Atklāj, kādas bijušas prinča Filipa pēdējās dienas

tautaruna.lv 10.aprīlis, 13:30
 
Reuters/Scanpix/Leta
Tikai dažas dienas pirms savas nāves princis Filips bijis "labā formā" un pēc atgriešanās no slimnīcas uzstājis, lai neviens nesatraucas par viņa veselību, uz avotu atsaucas medijs "Mirror".

Princis Filips bijis "labā formā" un pēdējās dienas pavadījis kopā ar sievu Vindzoras pilī, norāda karaļnama avoti.

Hercogu esot sarūgtinājuši Covid ierobežojumi, kas liedza tikties ar ģimeni un apgrūtināja medicīnas māsas apmeklējumus. Nedēļas sākumā viņš joprojām lasīja un rakstīja vēstules, kā arī runāja ar tuviniekiem pa telefonu.

Avots "Daily Mail" pastāstījis, ka kopš atgriešanās no slimnīcas 99 gadus vecais Filips bija kļuvis "mierīgāks un klusāks", lielākoties uzturējies savā istabā. Pie viņa gultas vienmēr atradās divas ierāmētas fotogrāfijas - vienā redzama viņa māte, bet otrais bijis sievas attēls.

imago images/localpic/Scanpix/Leta

Viņš vienmēr bija apņēmies, ka nomirs savās mājās, kur tika mainīti ēdienreižu laiki, lai viņš varētu ēst kopā ar sievu, kad vien juties pietiekami labi. Pēdējās dienās princim bija pasliktinājusies apetīte.

Karaliene esot dzirdēta sakām, ka hercogs atteicies nēsāt dzirdes aparātu, tāpat viņš liedzis darbiniekam pacelt brilles, kuras nometis, tā vietā darot to pats.

Princis baudīja arī nelielas pastaigas, kuru laikā izmantoja spieķi un atteicās no ratiņkrēsla izmantošanas. Tāpat avots atklāj, ka princis Filips teicis, ka vairs neatgriezīšoties slimnīcā.

Jau vēstīts, ka miris Lielbritānijas karalienes Elizabetes II 99 gadus vecais dzīvesbiedrs princis Filips, piektdien apstiprināja Bekingemas pils.

Filips ar princesi Elizabeti apprecējās 1947.gadā piecus gadus pirms viņa kļuva par karalieni. Viņi bija ilgākais valdījušais karaliskais pāris Lielbritānijas vēsturē.

Pārim ir četri bērni, astoņi mazbērni un desmit mazmazbērni.

Marta vidū princis tika izrakstīts no slimnīcas un atgriezās Vindzoras pilī, kur pandēmijas laikā kopā ar Elizabeti II dzīvoja izolēti no apkārtējās pasaules.

Kad Filips februārī tika hospitalizēts, Bekingemas pils paziņoja, ka princis cieš no infekcijas, bet neatklāja kādas. Vēlāk pils norādīja, ka princis nav inficējies ar jauno koronavīrusu.

Marta sākumā pils paziņoja, ka Filips pārvests uz Svētā Bartolomeja slimnīcu, kur viņam tika veikta veiksmīga medicīniska procedūra jau esošas sirds problēmas dēļ. Pēc tam viņš tika nogādāts atpakaļ Karaļa Eduarda VII slimnīcā, no kuras tika izrakstīts 16.martā.

Princis tika hospitalizēts 16.februārī, un tas bija ilgākais laiks, kādu Filips pavadījis slimnīca.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Redz mani pareģojumi piepildās,teicu ,ka pēc vakcinācijas viņš brauks uz kapiem.

10.aprīlis, 14:15 Atbildēt

Tu savu paregojumu iebaz sev viena vieta,idiots Filipis nomira pec sirds operecijas

10.aprīlis, 14:24 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nu un sirds problēmas saasinājas kad? Pēc vakcīnas.

10.aprīlis, 14:29 Atbildēt

Jā, arī atceros, ka tā teici...

10.aprīlis, 14:57 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

No vakcinam cilveki nemirst,un Filipam bija probremas ar sirdi,un nevaig rakstit savas sazverastibas teorijas.

10.aprīlis, 17:02 Atbildēt
dzintars > marcis

Mārci ,pideri protams visu zina labāk.Es zinu ko tev patīk lai tev iebāž vienā vietā.To skaļi izteikt nebūtu pieklājīgi,bet zinātniski tas saucas anālais sekss ar vīrieti.(Mārci tu tiešām esi pidarass? Izsaku tev savu līdzjūtību)

10.aprīlis, 18:04 Atbildēt
Canis Lupus > marcis

No narkotikām cilvēki arī nemirst, bet no sirds apstāšanās vai no aknu un nieru mazspējas. Tāpēc tev piekrītu, ka no vakcinācijas nemirst.

10.aprīlis, 20:06 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

Ko te debilas te dirs tu pats esi debils pidars,un kas tu esi dolbanas idiots ar saviem murgu komentariem

10.aprīlis, 20:57 Atbildēt
Juris > marcis

Ar kādām tirsībām , tu netīrais , zemiskais izdzimteni pidarMarci Dzelme , uzdrīkties nosaukt publiski Viņa augstību princi Filipu par "idiotu" ?!?! Būs jāziņo mūsu prezidentam Levita kungam un Viņa Augstībai Lielbritānijas karalienei par šo šausminošo noziegumu . Varbūt tad mūsu kūtrā policija beidzot atjēgsies un iebazīs tevi vai nu cietumā, vai trako namā Tvaiku ielā bez interneta pieslēguma ?

