Latvijas ārste atklāj, ar ko jārēķinās tiem, kuri ir vakcinējušies ar "Johnson&Johnson"

tautaruna.lv 11.oktobris, 15:13
 
Dmitrijs Suļžics / F64
PSKUS Covid-19 nodaļas pulmonoloģe Zaiga Kravale kanāla TV 24 raidījumā "Uz līnijas" runājusi par vakcīnām pret Covid - 19.

Speciāliste norāda, ka arī Latvijā tiek apkopota informācija, ar kurām vakcīnām vakcinētie biežāk inficējas ar Covid-19, taču viņa nevēlas izteikt pārsteidzīgus secinājumus.

Tomēr Z. Kravale atklāj būtisku informāciju tiem, kuri vakcinēti ar "Johnson&Johnson" poti.

"Tie cilvēki, kas ir izvēlējušies vakcinēties ar "Janssen" vakcīnu, kā galveno argumentu sev izvirzot to, ka tās būs viena reize, var gadīties, ka viņiem tuvākajā laikā nāksies vilties, jo, visticamāk, ka būs nepieciešama otra deva," atklāj ārste.

Jau ziņots, ka septembra vidū pēc ilgāka pārtraukuma, kas bija radies ražotāja problēmu dēļ, tika atjaunotas "Johnson & Johnson" vakcīnu piegādes. Kopš tā brīža Latvija divās piegādēs saņēmusi kopumā 26 400 šī ražotāja vakcīnas devu. Septembra beigās dažās vakcinācijas iestādēs pat veidojās rindas pēc šīs vakcīnas.

Ražotāja "Johnson & Johnson" vakcīnai nepieciešama tikai viena deva.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 23

 
Anonīms
 

Ja vajadzēs, vakcinēšos otreis, trešoreizi, .. desmito...

Tāpat kā tas ir n-tām citām vakcīnām, citām slimībām un vīrusiem, n-tos gadu desmitus. Nekas jauns. Nekas no "pelēkām slepenām valdībām". Tikai ikdienas rūpes par savu veselību.

11.oktobris, 15:21 Atbildēt

Tev tak ir jāārstējas

12.oktobris, 7:34 Atbildēt

Ikdienas rūpes nozīmē katru rītu un vakaru līdz mūža galam lietot labus kompleksos uztur bagātinātājus, tādus kā piemēram šie: www.oro.90.lv un citus tamlīdzīgus. Tad ar laiku ievērosi, ka slimo mazāk vai nemaz, ķermenis ātrāk atgūstas, kā arī lēnāk notiek novecošanās procesi. Lūk to var saukt par profilaksi, ne jau šīs vakcīnas, kuras uzskatāmas par palīglīdzekļi - līdzīgi kā spieķis, pie kā vecītis tik ļoti pierod, ka bez vairs paiet nav spējīgs, pat ja tehniski tomēr varētu...

13.oktobris, 17:28 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > laine.5eb3b4d927f73

Brieža hobijs ir ārstēties.Galvu aizmirsa izārstēt gan

15.oktobris, 17:16 Atbildēt

Jāā, un ar šito mēslu es taisījos potēties. Kaut gan starpību starp tām potēm es neredzu nekādu.

11.oktobris, 16:01 Atbildēt

Bet tu debila neta mauka ar saviem debiliem neta komentiem un tavam debilas neta draugam dzintaram vairs neviena pote nepalidzes..

12.oktobris, 9:35 Atbildēt
Gena Genadijs > marcis

Spogulī paskaties lunahod. Turpini ēst pa to pašu caurumu pa kuru pļūtī un nelien internetā.

12.oktobris, 10:16 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Tāda pote, ka palīdzētu tev, vēl nav izgudrota. 🐐🐐🐐

12.oktobris, 22:33 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Mārci,tā ir taisnība,ka ,ja drāžas divi pederasti ,tad aktīvais pederasts turas pasīvajam ar rokām aiz kules? Nu tā kā jātnieks tur zirga grožus??????

13.oktobris, 18:40 Atbildēt

Neplijies virsū mārcim,jātnieks tur grožus stingri, pasīvais mārcis nevar atbildēt.

13.oktobris, 23:17 Atbildēt

Kāda starpība, tie kas ar Faizeru maijā vakcinējās, tiem vakcīnas aizsardzība arī iet uz beigām.

11.oktobris, 16:32 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

es kaut kad te jau zviedzu ka tiem jonsoniem būs otra pote,nenocietīsies.Ha,ha,ha !!!! Nu hohma un humors.Pieminat manus vārdus ,ka būs ari 3 !!! Pizdjec !!!!!Kovidfani ir īsti izmēģinājuma truši .!!! Te viens rakstija,ka lasijis 8 būšot.Man pat šaubu nav.

11.oktobris, 18:40 Atbildēt

bingo!!!

uzsēdināja uz adatas......

11.oktobris, 22:20 Atbildēt

Nekas traks nebūs ,ja vajadzēs otro reizi!

11.oktobris, 19:57 Atbildēt

Tev notekti nekas traks jau nebuus!!!! Traki varbuut tikai tiem cilveekiem,kuriem ir smadzenes!!!- un vinji speej analizeet,iedzilinaaties informaacijas paarbaudej!!!!

