Greifāne atklāti runā par draudzību ar Krievijas slavenībām

tautaruna.lv 10.aprīlis, 11:30
 
Edmunds Brencis/F64
Dziedātāja Liene Greifāne, kura jau vairākus gadus dzīvo Krievijā, kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" pastāstījusi, kādas Krievijas slavenības satikusi dzīvē un, ko domā par draudzību ar tām.

Dziedātāja raidījuma vadītājām atklāj, ka piecu gadu laikā dzīvē satikusi daudz krievu slavenības. Kā piemērus viņa min dziedātājus Grigoriju Ļepu, Nikolaju Baskovu, Sergeju Lazarevu un citus.

Greifāne norāda, ka netic draudzībai starp slavenībām, jo viņas pieredze rāda, ka labākie un tuvākie draugi ir tie, kuri pilnībā ir nesaistīti ar mūziku, "ir parasti, ļoti vienkārši, atklāti, pozitīvi" cilvēki.

"Pateikt, ka mēs esam draugi - nu, nē. Tāpēc labāk ir draudzēties ar vienkāršiem, parastiem, foršiem cilvēkiem, kas tiešām tev ir blakus gan vieglos, gan grūtos brīžos un, ar kuriem var pavadīt brīvdienas kopā ar bērniem," saka Liene.

Viņa atklāj, ka bieži aicināta uz pasākumiem ne tikai uzstāties, bet arī "vienkārši papozēt", kas viņu pašu kaitinot, jo "nav nekādas jēgas no tā".

"Jo vecāka es palieku, jo saprotu, ka vispār nav nekādas jēgas braukt ārā no mājas, ja tev par to nemaksā," atklāta ir dziedātāja.

Jāatzīmē, ka Greifāne kopā ar vīru Igoru un abu dēliņu Kristoferu jau vairākus gadus dzīvo Krievijas galvaspilsētā Maskavā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Jā, labāk būtu draudzējusies ar Jēkabpils slavenībām!

10.aprīlis, 12:52 Atbildēt

Krievijai un krievu tautai nav vainas,un krievi un baltkrievu tautas nav vainigas,ka tur ir tadi tautas veleti prezideni pedinas

10.aprīlis, 13:32 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Es nemaz par to nestrīdos, jo arī Jēkabpilī dzīvo krievi un baltkrievi.

10.aprīlis, 14:59 Atbildēt

Ir parasta mauka un ari politiska mauka.Vajadzīgo pasvītrot....

10.aprīlis, 14:12 Atbildēt

Kas esi tu debilas Alvils Spilva neta mauka piderAlvine,un tads pats ir ari Haralds,dzives padibenenes,un morali,garigi kropli.

11.aprīlis, 9:28 Atbildēt

Vai tad to vēl nav sapratusi, ka katram ir jādzīvo savā sociālajā slānī (šķirā) un nav pat ko cerēt, ka augstāk kāds viņu ņems par pilnu, ja nu vienīgi paņirgt.

10.aprīlis, 16:05 Atbildēt

Greifāne var pļūtīt cik uziet!! Taču nekas neatceļ faktu ,ka viņa tieši Krievijā un tieši ar bijušo ir pamatīgi ""uzvārījusies ""Bez Krievijas viņa joprojām būtu atejas tīrītāja.

10.aprīlis, 20:54 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas