Verdzība zeļ un plaukst arī 2017.gadā! Noskaties šokējošu cilvēku izsoles video

Portāls nra.lv 17.nov 2017
 
CNN
Šokējošu slēptās kameras video publicējuši CNN, kurā redzams kā Lībijā šobrīd, 2017.gadā, cilvēki tiek izsolīti verdzībā.
Video redzams, kā par 1200 lībiešu dināriem, jeb vien 800 dolāriem, tiek izsolīti divi vīrieši.

Viens no verdzībā pārdotajiem vīriešiem ir no Nigērijas, gados jauns un ģērbies kreklā, ka arī treniņbiksēs.

Izsoles vadītājs norāda, ka izsolītais nigērietis ir viens no ''lieliem, stipriem zēniem darbam lauksaimniecībā''. Pats vergu tirgotājs video nav redzams, vien viņa roka, kas nolikta uz ''preces'' pleca.

CNN vēlāk veikuši izmeklēšanu, kurā atklājies, ka Lībijas ārpilsētu reģionos cilvēku tirdzniecība ir teju pašsaprotama lieta. Klātesot izsolē, ''melno darbu'' veikšanai dažu minūšu laikā pārdod duci cilvēku.

Paši pārdotie cilvēki esot manāmi traumatizēti, kā arī ārkārtīgi bailīgi un aizdomīgi.

Lībijā šie potenciālie vergi nonāk veicot bēgļu gaitas no citām Trešās pasaules valstīm, cerībā cauri šai valstij nonākt līdz Vidusjūrai un tad - Eiropā. Vergturu rokās viņi nonāk mēģinot vienoties par viņu nogādāšanu Eiropā, kad šie darboņi izlemj, ka konkrētā persona labāk derēs citiem, vēl nelegālakiem rūpaliem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kadafi laikā Lībijā bija kārtība un sociāls taisnīgums.. tagad tur ir ASV ieviestā demokrātija.. Jautājums, jareiz ASV un NATO bloks tā cīnās par cilvēktiesībām, kādēļ tad nereaģē, jeb tie, kas tur to dara vnk. ir lojāli jaunajiem demokrātiskajiem spēkiem un tādēļ tos neaistiek..? Jareiz spēj'\am iznīcināt Valstiskumu Lībijā, tad esam atbildīgi par kārtību tur un ir jāuzņemas atbildība kautkāda vismaz tiem, kas palīdzēja gāzt Lībijas valstiskumu un tās leģitīmo vadoni Muamaru Kadafi.

19.novembris 2017 Atbildēt

Kas te notiek vispār, kāpēc neviens neko nedara, glābt cilvēkus vajag un uzspridzināt Lībiju nafig. 21-ais gadsimts! Varat iedomāties kas tagad pasaulē notiks starp afroamerikāņiem un arābiem.. Tas tak ir karš.. Jūs tur valdībā darat tak kaut ko,kustiniet pakaļu. Šausmas..

19.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:20

Jaunākās diskusijas