11.oktobris, 22:02 Atbildēt
Jānis Lietotājs > vitalij.nartish

Vitālij, traki var būt tikai tiem cilvēkiem kuriem ir smadzenes no sūdiem:)

12.oktobris, 9:50 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

nekas traks ari ja 10 reizi nebūs.Ja vakcīna pēc 20 reizes tecēs pa ausīm ārā ,tad ari nekas traks,jo ausis var aizbāzt ar probķiem un atkal pieteikties uz papildus poti.

12.oktobris, 19:06 Atbildēt
Vitalij Nartish > j.nis.lietot.js

Jānis Lietotājs te es tev piekriitu-veel neviens nepeetija,kaada reakcija buus,ja ielaist vakciinu!!!!

15.oktobris, 12:13 Atbildēt

Īstenus fanus tas tikai uzmundrina, jo šamie patiesi tic, ka tikai vakcīnas glābs pasauli. Kā gan savādāk, ja pašam gribas rīt miesnieka desas, tupēt pie telziņa un stumt sevī visādus sūdus, cerot, ka vakcīna dos mūžīgo dzīvi.

11.oktobris, 21:05 Atbildēt

FIGŅA !! JA PĀRSLIMOJIS VAI C19 POZTĪÕĪVS BIJIS--TAD IR NECAURSITAMA IMUNIĀE--VAKCĪNA FORMĀLA- VAI PALDIES DIEVAM BEZ KOMPLIKACIJĀM-- JA NAV SLOMOTS BET VAKCINĒTS NOTIKS DABISKA REVAKCINĒŠANĀSS JA VĪRUSS TUVUMĀ CIRKULĒS--JA VĪRUSS NECIRKULĒS AD IMUNITĀTE NAV VAJADZĪGA-- MAZAK ALERĢIJU REIMAISMU UN VISADCAS CITAS HRONISKU SLIMĪBU HUIŅAS ---

12.oktobris, 3:34 Atbildēt

Esot arī vakcīna "Uncle Bens"...

13.oktobris, 15:17 Atbildēt

Vēl ir misters Bīns, pēc tās varēs visu mūžu smaidīdams staigāt.

13.oktobris, 23:55 Atbildēt

Starptautiskās cilvēktiesības un Nirnbergas kodekss reglamentē, ka visa informācija par vakcīnas sastāvdaļām ir jābūt uzrādītai un deklarētai. Diemžēl Covid vakcīnu gadījumā vakcīnas sastāvdaļas nav pilnībā deklarētas. Šī ir kritiski svarīga un nepieciešama informācija, lai ikviens varētu pieņemt apzinātu lēmumu – piekrist medikamenta lietošanai. Tā kā nav pieejams pilns Covid “vakcīnu” sastāvdaļu saraksts, doktors Roberts Jangs (Dr. Robert Young) un viņa komanda veica pētījumus, lai identificētu konkrētās sastāvdaļas Pfizer, Moderna, AstraZeneca un Johnson & Johnson Covid injekcijās.

Dr Young ir bioķīmiķis, mikrobiologs un klīniskais uztura speciālists. Viņš un viņa zinātnieku komanda ir apstiprinājuši La Quinta Columna pētnieku atklāto – Covid eksperimentālās vakcīnas satur toksisku nanometālu saturu, kas ir magnēt-toksisks, citotoksisks un genotoksisks augiem, kukaiņiem, putniem, dzīvniekiem un cilvēkiem – visai dzīvība uz planētas. Pfizer “vakcīna” pat saturēja dzīvībai bīstamus parazītus. Kopumā “vakcīnas” sastāvdaļas – starp kurām ir grafēna oksīds un kuras var ietekmēt ārpus mums esošie starojuma avoti – mūsu ķermenī rada toksisku ķīmisku un starojošu zupu. Ikviens, kuram tiek veikta Covid eksperimentālā injekcija, nopietni apdraud savu dzīvību.

Dr. Young analizēja četru lielāko farmācijas uzņēmumu “vakcīnas”: Pfizer/BioNTech (“Pfizer”); Moderna/Lonza mRNS-1273 (“Moderna”); Vaxzevria by AstraZeneca (“AstraZeneca”); un Johnson & Johnson (“Janssen”).

Liposomu kapsīdas ir tauku lipīdu kapsulas. Mums tiek teikts, ka to mērķis ir apņemt mRNS, lai aizsargātu ģenētisko materiālu no sabrukšanas, pirms tas ir sasniedzis savu mērķi - mūsu ķermeņa šūnas. Visas četras Covid “vakcīnas” satur salīdzinoši augstu grafēna oksīda līmeni, bet gan Pfizer, gan Moderna liposomu kapsīdi ir 100% grafēna oksīds (pēc mRNS ekstrakcijas).

Grafēna oksīds ir citotoksisks, genotoksisks un magnētisks. Zemāk redzamais attēls parāda liposomu kapsīdu, kas satur grafēna oksīdu Pfizer “vakcīnā”. Liposoma piegādā grafēna oksīdu noteiktiem orgāniem, dziedzeriem un audiem – olnīcām un sēkliniekiem; galvas un kaulu smadzenēm, kā arī sirdij.

Iepriekš mēs jau rakstījām par Spāņu pētniekiem, kuri atraduši eksperimentālajās vakcīnās un maskās indīgu nanomateriālu.

16.oktobris, 10:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:25

Jaunākās diskusijas