5 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri paši sev ir lielākie ienaidnieki

tautaruna.lv 23.aprīlis, 17:14
 
pexels.com
Daži cilvēki mēdz paši sev radīt problēmas un būt, tā teikt, savi lielākie ienaidnieki. "YourTango" nosaucis 5 zodiaka zīmes, kuras pašas sev ir lielākās ienaidnieces.

Vērši mēdz būt ļoti ietiepīgi, kas tos padara neatlaidīgus un apņēmīgus, bet šī īpašība var viņus arī aizkavēt. Piemēram, tās dēļ tie var iestrēgt neveselīgās attiecībās, jo nevēlas padoties. Vēršiem jāiemācās līdzsvars. Spītība ir priekšrocība, ja to pareizi izmanto.

Dvīņi ir ļoti loģiski un mēdz izvērtēt visas iespējas. Taču pārlieku lielā analītika var būt par cēloni neizlēmībai. Tā iespējams palaist garām daudz labu iespēju dzīvē. Dvīņiem jāatceras, ka veltot pārāk daudz laika pareizās izvēles izdarīšanai, var sanākt attapties, ka izvēles vairs nav.

Vēži ir ļoti jūtīgi, kas var būt par iemeslu uzticības apšaubīšanai. Tādējādi Vēži var atstumt cilvēkus, jo baidās tikt atraidīti. Turklāt Vēžu nedrošība var likt viņiem justies skumjiem un nomāktiem.

Jaunavas ir hroniskas domātājas, kas tik ļoti koncentrējas uz sīkumiem un hipotētiskām situācijām, ka stress un trauksme var viņus paralizēt. Viņas nereti tik ļoti iedziļinās, ka no situācijas izvelk tikai sliktāko, atmetot visus ieguvumus. Šādam fokusam nav obligāti jābūt sliktam, jo tas var palīdzēt profesionālajā karjerā, taču tas jāapvieno ar pozitīvāku skatījumu uz dzīvi.

Skorpioni nereti kļūst apsēsti ar notikumiem. Viņi cilvēkam, projektam vai attiecībām var veltīt visu savu laiku un enerģiju. Kamēr tas palīdz darbā, nepareiza šāda uzmanības koncentrācija var izšķiest laiku vai likt rīkoties sociāli nepieņemami.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ūdensvīrs ir loģisks un nekad nebūs sev ienaidnieks.

23.aprīlis, 17:21 Atbildēt

Re ku - dvīņi ir loģiski un tas neirot labi....

24.aprīlis, 9:04 Atbildēt

Ūdensvīrs ir ar spēcīgu loģisko domāšanu, kura daudziem šķiet par smagu un attālinās. Un dzīvē rodas tiem izmantotāji vai noliedzēji, jo daudziem patīk vieglprātīgi bez domāšanas dzīvot. Kā piemēram arī mūsu valdībai, kura domā tik par savu kabatu, ne par tautas Labklājību.

23.aprīlis, 20:50 Atbildēt

Skorpioni mēdz zvērīgi iekost citiem. Viņiem jācenšas kļūt maigākiem, tolerantākiem.

24.aprīlis, 9:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:16

Jaunākās diskusijas