Ieva Brante atklāj cilvēku patieso dabu

Anete Ošleja 15.janvāris, 17:13
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Juriste Ieva Brante sociālajos medijos atklāja, ka pasaulē pastāv divu veidu cilvēki, tādi, kas visu vēlas tikai sev un tādi, kuriem nekā nav žēl priekš otra.

Brante cilvēkus iedala divās kateogrijas - melnie caurumi un dzīvības avoti.

Cilvēki, kurus var asociēt kā melnos caurumus, visu iesūc sevī neko nedodot otram pretī.

"Ne vārdu, ne skatienu, ne glāstu," šo cilvēku grupu raksturo Brante.

Šādi cilvēki vienmēr no apkārtējiem prasa ļoti daudz, taču pretī neko nesniedz. Viņiem vienmēr ir par maz. Ieva uzsver, ka pavadot kopā vienu dienu ar šādiem cilvēkiem, liekas, ka ir pagājusi jau mūžība. Dienas velkas un pašsajūta paliek arvien tukšāka. "Un tu jūties tukšs, bez gaisa, izdzerts sauss," skaidro Ieva.

Savukārt otrie cilvēki ir kā dzīvības avoti. Šiem cilvēkiem nekā nav žēl, viņi ir gatavi otram dot visu. Kā min Ieva, tad šie cilvēki atdotu visu, kas viņam ir, par otra cilvēka smaidu.

Šie cilvēki neko nelūdz pretī, ja izdara ko labu vai palīdz grūtā brīdi. Pretēji iepriekš minētajiem cilvēkiem, pavadot dienu ar šāda tipa personu laiks rit strauji.

"Ar šādu cilvēku pavādītie gadi ir kā viena diena un gribas vēl.."

Tomēr Ieva uzsver, ka visam dzīvē ir jābūt līdzsvarā, katram cilvēkam ir sava loma, vieta un laiks.

Kā viņa min, tad bieži vien mēs kļūdamies, ja ceram, ka spēsim pabarot melno caurumu vai arī, ka dzīvības avots nekad nebeigsies. Viņa aicina ikvienu rūpēties par sevi un saviem tuvākajiem cilvēkiem.

Kā zināms, juriste Ieva Brante ir aktīva dzīvesveida piekritēja. Viņa jau vairākus gadus nodarbojas ar rudens, ziemas peldēšanu. Šai aktivitātei nododoties dažādās ūdens tilpnēs. Viņa nodarbojas ar dažādām sportiskām aktivitātēm, sākot no krosfita līdz pat gaisa akrobātikai. Biežie vien Ieva savos sociālajos medijos dalās ar dažādām dzīves gudrībām, iedvesmojot apkārtējos.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Viņa tik bieži zīmējas, reizēm pat pavisam kretīniski, ka nākas vien secināt- uz vecumdienām tanti ir piemeklējis patogēns narcisms.

15.janvāris, 17:47 Atbildēt

Vecumdienām?...tu jaunekli, kad tik reiz nepaliec pavisam vecs, īsā laika posmā! Neesi skaudīgs,ja pats neveiksminieks neko nevari panākt, ne savā, ne citu labā!

16.janvāris, 11:16 Atbildēt

Ieviņ, pati esi melnais caurums, kad rakstīji un lūdzi lai ielieku krustiņu, nu esi tikusi RD, smieklīgi, izklāsti kā palīdzēji 1.gr.invalīdam, tikusi par politiķi visi vārdi tukšā mucā skan, redzot bildi pie zārka grozoties, tu esi jau savu sirdsapziņu iezārkojusi .... kā visi politiķi, tiklīdz pie varas siles, tā tauta aizmirsta ...

15.janvāris, 17:57 Atbildēt

Tas nav nekas jauns. Ir negatīvās enerģijas nesēji un ir pozitīvās enerģijas nesēji, to zināja vēl senie indiešu gudrie.

15.janvāris, 18:30 Atbildēt

foķējas ar baudu pie katafalka ar zārku un sociālos medijos dalās ar dažādām dzīves gudrībām! Manā skatijumā kukū ar galvu un nekrofile

16.janvāris, 7:02 Atbildēt

... gribēji teikt - glupībām :D ?

16.janvāris, 10:38 Atbildēt

viņa nu tas dzīvības avots ,bet foķējas pie katafalka ar zārku iekšā.

16.janvāris, 7:23 Atbildēt

Šitai duročkai vairāk nelejiet..

16.janvāris, 7:42 Atbildēt

Mazāk ar ne!

16.janvāris, 10:38 Atbildēt

Kaut kas jau ar viņu labi nav. Droši vien, nav kas iesprauž, bet, ja atklāti, pēc viņas nesvīstu. Man vēl arvien Viņķeļu Ilzi gribās.

16.janvāris, 11:34 Atbildēt

Redzēju, kā Brante aizrāvusies ar Mego plauktu ķemmēšanu, uzskrien virsū kaut kādam pusmūža vīrietim, kurš viņai vnk aizrādīja, jo nekādas atvainošanās par to nebija. Rezultātā šī sāka to veci vajāt pa visu veikalu un draudēt ar visiem iespējamiem dienestiem. Žēl, ka neiedomājos to visu nofilmēt ar mobilo, būtu labs sižets :)

16.janvāris, 22:31 Atbildēt

Šausmas,kas notiek LV? Kur palikuši normāli cilvēki? Ko te raksta un rāda TV???? Vienas šausmas,liekas ,ka dīvaino zeme!!!!Katrs kam drusku ku kū ,tagad šeit ir zvaigzne!!!

17.janvāris, 10:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:50

Jaunākās diskusijas