Cilvēkus sadusmo Pavļuta ieraksts soctīklos

tautaruna.lv 1.aprīlis, 10:44
 
Aivars Ķesteris/F64
Veselības ministra Daniela Pavļuta ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter sadusmojis daļu soctīkla lietotāju.

Pavļuts, publicējot masu vakcinācijas centra bildi, raksta, ka viss ir sagatavots vakcinēšanai pret Covid-19 un aicina tagad rīkoties cilvēkus.

"Esam gatavi. Tagad jūsu kārta rīkoties - pieteikties pašiem, pieteikt savus mīļos 8989 / manavakcina.lv un sagaidīt savu aicinājumu vakcinēties, lai mēs visi varētu atgriezties pie ierastās dzīves," raksta Pavļuts.

Tikmēr Twitter lietotāji neslēpa sašutumu par ierakstu, šauboties par valdības gatavības pakāpi masu vakcinācijai. Lielākā daļa komentētāju raksta, ka jau sen pieteikušies vakcīnai, taču nekādu informāciju joprojām nav saņēmuši.

"Kas šis par komunikācijas stilu?!? Cilvēki mēnesi gaida, kurp tad jāiet, jo sms saņēmuši, bet tālāk nekas! Cilvēki kopš manavakcina.lv atvēra piereģistrējušies, bet pat 80+ neko nav dabūjuši! Sākat beidzot strādāt, ne vāvuļot!" teikts kādā komentārā.

Vēl kāds raksta: "Nē, varbūt Jūsu kārta rīkoties - esam pieteikušies jau divus mēnešus, bet nekāda aicinājuma nav. Šādi tvīti reāli sadusmo."

"Esmu kaut ko palaidusi garām? Sen pieteikusies, bet neviens ne zvana, ne aicina!"

"Mana ģimene sen jau pieteicās un ir rīkojusies. Nē, tagad ir jūsu kārta rīkoties."

"Esam rīkojušies, esam pieteikušies. Un nekādu aicinājumu neesam sagaidījuši. Tāds neveiksmīgs 1.aprīļa joks ar to "esam gatavi"."

Tikmēr, kā ziņots, pirmie masu vakcinācijas centri pret Covid-19 astoņās Latvijas pilsētās sāks darbu sestdien, 3.aprīlī.

Sestdien no plkst.10 būs pieejami trīs vakcinēšanas centri Rīgā - Ķīpsalas hallē, centrā "Atta" un Rīgas Centrāltirgus Gastro paviljonā. Šajā laikā darbu sāks arī centri Valmieras Kultūras centrā, Latgales vēstniecībā "Gors" Rēzeknē, Daugavpils Latviešu kultūras centrā un Daugavpils Kultūras pilī, Jēkabpils Sporta centrā, Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā, Liepājas Olimpiskajā centrā un Jūrmalas Sporta skolā. Visi šie centri strādās līdz plkst.18.

Savukārt Cēsīs, bijušajā veikalā "Super Netto", vakcinācijas process sāksies svētdien, 4.aprīlī un turpināsies arī pirmdien, 5.aprīlī. Arī šis centrs darbosies no plkst.10 līdz 18.

Komentē 53

 
Anonīms
 

Ar ko lepoties, ar ne-loģi(sti)ku? Dažviet rinda no simtiem prioritārās grupas nevakcinētajiem, bet citur- ņem priekšā jau nākamos, kas grib vakcinēties, sen jau pieteicies.

1.aprīlis, 11:35 Atbildēt

Sagatavojiet labāk sarakstu ,,negribuvakcinu", un pārējie automātiski būs sarakstā, bet šos varēs neārstēt.

1.aprīlis, 11:57 Atbildēt

:D:D:D

1.aprīlis, 23:29 Atbildēt

Vajag darīt tā, kā Valsts pirmais icke ieteica - iet stāvēt dzīvajās rindās, līdz kamēr nedabū savu devu toksiskā ķīsēļa.

1.aprīlis, 11:58 Atbildēt

Nezinu, kā pārējiem, bet abi mani vecāki pirmo vakcīnas devu ir saņēmuši. Protams, ka māsa piereģistrēja internetā, un mamma pie tam vēl pieteica abus telefoniski.

1.aprīlis, 12:43 Atbildēt

savūkārt mums viss sen pieteikts, bet vakcīnas nav, kaut arī zvanu un rakstu, kur vien iespējams. Tos piereģistrēto cilvēku kontaktus nosūta uz dažādām ārstu praksēm un klīnikām un pats cilvēks to ietekmēt nevar. Ja tai praksei vakcīnu nedod, tur esi pilnīgi bezspēcīgs. Nu nav klīnikā vakcīnas, nedod viņiem, kaut viss ir pasūtīts un pieprasīts. Ar loģistiku un sadali tur ir tāds bardaks, ka nenobrīnīties vien un nekādas vienotas rindas tur nav ne tuvu. Līdz ar to vienā klīnikā ņem pretī visus, kas grib, jo viņiem vakcīnu iedeva, bet citā seniori 80+, kas reģistrēti pirmajās dienās, tiklīdz atvēra pierakstu, vēl joprojām nav dabūjuši neko.

1.aprīlis, 21:08 Atbildēt

A kāpēc jāsāk tikai sestdien?Vai nebūtu jāsāk vakcinēt tūlīt,šajā valstī viss notiek ar kavēšanos.

1.aprīlis, 13:30 Atbildēt

Nesen uzzināju,ka visi ar lieko svaru un jebkura vecuma iet pa priekšu visiem pārējiem.Re,svaram ir nozīme !

1.aprīlis, 13:52 Atbildēt

Man ar vakcinēšanos problēmu nebija. Biju pieteicies, ievadīja vakcīnu..Pēc tam izrādijās ka sajaukuši vecuma grupas. Bet nekas.. divas nedēļas pagājušas, jūtos normāli.

1.aprīlis, 14:46 Atbildēt

Nauda griežas, tikai naf kuri stāv rindā pēc šprices ! papļūts domā, ka visi skries tur kaklu lauzdami !

1.aprīlis, 15:07 Atbildēt

Nu,nezinu,maana ģimene mēneša laikā saņēma uzaicinājumu noģimenes ārsta,un mēs jau vakcinējamies,un viss kārtībā.Bez problēmām un blakusparādībām!

1.aprīlis, 15:40 Atbildēt

esi Papļūta draudzene?

1.aprīlis, 16:21 Atbildēt

Šodien sanāca 2 stundas stāvēt netālu no Jēkabpils sporta halles kur tas laimes un drošības vakcinācijas punkts.Joka pēc skatījos cik ies potēties. Izrādās cilvēki nav tik stulbi 2 h laikā neviena !!!!

1.aprīlis, 16:20 Atbildēt

Dzintar, jptvjmķ, Tu varētu vēl divas stundas gaidīt, jo spricēšana sāksies tikai parīt. Es jau arī skatījos un gaidīju, bet pēc tam izlasīju pareizo afišu un gāju prom. A, tu Vasjukēviču Dzintaru pazini? Viņš bija no Zīlāniem, bet dzīvoja Orlova ielā.

1.aprīlis, 17:37 Atbildēt

Žēl Tevi, dzintariņ, ka esi tik stulbs un nespēj izlasīt, ka Jelgavā šodien nemaz nevakcinē :) Veselas 2 h stāvēt un vērot- Tev gan baigā pacietība! :)

1.aprīlis, 17:52 Atbildēt
dzintars > jolanta.k

Jā ,es to nezināju.!Jolanta,tevis man vēl vairāk žēl, jo esi vēl stulbāka ,jo atšķirt Jēkabpili no Jelgavas nemāki.Nekas,obligāti turpmāk pievērsīšu uzmanību šim punktam un kad kovidfanu pūļi jozīs pretī savai laimei un drošībai es obligāti došu ziņu šeit par šī pūļa izmēriem un cilvēku skaitu!

1.aprīlis, 19:27 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

Nezinu tādu.Nestāvēju tur speciāli.Gaidiju cilvēku pie celtniecības un dārzniecības veikala blakus poliklīnikai vienu cilvēku ,bet šis bij aizkavējies. Aiz garlaicības vēroju to punktu.Nezināju ,ka vēl ciet. Nu redzēs turpmāk kā tur tie kovidfani jozīs un cik būs?.Es šitām muļķībām neticu un neticēšu.

1.aprīlis, 19:35 Atbildēt

Šo visu lasot un pārlasot, man tā baismīgi kļuva. Lieta tāda, ka tas ĀRPRĀTĪGAIS, kas šeit ar svešiem nikiem naktīs psiho un PAZEMO citus cilvēkus, kā noskaidroja mans brālis (kā nekā IT spečuks un gandrīz jau maģistrs) izčekoja, ka tas trakais ir baigi viltīgs bijis: viņš savus fake profilus ir uztaisījis no Jēkabpils pilsētas bibliotēkas lasītavā pie koplietosšanas kompj. Nu es visu saprotu - viņš izmantoja publiskās bibliotēkas ID, nevis savu ID, tāpēc aizdomu ēna tagad krīt uz visiem Jēkabpils rajona iedzīvotājiem. Esiet piesardzīgi - JŪSU VIDŪ DZĪVO SLEPENS MANIAKS!!!

1.aprīlis, 20:57 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > maz.sniegbalt.te.roz.pa.k.ar.maz.m.roz.t.m.606460db15350

AK TAD TU MANI ATMASKOSI TAGAD, KOO?

1.aprīlis, 23:30 Atbildēt

Šausmas!!! KAS TU ESI? Kā tu mani atkal atradi? Es jau nojautu, ka tu tikai izliecies par manu draugu, bet tu taču neesi īpaši stulbs, par kuru es iedomājos, ieejot veikalā Mego un ieraugot kafiju 3 in 1... es pēkšņi sajutu...āāā! Nelauzies man iekšā pa durvīm, MANIAK....Valērij, palīdzi man, glāb mani, JĒKABPILS MANIAKS laužas iekšā pa mana dzīvokļa durvīm....āāāāā....glāb mani, Valērij, turi cieši pie sevis savās tetovētajās rokās, es zinu, ka tu esi drosmīgs, jo tu karoji Afganistānā, tu esi drosmīgs, bet īpaši stulbs izrādās ir MANIAKS, viņš tikai izlikās par manu draugu, jaunu čali, bet izrādās, ka viņš stāv senjoru prioritārajā grupā uz AstraZeneca... mierini mani, Velērij, vēlreiz mierini...āāā! āāā...palīgā, tur kāds rāpjas iekšā pa logu, Valērij, mierini mani vēlreiz, vēlreiz, vēlreiz...viņam logā uz sejas ir covid maska, bet es pēc viņa acīm redzu, ka viņš tūlīt...palīgā, palīgā, nenogalini mani, īpšii stulbs, ņem manu datoru, ņem mobilo, džinsas, kosmētiku, ņem manu kaķi, ņem visu, ko gribi, tikai lūdzu, nenožņaudz mani....Valērij, viņš uzsēdās man virsū un mani žņaudz... stipri žņaudz manu kaklu, vēl stiprāk stiprāk...es mirstu...es jau redzu Tevi Dievs Tas Kungs, pieņem mani savā Debesu valstībā, bet vispirms es gribu vēl pateikt "Paldies, īpaši stulbs, jo tu manā dzīvē biji īpašs cilvēks, un tā kafija 3 in 1, kafija 3 in 1, mans ilgas un nepiepildītie sapņi.... cerības ...āmen.........................es jau redzu Gaišos Debesu Vārtus, ardievu...........................................................

2.aprīlis, 0:47 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > maz.sniegbalt.te.roz.pa.k.ar.maz.m.roz.t.m.606460db15350

NU TAD TAGAD PAŅIRGĀJIES PAR MANI, HA, PASKATIES LZBĀK, KĀDA TU TAGAD IZSKATIES, SĪKĀ MAITA, A? PASKATIES UZ SEVI! NEDOMĀ, KA TU VIENA ESI TE TĀ GUDRĀ, AR GALVU VAJADZĒJA DOMĀT, BET GALVAS TEV TAGAD VAIRĀK NAV, ABU KĀJU NAN, PASKATIES, SĪKĀ, KĀDAS IR TAVAS KĀJAS, HA-HA-HA, TAG

2.aprīlis, 6:58 Atbildēt

TAGAD TIKAI PASLĒPŠU CIRVI, ZOBU KNAIBLES, ROKUDZELŽUS UN LĀPSTU.

2.aprīlis, 7:01 Atbildēt

Pavļikam viegli runāt, jo pats jau trīs reizes savakcinējies.

1.aprīlis, 17:34 Atbildēt

Vispirms pamatīgi sabiedē vientiešus, tad izgāž vakcīnu iepirkumu, pēc tam uztaisa pilnīgi debilu biroju, papildus tiražē infantilas reklāmas, kronis visam - aicinājums pietiekties uz eksperimentālo zupiņu, velkot līdzi nezināmajā arī savus mīļos.

