Krimināli

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki augusta sākumā saņēma informāciju par iespējamajiem drošības riskiem. Kāds iedzīvotājs piezvanījis ar viltus paziņojumu, ka Balvu tirdzniecības objektā it kā ievietots spridzeklis. Pēc informācijas saņemšanas, Balvu iecirkņa likumsargi ieradās notikuma vietā un kopā ar VRS Viļakas pārvaldes robežsargiem nekavējoties veica ēkas pārbaudi, taču nekādi sprādzienbīstami priekšmeti tajā netika atrasti.
 
Portāls "ogrenet.lv" vēsta, ka Valsts policija 13.augustā saņēmusi informāciju par diviem vīriešiem, kuri no motorlaivas ar pistolei līdzīgu priekšmetu veikuši šāvienus.
 
Valsts policija informē, ka šorīt, 16.augustā, pazudusī sirmgalve Velta Zankovska atgriezusies mājās.
 
Valsts policija lūdz palīdzību divu pazudušu sirmgalvju meklēšanā.
 
Aizvadītajā nedēļā Burtnieku novadā no no kādas garāžas nozagts milzīgs daudzums melleņu.
 
Pirmdien, 14.augustā, Saulkrastos aizturētais noziedzīgais grupējums izkrāpis vairāk nekā divus miljonus eiro no Ķīnas iedzīvotājiem, preses konferencē informēja Valsts policijas (VP) kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš.
 
Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kāda persona internetā nemitīgi apkrāpjot cilvēkus. Izmeklēšanas rezultātā, likumsargi ievāca pietiekošu skaitu lietiskos pierādījumus. Informācija apkopota gan no Patērētāju tiesību aizsardzības biroja, kur vairāki patērētāji sūdzējušies par kādu negodprātīgu darījumu izpildītāju, gan apkopoti iesniegumi no vairākiem iecirkņiem.
 
Aizdomās par 10.augusta rītā Jaunolainē izdarīto divu pensionāru slepkavību un pēcāk viņu privātmājas aizdedzināšanu, tās pašas dienas vakarā Valsts policija aizturēja 1979. gadā dzimušu vīrieti. Pratināšanas laikā iecirknī vīrietis atzina savu vainu un 12. augustā viņš tika apcietināts.
 
3.augustā Cēsu policija lūdzu iedzīvotāju palīdzību, lai atrastu vīrieti, kurš, iespējams, izdarījis smagu noziegumu.
 
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja iemūžinājusi kadrus no avārijas, kura naktī uz pirmdienu notikusi Rīgā, Purvciemā.
 
11.augustā ap plkst. 21:30 Liepājā, Krūmu ielā pagaidām nenoskaidrots vīrietis konflikta laikā ar diviem cilvēkiem, pielietojot, iespējams, gāzes ieroci, izšāva viņu virzienā.
 
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti naktī no 10. uz 11.augustu saņēma izsaukumu par to, ka viņu apkalpojamā teritorijā kāds vīrietis iekļuvis norobežotā autoplacī, kur tiek veikti transporta remontdarbi. Par notikušo likumsargiem ziņoja pats teritorijas īpašnieks, kurš pamanīja, kā aizdomīga persona cenšas noskrūvēt no autobusa tā detaļas.
 
10.augustā neilgi pēc pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Āgenskalnā, pamanīja divus jauniešus, kuri stāvēja pie kādas betona sētas. Uz tās pamanīti lieli ķēpājumi. Aizdomās par sētas bojāšanu policisti nolēma apstāties, lai pārliecinātos par abu jauniešu nodomiem.
 
Cīnoties ar nelikumīgu tabakas izstrādājumu apriti Latgales reģionā, Valsts policija regulāri veic dažādus preventīvus un operatīvus pasākumus. Šoreiz Krāslavas novadā ir izņemts ievērojams daudzums nelikumīgu cigarešu, kas bija paslēptas kādā meža masīvā.
 
valsts policija lūdz palīdzību, lai atrastu bezvēsts pazudušu sievieti.
 
Naktī no 25. uz 26. jūliju kādā Rīgas centra spēļu zālē tika nozagts mobilais telefons. Ierīces īpašnieks to bija atstājis lādēties pie bāra letes un turpinājis izklaidēties. Pēc kāda laika vīrietis gribējis savu telefonu paņemt, taču ieraudzījis, ka tas ir pazudis. Likumsakarīgi, ka arī vīrieša paziņa, kurš zinājis par telefona atrašanās vietu, bijis nozudis.
 
4.augustā īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Kobes dārzā, kur trīs vīrieši aplaupījuši sievieti. Policijai par notikušo paziņoja sievietes draugs, kuram bija izdevies izrauties no laupītāju tvērieniem un aizskriet līdz drošākai vietai, lai izsauktu policiju. Uz notikuma vietu nekavējoties devās tuvākā policijas ekipāža.
 
Valsts policija informē, ka otrdienas vakarā no kāda liepājnieka saņemta informācija, ka kāda nepazīstama sieviete no viņa mājokļa nozagusi naudu.
 
Kāds piedzēries šoferis Liepājā pirmdien gandrīz izraisījis lielu nelaimi, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
15.jūlijā īsi pirms pulksten 5.00 kāds nenoskaidrots jaunietis apzīmēja vienu no Tērbatas ielas ēkām. Uz nama nesen atjaunotās fasādes tika uzrakstīts "Tīras rokas".
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija