Traģēdija Bolderājā: pa 12. stāva logu izkrīt cilvēks

tautaruna.lv 15.okt
 
Rūta Kalmuka/F64
Otrdien, 13. oktobrī, Bolderājā dzīvību zaudējis kāds vīrietis, izkrītot pa 12. stāva logu, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Mirušais bija Birzes ielas 28. nama iedzīvotājs. Tiek pieļauta iespēja, ka vīrietis izlēca no sava mājokļa loga.

“Tas ir mans kaimiņš no divpadsmitā stāva. Dzērumā… Tāds cilvēks viņš bija, brīnišķīgs cilvēks. Viņam bija aptuveni 40 gadu, ja ne vairāk. Precīzi nemācēšu pateikt. Es dzīvoju vienpadsmitajā stāvā, viņš dzīvoja divpadsmitajā stāvā. Man par to sieva vakar paziņoja. Es atnācu mājas un viņa saka, ka Voloģa miris. It kā nav viņam raksturīgi. Normāls cilvēks bija, meistars visās lietās. Viņš strādāja, bija televizoru meistars. Kopā ar puišiem strādāja būvniecībā,” stāsta nama iedzīvotājs.

Bojāgājušā draugs un citi kaimiņi, kuri ar viņu bija labi pazīstami, netic versijai, ka vīrieti kāds pa logu izgrūda, taču, pieņemt to, ka liktenīgo lēmumu viņš izvēlējās pats, arī ir grūti. Cilvēki stāsta, ka iepriekš nekas neesot liecinājis, ka vīrieti piemeklēs šāds liktenis.

“Viņam ar veselību nebija nekādas problēmas. Viņam vienkārši bijuši konflikti ar ģimeni. Viņš apglabāja sievu, bet pēc tam pie viņa dzīvot pārcēlās meita ar civilvīru. Varbūt viņiem kaut kāds konflikts, velns viņu zina,” saka kaimiņš.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Bolderāja...Bolderāja....

15.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:32

Jaunākās diskusijas