Vīrietis 14 mēnešus nenojauš, ka viņam krūtīs atrodas iedurts nazis

tautaruna.lv 10.aprīlis, 16:43
 
PN/Scanpix/Leta
Pagājušajā janvārī 36 gadus veco Kentu Raienu Tomao pusaudži sadūra uz ielas Kidapavanas pilsētā, Filipīnās. Pēc ārsta apmeklējuma vīrietis vairāk nekā gadu pavadījis ar nazi krūtīs, raksta "Daily Star".

Ārsti nav veikuši rentgenuzņēmumu, kā rezultātā vīrietis 14 mēnešus, pašam nezinot, pavadījis ar nazi krūtīs. Tagad Tomao vēlas, lai ārsti to izņemtu par velti.

Tiek ziņots, ka pēc uzbrukuma vīrietis nogādāts slimnīcā, kur ārsti brūci vienkārši sašuvuši un pacientam iedevuši pretsāpju zāles.

Vēlāk atklājies, ka vīrieša krūtīs, blakus ribām ir 10 centimetrus garš naža spals. Tomao norāda, ka jutis krūtīs sāpes, kad laiks kļuvis vēsāks, taču tās nav bijušas tik stipras, lai meklētu medicīnisko palīdzību. "Gaidīju, kad sāpes pāries. Man nebija ne jausmas, ka man krūtīs ir nazis," pauž vīrietis.

Nazis tika pamanīts tikai tad, kad Tamao tika veikta medicīniskā pārbaude pirms jauna darba uzsākšanas. Rentgena uzņēmumā nazis bija skaidri redzams.

Vīrietis gan norāda, ka negrib tiesā iesūdzēt slimnīcu, kurā saņēma pirmo palīdzību, bet cer, ka tā asmeni izņems par velti, jo viņš nevar atļauties samaksāt par operāciju.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Interesanti uzrakstīts... Kas tad īsti viņam ir krūtīs spals vai tomēr asmenis? Vienā raksta daļā rakstīts spals, otrā asmenis. :)

10.aprīlis, 17:04 Atbildēt
aha

a moš viņi nezin starpību starp spalu un asmeni?

10.aprīlis, 22:48 Atbildēt

Tas nu gan ir numurs.

10.aprīlis, 17:52 Atbildēt

Rinkijam jau ilgus gadus trīs vibratori un viens dildo pakaļā

10.aprīlis, 21:10 Atbildēt

:DDD

11.aprīlis, 15:58 Atbildēt

Vālodzis jau 20 gadus staigā ar resnajā zarnā ieslīdējušu alus pudeli

17.aprīlis, 19:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:08

Jaunākās diskusijas