FOTO: Didrihsone met sekotājiem izaicinājumu; dienas garumā ar vīru pilda savādus uzdevumus

tautaruna.lv 28.okt
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Veikala "Butterfly" izveidotāja un influencere Elīna Didrihsone metusi izaicinājumu saviem Instagram sekotājiem un solījusies izpildīt amizantu uzdevumu, ja fani paveiks viņas uzdoto.

Didrihsone sociālajā vietnē Instagram ievietoja attēlu, kuram pievienoja noteikumu, ka, ja līdz vakar attēlam izdosies iegūt 15 000 atzīmes "patīk", tad viņa dejošot cāļu deju "Iīstā cāļu kostīmā".

Fani Elīnai nelika vilties un uzdevumu izpildīja.

View this post on Instagram

A post shared by ��ī�� ���������� (@didrihsoonee) on

Didrihsone savu vārdu turēja un vakarā īsajos stāstiņos demonstrēja, kā ieziežas ar medu un apber sevi ar spilvena dūnām. Elīna šādā paskatā nodejoja arī solīto cāļu deju.

View this post on Instagram

A post shared by ��ī�� ���������� (@didrihsoonee) on

Didrihsone kopā ar vīru visu dienu izpildīja viens otra sagatavotos uzdevumus, kuri bija diezgan savādi. Piemēram, Elīna vīram lika sagatavot brokastis aizsietām acīm un līdz vakaram staigāt sieviešu parūkā. Nauris sievu izaicināja aplīmēt savu augumu ar līmlenti un šādā izskatā doties uz lielveikalu, kur nodziedāt dziesmu. Elīnai nācās sevi apliet arī ar aukstu pienu.

Elīna Didrihsone ir Latvijā pazīstama influencera. Kopā ar vīru Nauri izveidojuši apģērba veikalu "Butterfly".

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tā Elīna ir baigais kadrs. Vai nu nav pilns rublis vai arī kaut kas psiholoģiski viņu nomoka. Mazvērtības komplekss, vai..?

28.oktobris Atbildēt

Hmmm? Un kā pēc tam atkal atguva izskatu?

28.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:09

Jaunākās diskusijas