11.aprīlis, 14:32 Atbildēt
Juris > marcis

Ne jau nu tev garīgais kropli Marci, būs noteikt ko citi rakstīs vai teiks !

11.aprīlis, 14:34 Atbildēt
dzintars > marcis

Man Mārci baigi māc zinātkāre kā pidari atrod ar ko precēties? Ir tak tādi kuriem patīk ,ka viņu pakaļā jāj ,bet citiem atkal jāt pakaļā patīk,cik saprotu divi tādi kuriem patīk ,ka viņu jāj dirsā ģimeni izveidot nevar?

11.aprīlis, 14:47 Atbildēt
josh > dzintars.5fc38a066d1d3

Var. Un varu tev pačukstēt, ka daudziem patīk abas lietas.

11.aprīlis, 15:29 Atbildēt

Ļoti žēl Filipa, bet dod Dievs katram tādu mūžu. Jā, nesaprotami, kāpēc vecs cilvēks, kurš sēž tikai mājās, javakcine? Skaidrs ka tas paātrināja viņa nāvi. Un tā būs ar mums visiem tiem, kuri vakcinesies.

10.aprīlis, 14:28 Atbildēt

Kiddy Sniegs ! Jums diemžēl 100% nav taisnība ! Es nedēļu atpakaļ novakcinējos lai varētu šovasar brīvi ceļot uz ārzemēm . Man šobrīd ar veselību vis ir lieliskā kārtībā . Ceru ka tā arī paliks ! Nesen iepazinos ar ~ 50+ gadīgu sievieti kura pārslimojusi Covid19 ļoti smagā formā . Bija pieslēgta pie plaušu ventilācijas un makslīgās elpināšanas . Sapratu , ka jebkuras komplikācijas pēc vakcinācijas ir 100x vieglāk ārstējamas un pārvaramas nekā pats Covid19 . Bet lai katrs cilvēks pats izlemj , viņam vajag vakcinēties jeb nē. Nevienu taču ar varu nespiež paldies Dievam . Piemēram , mana sieva noteikti nevakcinēsies savu specifisku apsvērumu dēļ . Bet viņai nav obligati , jo viņa nestāda par pašmērķi apceļot pasauli . Ar manīm ir savadāk , man tas ir nepieciešams un es novakcinējos .

11.aprīlis, 14:54 Atbildēt

Ko nu vairs spriest, Filipam tagad nāksies iziet deviņus elles lokus, kā visiem, kamēr tiks paradīzē, tur visi vienādi un tituļiem nav nekāda nozīme.

10.aprīlis, 16:02 Atbildēt

It kā tā inde iepotētā nevarētu 99 gadu vecumā izsaukt problēmas ar sirdi? Mārcis un citi pideri to nesaprot jo domā tikai par vīriešu spalvainajiem dibeniem un domā visādus rafinētus gājienus kā tikt tiem klāt.Te vēl bij viens piders-pensionārs-Valentīns kurš bez ceremonijām piedāvāja savus seksa pakalpojumus,bet paldies dievam vismaz tas pidarass nozuda.Laikam aizbrauca uz Kašera kāzām? Šausmās domāju kā vietējiem večiem ar dabisko orentāciju būs tajā derevnjā? Pierīsies alkoholu milzīgs bars uzlūkto kāzinieku pidarasu un tad klīdīs pa ielām copēt večus !!! Veči,glābjas kas var !!! Kašeram kāzas!!!!Sargājat savus dibenus !!!!

10.aprīlis, 18:16 Atbildēt

Tu debilas idiots,kam slimaja galva dzivo pederasti,urods un urla

10.aprīlis, 21:03 Atbildēt
dzintars > marcis

Mārci tu tak pats izrādi simpātijas pidarasiem,tātad esi pats pidars

11.aprīlis, 14:49 Atbildēt

Tu esi nožēlojams tipiņš, jo IQ kā desmitgadīgam bērnam.

11.aprīlis, 15:30 Atbildēt

Kur jūs, plānprātiņi, vispŗ izlasījāt, ka Filips ir potēts??? KUR????? Viņam bija sirds operācija, kas arī izraisījasomatiskāstāvokļa pasliktināšanos. Pie mums cilvēki mirst pat ierindas sirds angiogrāfijas laikā.

10.aprīlis, 19:27 Atbildēt

Andra Potašova aizej izslauc kazu un pati nelielies ar savu plānprātību. Te Tautas balsī nesen bij raksts ,ka 99 gadus vecais Filips un viņa sieva karaliene Elizabete tika vakcinēti

10.aprīlis, 19:32 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

Tu pats debila neta mauka dzintars,ko te visus apdris moralas un garigas kroplis,kam vieta ir tikai Tvaika iela 2 bez interneta pieslegums.

10.aprīlis, 21:00 Atbildēt
dzintars > marcis

Tad jau es būtu mauks nevis mauka.

11.aprīlis, 14:49 Atbildēt

Murgs

10.aprīlis, 22:25 Atbildēt

Tu pat debilo dzintaru,,,,

11.aprīlis, 11:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:16

Jaunākās diskusijas