Kas bija zināms par aktiera Gunta Skrastiņa veselības problēmām?

tautaruna.lv 11.oktobris 2021, 11:30
 
f64.lv, Mārtiņš Zilgalvis
Šodien mūžībā aizgājis aktieris Guntis Skrastiņš. Pēdējā laikā aktieris nebija redzams gan sabiedrībā, gan TV ekrānā. Savukārt pēdējās ziņas medijos saistībā ar Skrastiņu bija par viņa veselību.

Pirms kāda laika Latvijas Televīzijas raidījuma Latvijas sirdsdziesma skatītāji bija nobažījušies - raidījuma vadītājs aktieris Guntis Skrastiņš pēdējā laikā bija ļoti mainījies, bet tad vispār pazuda no TV ekrāniem, tika vēstīts Martas Kalniņas materiālā "Kur pazudis Latvijas sirdsdziesmas vadītājs" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā rakstīja izdevums, daudzu gadu garumā bija ierasts, ka Skrastiņš nemainās, taču šā gada rudenī skatītāji pamanījuši, ka raidījuma vadītājs izskatījas svešādi.

Viņš bija pamatīgi notievējis, turklāt izmaiņas notikušas strauji, jo vēl jūnijā viņš bijis savā ierastajā formā.

Vēl bažīgākus skatītājus darīja tas, ka kādu dienu Guntis vispār neparādījās raidījumā.

To, ka Skrastiņa dzīvē pēdējā laikā nebija vienkāršs laiks, zināja stāstīt arī viņa draugi un paziņas. Kāda ģimenes draudzene sacīja, ka Guntis nodarbojas ar savas veselības sakārtošanu.

Tad vēl televīzijas kolēģi pastāstīja, ka aktieris esot bijis slimnīcā un pēc tam veseļojās mājās. Iemesls ievērojamam svara zudumam esot bijis arī īpašais ēšanas režīms, kāds Guntim bijis jāievēro.

Tautā mīlēto aktieri Gunti Skrastiņu pēdējā gaitā izvadīs piektdien, 15. oktobrī. Vairāk šeit.

Skrastiņa dzīves ceļš aizsācies 1954.gadā Ērgļos, Taurupē aizvadīta bērnība, pabeigta Taurupes astoņgadīgā skola. Aktiera tēvs strādāja par Taurupes stacijas priekšnieku. 1976.gadā Skrastiņš absolvēja Jaunatnes teātra aktieru kursu. Sekoja dienests padomju armijā, kur dziedāja karavīru ansamblī "Zvaigznīte".

Bez darba Jaunatnes teātrī Skrastiņš attēlojis lomas arī filmās - "Trīs dienas pārdomām", "Spēle notiks tik un tā", dziedājis vairākās muzikālajās izrādēs, tai skaitā "Saule rasas pilienā", "Skroderdienas Silmačos", kā arī lugās ar Mārtiņa Brauna mūziku - "Mauglis", "Suns un kaķe". Pēc Jaunatnes teātra likvidēšanas strādājis Latvijas Televīzijā, savulaik vadījis populārus raidījumus "Tonis", "No pusvārda", "Latvieši pasaulē". Aktieris plaši pazīstams kā raidījumu "Latvijas šlāgeraptauja" un "Latvijas sirdsdziesma" vadītājs.

Pēc Kļaviņa paustā, ar gandarījumu aktieris allaž vērtēja savu sadarbību ar Raimondu Paulu. Šī gada martā viņš kopā ar maestro saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" kategorijā "Labākais šlāgermūzikas albums" par dziesmu albumu ar Leona Brieža un Jāņa Petera vārdiem "Nopietni pa jociņam".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:15

Jaunākās diskusijas