Krimināli

22.maija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, ievēroja trīs jauniešus. Viena no personām grasījās aizdedzināt cigareti. Meitenes ārējais izskats liecināja, ka viņa nav sasniegusi pilngadību.
 
22.maija naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra pārvaldes darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu taksometru, pie kura drūzmējās jauniešu bariņš. Visu starpā notika īsa vārdu apmaiņa un seši pasažieri iesēdās taksometrā. Ņemot vērā, ka visiem sēdvietas nepietika viens no klientiem iesēdināts bagāžniekā, vēsta Rīgas pašvaldības policija.
 
Valsts policija aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 40 automašīnu apzagšanas epizodēm Sarkandaugavā un tās apkārtnē. Šis vīrietis, iespējams, izdarījis vēl vairāk šāda veida zādzības, tāpēc policija aicina atsaukties visus cietušos, zvanot pa tālruņa numuru 67086000 vai 110.
 
Automobiļu vadītājiem ar bezatslēgas aizdedzes, jeb "Keyless Go" sistēmu, ir vērts satraukties, jo pēdējo mēnešu laikā strauji pieaudzis tieši šo auto zādzību skaits. Apdrošināšanas sabiedrības "Gjensidige Latvija" speciālisti brīdina, ka aizvien aktīvāk uzdarbojas autozagļi, un šogad, salīdzinot ar šo pašu laika posmu pērn, dubultojies nozagto automobiļu skaits.
 
Vakar, 22. maijā, pulksten 23.30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Siguldā pazudusi 17 gadus veca meitene.
 
22.maija naktī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Ziepniekkalnu, kur mediķi izsaukumā konstatējuši iereibušus vecākus ar četriem mazgadīgiem bērniem antisanitāros apstākļos, vēsta Rīgas pašvaldības policija.
 
Sestdien, 20. maijā, pulksten 18.35 Valsts policija saņēma zvanu no iedzīvotājas, kura ziņoja, ka Rīgā, virzienā no Arkādijas parka uz Āgenskalna tirgu sieviete ar vīrieti stiprā alkohola reibumā stumj bērna ratiņus.
 
Kās Berģu iedzīvotājs sociālajā medijā facebook ir izplatījis brīdinājumu citiem šī reģiona iedzīvotājiem par garnadžu bariņu, kas nakts melnumā aplaupīja vīrieša māju.
 
Jau vēstījām, ka Rita Apine tika atrasta ar smagām galvas traumām savā mājā Frešfordas ciematā. Lai gan sākotnēji izteikta versija, ka sieviete, iespējams, nejauši nokritusi pa trepēm, izmeklētāji pārbauda versiju, ka, iespējams, Ritu kāds pa tām nogrūdis. šobrīd ir atklāti jauni fakti saistībā ar sievietes nāvi, vēsta portāls "thejournal.ie".
 
Raidījums "Degpunktā" iņo par gadījumus Saulkrastos, kur skolas meitenei nācies saskarties ar uzmākšanos autobusā no kāda gados vecāka vīrieša.
 
18. maijā Vecpils pagastā notikusi zādzība, kurā no mājas nolaupīti briežu ragi, vēsta portāls "Liepājniekiem.lv"
 
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa policisti aizdomās par smaga nozieguma izdarīšanu meklē attēlā redzamo vīrieti.
 
Nakts vidū policisti traukušies uz Bolderāju, kur Stūrmaņu ielā, tik tikko notikusi ielaušanās kāda veikala telpās. Tā kā policisti notikuma vietā ieradušies tikai divu minūšu laikā, viņi apzinājās, ka ieejot ēkā var aci pret aci sastapties ar noziedznieku vai pat noziedzniekiem, taču aina pavērusies pavisam citādāka, vēsta raidījums "Degpunktā".
 
Pirms dažām dienām, galvaspilsētas likumsargi sirēnu skašu pavadīti traucās uz Hāpsalas ielu, kur risinājies ārkārtīgi skaļš ģimenes konflikts. Cilvēks, kurš par to ziņoja policijai, vēstīja, ka strīdā tiek izmantotas arī dūres.
 
Naktī no trešdienas uz ceturtdienu Lietuvā kāds 1960. gadā dzimis vīrietis sašāvis savu meitu un viņas dzīvesbiedru, bet pēc tam pats aizdedzinājis māju un veicis pašnāvību, atsaucoties uz portālu "Delfi.lt" vēsta portāls "Kas Jauns".
 
Valsts policija, strādājot bērnu pornogrāfijas apkarošanas jomā, bija saņēmusi informāciju par personu, kura, iespējams, nodarbojas ar aizliegtu materiālu lejupielādi un augšupielādi.
 
Noslīkušais kuģa "Vecrīga" darbinieks neizmantoja darbam uz kuģa paredzētos drošības līdzekļus, pastāstīja kuģa īpašnieks, SIA "Jaunā Vecrīga" valdes loceklis Māris Klaužs.
 
Nedēļas nogalē kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādāja automašīnu, jo bija radušās problēmas ar automašīnas degvielas tvertni. Autoservisā konstatēts, ka degvielas tvertnē ir izveidots slēpnis, kurā atradās vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.
 
Policija meklē attēlā redzamo vīrieti.
 
Tīrot klāju, šodien Rīgā pār bortu pārkrita un noslīka kuģa "Vecrīga" darbinieks, informēja Valsts darba inspekcijā (VDI).
 
Dienas diskusija
Sauļošanās [1] - 22.maijs
 
Autorizācija