VAKARA ZIŅAS. Slavena dāma virtuvē samulsina Tanni

Lauma Lapsa 10.aprīlis, 8:15
 
F64 Photo Agency
Mēdz teikt, ka vislabākās sarunas raisās virtuvē, gatavojot un baudot ēdienu. Uzrunājām cilvēkus, kas ar ēst gatavošanas mākslu ir vairāk nekā tikai uz tu, un aicinājām dalīties ar virtuves stāstiem gan par kurioziem, gan unikāliem eksperimentiem, gan arī par pavāra darba aizkulisēm.

Elmāra Taņņa spageti līp pie griestiem

«Filmējoties vienmēr ir jāatrod kāds foršs triks, kas cilvēkiem patīk. Kādreiz filmējoties rādīju, ka gatavs spageti ir jāmet pret griestiem. Ja pielīp, tad ir gatavs. Vienreiz tā izdarīju draugu mājās. Spageti pielipa pie griestiem, bet mēs aizmirsām to noņemt. Un kādu dienu viņiem pannā no griestiem iekrita sauss spageti.

Atceros, kad eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga bija manā raidījumā, es stāvēju viņai blakus un biju sapucējies, uzvilcis savu labāko pavāra formu. Biju tā samulsis, ka pat grūti parunāt. Vienā brīdī sakrustoju rokas. Sapratu, ka tas ir nepieklājīgi. Tad nolaidu rokas gar sāniem un atkal likās - nē, šitā arī nedrīkst. Viņa man vienkārši pateica: «Elmār, nevajag satraukties, es arī esmu cilvēks.» Man ir ļoti liela cieņa pret viņu. Pret citiem viesiem, protams, arī. Gatavot kopā ar valsts prezidenti bija forši!»

Pilnu rakstu lasi jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā!

Komentē 5

 
Anonīms
 

Vai tad viņš vairāk nav Rīgas domē?

10.aprīlis, 9:34 Atbildēt

Dievs pasarg,šitas caurbirušais visos veidos.Tik meklēja kur zīmēties,kaut caur meliem.Pretīgi tie iebraucēji un zīmējās,bet faktiski tukšas mucas,kas savā dzimtenē bujušas lielas NULLES!

10.aprīlis, 11:43 Atbildēt

Tā ir!!!

10.aprīlis, 15:43 Atbildēt

Viņam vēl joprojām šķiet, ka visas, sajūsmā spiegdamas, metīsies viņa apskāvienos tikai tāpēc vien, ka, gadu desmitus dzīvojot Latvijā, joprojām runā ar savu tizlo akcentu. Sirms un resns, bet iedomājas sevi par Apollonu. Tukšs pūslis. Un viņa ēdieni nav nekas īpašs.

12.aprīlis, 12:10 Atbildēt

mani samulsinātu tad ,ja es ieietu savā virtuvē,bet tur Tannis cep olas.

18.aprīlis, 13:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:21

Jaunākās diskusijas