1.aprīlis, 19:01 Atbildēt

cilvēks 444....100% tā viss ir $$$$$$$,valsts pērk to indi un apmaksā.Jo vairāk ievilinās duračoku ,jo vairāk valsts pārskaitīs kovida apkarošanas$$$$$$.Tāpēc ažiotāža,slimo skaita viltošana un informācijas par nolikušajiem karoti un cietušajiem no blaknēm,bet paši vainīgi jo paraksta papīru ,ka lohotronam piekrīt.Pēc visa tagad var spriest kādi ir pērkami un naudaskāri ir mediķi un pārējie kuri stāv aiz šīs afēras kura indes ražotājiem nesīs miljardus $$$$

1.aprīlis, 19:41 Atbildēt
cilveks444 > dzintars.5fc38a066d1d3

Kamēr rakstīju Jums, izrādās, Jūs man atbildējāt. Jā, godīgi sakot, ir milzīga vilšanās mediķos. Latvijas mediķos, kuri nedrīkstēja klusēt, kur nu vēl apzināti mudināt potēties ar līdz galam nepārbaudītām vakcīnām, kas tikai pēc jaunākās definīcijas, jo vecā steigšus tika mainīta, var saukties par vakcīnām.

1.aprīlis, 19:51 Atbildēt
dzintars > cilveks444

palasi par to Rīgas medmāsu kura pateica taisnību.No darba uzreiz izmeta šo.Solija tiesā šo sniegt,bet nesniedz.Tas ari visu izskaidro

1.aprīlis, 20:12 Atbildēt

Gribas salīdzināt covid afēras ietekmi ar atomieroču izmēģinājumiem. Īpaši agrīnajiem, kad izmēģinājuma autori, kur nu vēl cilvēks parastais, īsti nezināja, kādas sekas uz cilvēku atstās kodolieroči. Mēs zinām, ka izmēģinājumi notika gan ASV, gan PSRS. Abās šajās valstīs no tiem cieta cilvēki, tajā skaitā karavīri. Zinot situāciju PSRS, tāpat saprotot, ka ASV pret vienkāršiem cilvēkiem attieksme nebija labāka, mēs varam iedomāties, kā un ko tie, kas veica eksperimentālus izmēģinājumus, sacīja potenciālajiem upuriem. Noteikti runas bija līdzīgas, kā šobrīd par vakcīnām un vispār par Pasaules Jaunās kārtības ieviešanas mehānismu. Tos, kuri izteica bažas, visticamāk, saukāja par atpalikušiem un par melīgas ideoloģijas paudējiem. Bet, kad parādījās sekas, tad jau bija par vēlu. Galvenie rīkotāji bija nesasniedzami, upuru sāpes, cik lasīts, tika ignorētas. Šobrīd notiek kas līdzīgs, tāpēc tie, kas domā, ka viņi varēs saukt pie atbildības neliešus, ja, kas noies greizi, maldās. Jo nelieši būs tālēs zilajās. Tad varēs tikai šķendēties uz sevi, ka nepietika prāta šo absurdu, šo vājprātu apturēt tā iedīglī. Mums vēl ir laiks. Bet bez apjausmas, kas īsti notiek, nekas nemainīsies. Nedrīkst ļauties pat stiguma stāvoklim, kādā atrodas čūskas upuris trusītis pirms apēšanas. Ir jāmostas!

1.aprīlis, 19:02 Atbildēt

444 ,tu esi viens no prātīgajiem šinī plānprātiņu burzmā.

1.aprīlis, 19:29 Atbildēt
cilveks444 > dzintars.5fc38a066d1d3

Negribētos saukt visus, kuri aptuveni pirms gada bija pamatīgi satraukti, par galvā tērētiem. Toreiz maz zinājām, pret tautu pielietoja šoka terapiju, iedzina bailes, kultivēja paniku. Domāju, vairums pamatīgi satrūkās. Bet, ja cilvēkam ir galva uz pleciem, ja viņš nesēž tikai pie LTV1 "Panorāmas", tad taču gada laikā, vērojot visu to absurda teātri, kas mums tiek izrādīts, būtu jānāk pie prāta. Un jāsaprot, ka tā lieta nav tīra, ka mums melo, ka mūs grib padarīt par izmēģinājuma trusīšiem. Pēc varas ķibelēm un visa, kas zināms par vakcīnām, manuprāt, normālie ir tie, kas mazākais nogaida, ja ne vispār nolemj nepotēties. Pārējie, kas skrien kā sadeguši vakcinēties? Tā ir viņu izvēle, lai rikšo, bet, lai liek svētu mieru tiem, kas to nevēlas darīt. Lai nelien un nebrēc, ka nepotētie jāliek pa būriem gandrīz vai. Labi viss. Lai labs vakars.

