Aivis Ceriņš pasmejas par sevi: Nez, cik cilvēku padomāja, ka grasos sev padarīt galu

tautaruna.lv 28.okt
 
f64.lv, Raimonds Subatovičs
Ja tu esi sabiedrībā zināma persona, tad ir skaidrs, ka tev tiks pievērsta pastiprināta uzmanība. Dodoties uz veikalu, pastaigājoties pa pilsētu vai ēdot restorānā, vairāki acu pāri tevi vēros. Televīzijas raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš savā Twitter kontā atzīstas, ka arī viņu sabiedriskās vietās vēro.

Ceriņš atzīst, ka, dodoties ārpus mājas, nespēj izmukt no cilvēku skatieniem. Cilvēki bieži vien pievērš pastiprinātu uzmanību un uzkrītoši uz viņu skatās.

Televīzijas personība min, ka pie šādiem uzmanības apliecinājumiem ir jau pieradis. Tomēr pēdējā iepirkšanās reizē, viņu bija, iespējams, ieraudzīt ar savdabīgu pirkuma komplektu.

“Šodien bija ļoti jancīga sajūta, ejot pa Depo (vienā rokā virve, otrā vīna pudele). Nez, cik no viņiem padomāja, ka grasos padarīt sev galu…”

Ekrānuzņēmums no Twitter

Savu interesanto pirkumu Ceriņš paskaidroja nākamajā Twitter ierakstā. “Virve bija domāta bērna drošības nolūkiem kāpņu margām.”

Ceriņš par šādu pirkuma komplektu ironizē, ka cilvēki to visu varēja pārprast. Viņš to asociēja ar to, ka pašnāvību skaits Latvijā strauji, aug. Šādi pirkumi vienmēr redzošo pielūdzēju acīs var šķist divdomīgi. Tomēr nav pamats satraukumam, Aivis Ceriņš negrasās sev padarīt galu, bet gan domā par meitas drošību.

Jau tika vēstīts, ka 2019. gadā Aivja un Leldes Ceriņu ģimenē pasaulē nāca viņu meita Adele. Pāra pirmā atvase pasaulē nāca Siguldas slimnīcā. Ceriņu gredzenus mija 2018. gadā, simboliskā vietā - Dobeles ceriņu dārzā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Vīns kam domāts...meklēja pudeles draugu?

28.oktobris Atbildēt

Ja vēl dzīvs, tad jau, paldies Dievam, pārdomāja.

28.oktobris Atbildēt

Ziepes taču nenopirka, bez tām virve slikti slīdētu un ilgi nāktos tirināties.

29.oktobris Atbildēt

Labais

29.oktobris Atbildēt

Da nevienu tas neintereseeeeee

30.oktobris Atbildēt

ceriņ, pirms uzdod sev jautājumu, ko par TO kāds teiks vai padomās, pajautā,: kas tu tāds esi, lai par tevi kāds kaut ko domātu ...............

30.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:03

Jaunākās diskusijas