Ksenija Sobčaka iekļuvusi avārijā; miruši divi cilvēki

tautaruna.lv 11.oktobris 2021, 14:30
 
Tass/Scanpix/LETA
Automašīna ar Krievijas TV raidījumu vadītāju Kseniju Sobčaku Sočos iekļuva avārijā.
Automašīna ar Sobčaku iekļuva avārijā ar traģiskām sekām.

Automašīnas Mercedes S500 vadītājs, kura pasažiere bija Sobčaka, apdzīšanas laikā iebrauca pretimbraucošajā joslā un sadūrās ar automašīnu Volkswagen. Saskaņā ar medija Interfax informāciju, otrajā automašīnā, kura tika iesaistīta negadījumā, atradās trīs cilvēki: viens no viņiem nomira uz vietas, cits nomira slimnīcā, bet trešais ir smagā stāvoklī.

Ksenija Sobčaka komentēja notikušo savā Telegramm kanālā. "Es personīgi rakstu šo ziņu. Tagad es esmu mājās, tikai tagad esmu nedaudz atguvusies, man ir smadzeņu satricinājums un daudzas traumas. Man ir šausmas un šoks, ka cilvēki gāja bojā, mēs sazināsimies ar radiniekiem. Es nekur nelidoju un nebraucu.

Es biju mašīnā. Automašīna nav mana, arī vadītājs. Es, protams, nesteidzināju vadītāju. Neviens no mums nesteidzināja. Brauciena laikā es runāju par darbu tiešsaistes konferencē, un ir video ieraksts par to, kā es to daru. Tas bija šofera personisks lēmums, tā ir taisnība.

Man ir smadzeņu satricinājums. Asistentei arī. Braucu kopā ar savu komandu, pēc sadursmes es zaudēju samaņu, tad mana palīdze pārcēla mani uz citu automašīnu. Man piedāvāja hospitalizāciju Sočos, kad es atguvu samaņu, man bija ļoti slikti. Bet es gribēju doties pie dēla mājās, tāpēc aizlidoju. Šodien medicīniskā pārbaude - iekšējo orgānu sasitumi un smadzeņu satricinājums.

Mēs aibraucām ar citu automašīnu, bet vispirms mans palīgs Kirils izsauca ātro palīdzību un devās pārbaudīt, vai mēs varam palīdzēt otrai automašīnai. Pēc tam ar visu nodarbojās citi cilvēki," notikušo komentēja Sobčaka.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:06

Jaunākās diskusijas