1.aprīlis, 19:47 Atbildēt
dzintars > cilveks444

es tev par to mistisko kovidu varu vairāk pateikt.Tā ir parasta gripa no kuras ES gadā mirst līdz 75 000 cilvēku. Pats esmu slimojis ar gripu pirms 10 gadi. Viss 100% kā kovidam.Totāls nespēks,lauž kaulus,pazuda gan smaržas,gan garšas izjūta,ēd kaut saujām piparus un viss bez garšas un smaržas ,trūka elpas ,visu laiku logu vaļā bij jātaisa.Vienkāršs lohotrons uz kārtējo ikgadējo gripas epidēmiju pa pasauli.Miljardi $$$$$$ un viss.Bet cilvēki tak lohi.

1.aprīlis, 20:09 Atbildēt

Man vakcīna nav vajadzīga-vēl gribu dzīvot.

1.aprīlis, 20:03 Atbildēt

nez cik pļūtam maksā pa tādu ierosinājumu

1.aprīlis, 20:13 Atbildēt

Un kad uzzināsi, cik viņam maksā, ko darīsi? Izlemsi vakcinēties vai nē?

2.aprīlis, 10:40 Atbildēt

Atlikušās vakcīnas lai sasprauž valdībai,varbūt kas mainīsies

1.aprīlis, 20:57 Atbildēt

tieši tā - mūsu vecīši no visprioritārākās grupas arī sen pieteikti, nekāda vakcīna viņiem nav pieejama un, ja agrāk atbalstīju Veselības ministrijas darbu, tad tagad esmu niknāka par par ļaunāko kovid noliedzēju par šādiem izteikumiem. MĒS SEN ESAM GATAVI UN SEN REĢISTRĒTI. Kur ir vakcīnas, nevis naudas tērēšana reklāmas ruļļiem un avīzēm?

1.aprīlis, 21:01 Atbildēt

Nākamais sašutums būs par to, ka daudzi neatnāk, BET atteikt pierakstu nav iespējams! Atzvanīt nr. kurš pieraksta Ķīpsalā nevar, NVD vakcīnu info nr. neko nezin. Rezultātā tie kuri pierakstīti nemaz neatnāks, savukārt tie kuri grib arī netiek. Kārtējā organizācijas kļūda. Vnk kauns!

1.aprīlis, 21:55 Atbildēt

Dirsa anala atvere sev pavliks var savakcineties!

1.aprīlis, 22:01 Atbildēt

Zem katras naudas ir bizness! SIA MIA kā nu kurš ražo pērk un pārdod, bet kā ir ar valsti?! Itkā nekas prātīgs tur nenotiek un naudiņa nāk griezdamies! Kas valstij ir visneizdevīgākais attiecībā pret iedzīvotājiem? Pensionāri! Tur nauda tikai jāatdod! TAPĒC LŪDZU MŪSU MĪLIE PENSIONĀRI - NEEJAM VAKCINĒTIES AR LĪDZ GALAM NEPĀRBAUDĪTĀM, NEIZSTRĀDĀTAM VAKCĪNĀM!!!

1.aprīlis, 22:26 Atbildēt

Ok..cik maksā šī vakcinēšanās??''''Šķiet ,ka šis jautājums ir valsts noslēpums??

kaut kā neredzu ,ka būtu kur rakstīts cenas jautājums!!!

esmu meklējis internetā ,varbūt slikti,taču cenas jautājums nav atrasts un ir zināms ,ka daudziem cilvēkiem pat daži eiro ir NAUDA. Tātad--cik maksā vakcīna un vakcinēšanās Latvijā??

1.aprīlis, 22:46 Atbildēt

Es arī ļoti vēlos redzēt covid budžetu, cik tiešās, administratīvās, reklāmas, izpētes izmaksas, 4 cipari kopā un pret vakcinēto skaitu. Valdība uztaisiet exceli online - lai tauta var sekot līdzi Jūsu saimnieciskajai darbībai. Mūsējo taču jūs uzraugat. Garos rakstus mums nevajag, tik dažus ciparus

2.aprīlis, 7:59 Atbildēt

Cik maksā tieši tas patogēns nezinu, Harald. Bet to, ka viņa injicēšana var Tev maksāt dzīvību, pēcnācēju neesamību un izmaiņas DNS struktūrās, to gan iesaku papētīt internetā.

5.aprīlis, 9:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas