Bankā Jelgavā ierodas vīrietis ar pistoli un nazi kabatā

tautaruna.lv 1.aprīlis, 13:45
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Trešdienas pēcpusdienā bankas Citadele Jelgavas filiālē tika aizturēts vīrietis, kuram līdzi bija pneimatiskā pistole, nazis un gāzes baloniņš, raksta "novaja.lv".

Ap pulksten 14.00 apsardzes uzņēmums saņēma trauksmes signālu no bankas filiāles Lielajā ielā. Bez aizsargmaskas bankā ienāca vīrietis, kuram iepriekš nebija paredzēta vizīte, lai gan to nosaka pašreizējie epidemioloģiskie apstākļi.

Saņēmis atteikumu un uzaicinājumu reģistrēties vizītei, apmeklētājs kļuva agresīvs un rupjš pret darbiniekiem un smēķēja telpās.

Apsardzes darbinieks ieradās notikuma vietā un bankas telpās sāka pārrunas ar agresīvo vīrieti, taču viņš izvilka gāzes baloniņu un uzvedās neadekvāti.

Apsargs, izvedot agresīvo vīrieti uz ielas, nekavējoties izsauca Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas ekipāžu. Policija ieradās ātri, un izrādījās, ka agresīvais vīrietis ir jelgavnieks, dzimis 1976. gadā. Pie viņa atrada pneimatisko ieroci, nazi un gāzes baloniņu.

Vīrietis nogādāts policijas iecirknī, pret viņu sākts kriminālprocess par huligānismu. Par šādu pārkāpumu draud brīvības atņemšana uz laiku līdz 5 gadiem.

Agresors bankai nodarīja arī materiālus zaudējumus - viņš izlauza durvis.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas