ka patiešām "dzīve ir īsa un nežēlīga". Viņai būtu vajadzējis redzēt, cik pretīga pati izskatījās, augšpēdus gulēdana uz sava dzīvokļa grīdas ar zilganu seju un atvērtu muti, tāpēc es viņai ar plakanknaiblēm izrāvu visus zobus, bet galvu, kājas un rokas nozāģēju ar STIHL ķēdes motorzāģi, tad visu saliku lielajā, melnajā plastmasas atkritumu maisā, virsū uzmetu vēl arī plakanknaibles, cirvi, rokudzelžus un motorzāģi un plastmasas atkritumu maisu paslēpu lielajā atkritumu konteinerā pie Jēkabpils bibliotēkas. VIŅA TO BIJA PELNĪJUSI!

2.aprīlis, 11:00 Atbildēt

:DDD Sniegbaltīt, Tu pati šito sacerēji..? :D

2.aprīlis, 17:14 Atbildēt

Eu,PiderMārci neaiztiec,uz to lopiņu Zoo dārzs mērķē.

2.aprīlis, 17:56 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > izidors.m.rkak.ns

Sveiciens no Sniegbaltītes! Viņa tev gribēja atriebties par to, ka tu viņu atraidīji. Mazā Sniegbaltīte lika tev pateikt tā: es ar Dieva Tā Kunga gribu pamodos morgā no komas, uzlēcu sēdus, apkārt valdīja aukstums un tumsa, visur tikai auksti un stīvi miroņi, bet, tikko padodusies, es sāku ilgotie pēc viņa - mana vienīgā... apm tā viņa lika tev pateikt, jo kaut kāds kļūmes dēļ Sniegbaltīte vairs pati nevar ieprofilēties, jo fake e-pasts ir piemirsies, nu tur vispār kaut kas šoreiz aizgāja garām, cerams, tev ar ieprofilēšanos problēmu nebija, jo vienu brīdi pie "īpaši stulbs", leca ārā gan tavs, gan fake profils - nu un viņai tad palika kauns, jo tik ļauni viņa to nebija domājusi - bet kā tev liekas, kā viņa varēja justies pēc nakts, kad tu pie viņas naktī pa logu ielīdi un tur visādi izdarījies ar viņu - to tu vari palasīt "Cilvēkus sadusmo Pavļuta ieraksts soctīklos - Tauta Runā" (ja vēl tur tie kādi četri komenti nav jau izdzēsti). Bet tev taču pašam arī patīk pajokot, vai ne :)

2.aprīlis, 18:26 Atbildēt

:D Traks skuķis, vienvārdsakot, esi! :D

3.aprīlis, 10:45 Atbildēt

Rīgu viņam vajag, ko neteiksies... !

2.aprīlis, 10:24 Atbildēt

Vai vai vai cik visi jūs gudri, taisni prieks. Nez ko ar to noriešanu visi vēlaties panākt? Ja tā godigi tad jums tas gudribas mazāk , kā mazak cālitim gaļa pie kājas!

2.aprīlis, 12:52 Atbildēt

Debiloidam piderMārcim parādijusies māsa Sniedžu Anna ,varētu teikt ka vienam kroplim ģimenē nav garlaicigi.Jeb šie radijumi vairojās dalīšanās rezultātā?

2.aprīlis, 14:31 Atbildēt

Jā, bļin..! Vot, izštukojusi, kā mani izāzēt. :)

2.aprīlis, 17:15 Atbildēt
Diduu > izidors.m.rkak.ns

Sniegbalte sit Tev kanti! :D

2.aprīlis, 18:02 Atbildēt

"Kādas muļķības tu te tagad runā, Diduu - es vienmēr visu pasaku tiesā tejstā, nevis caur puķītēm" - tā tev lika pateikt Sniegbaltīte.

2.aprīlis, 18:33 Atbildēt

Nu, nu... kaut kāda ķīmija tur ir..... ;)

2.aprīlis, 23:01 Atbildēt

Kas leitim var traucēt atrast darbu?Vēlēšanās kā dzejniekgovij sēdēt uz bērnu pabalstiem un tēlot pašieceltu zvizduļku.Leišu slaists jums strādās,nu,nu.

3.aprīlis, 14:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas