Krimināli

Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistiem, veicot ikdienas izmeklēšanas darbības, kļuva zināms, ka naktī no 23.jūnija uz 24.jūniju, konkrēta persona Purvciemā, iespējams, apzagusi automašīnu.
 
Nekustamo īpašumu uzņēmums "Latio" informē, ka izmantojot uzņēmuma nosaukumu un identitāti, ļaundari internetā rīko viltus loteriju.
 
Šā gada marta vidū Rīgā, Lāčplēša ielā, autovadītājs ar BMW spēkratu uzbrauca gājējai. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, zvanot darba dienās no pulksten 8.00 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 67219765, 26467582, 67086942 vai pa tālruni 110 jebkurā laikā.
 
Kādā ekskluzīvā viesnīcas numuriņā Austrālijā policija atradusi trīs mirušas sievietes- māti un viņas divas meitas.
 
25.jūnijā neilgi pirms pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kādu jaunieti manāmā reibumā. Iereibušais puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, centās tam uzrāpties virsū.
 
Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad radinieki izmisīgi meklē Slovākijā pazudušu vīrieti no Latvijas.
 
17.jūnijā plkst.02:00 policija saņēmusi izsaukumu uz Ogresgala pagastu, kur mežā, iespējams pazudis vīrietis.
 
24.jūnijā ap pulksten 19.00 Valsts policija saņēma izsaukumu no vīrieša, kurš ziņoja, ka viņa mašīnā ir ielauzies svešs vīrietis. Uz notikuma vietu Ogres apkaimē nekavējoties ieradās Ogres iecirkņa policisti. Līdz likumsargu ierašanās brīdim, mašīnas īpašnieks aizturēja ļaundari.
 
25.jūnijā neilgi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja, ka Mārstaļu ielā notiek kautiņš. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.
 
Piektdien Lietuvā, Palangā, atkritumu konteinerā atrasts jaundzimuša bērna līķis, vēsta portāls "15min.lt".
 
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti kratīšanas laikā ir atsavinājuši dažādas mantas.
 
Aculiecinieks Arturs savā facebook publicējis vairākas fotogrāfijas no smagas avārijas, kurās redzams, ka automašīna ietriekusies privātmājā.
 
Valsts policija informē, ka Līgo vakarā no pašnāvības mēģinājuma izglābts kāds 1993.gadā dzimis vīrietis.
 
22. jūnijā Valsts policija aizdomās par dienu iepriekš izdarītu zādzību no Raiņa un Aspazijas vasarnīcas aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis bija apmeties kādā Rīgas hostelī. Turpat atrasti un atsavināti arī nozagtie muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Aizturētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.
 
Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāvji, tad Jāņu dienā jauniešu kompānija nodarījusi miesas bojājumus 1991.gadā dzimušai sieviete.
 
Ceturtdien, 22. jūnijā ap plkst. 13.00 Iļģuciemā no privātmājas Riekstu ielā izgājis un pazudis 2. grupas invalīds Aleksandrs Pastuhovs, vēsta "bezvēsts.lv".
 
Sauriešu vietējais iedzīvotājs meklē jauniešus, kuri, iespējams, piemēslojuši karjeru Sauriešos.
 
19.jūnijā Rīgas sabiedriskajā autobusā kāds rūdīts kabatzaglis nolēma kārtējo reizi noziedzīgā ceļā iegūt papildus finanses.
 
Vakar Raiņa un Aspazijas vasarnīcā tika nozagti muzeja eksponāti – tintnīca, spalvaskāts un rakstāmmašīna. Nozagta priekšmetu aptuvenā vērtība ir apmēram 14 000 eiro. Valsts policija aicina atpazīt aizdomās turēto personu, zvanot pa tālruņa numuru 67075154, 67075111, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.
 
Pēc milzīgā ugunsgrēka, kas 60 stundas plosījies netālu no Slokas, vietējie iedzīvotāji neslēpj sašutumu: atbildīgās amatpersonas uzskata, ka kaitējums videi un cilvēkiem nav nodarīts, taču daudziem jūrmalniekiem ir bojāti gan mājokļi, gan dārzi.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija