Slavenības

Latviešu NBA basketbolists Kristaps Porziņģis parādījis, kādos apavos viņš piedalīsies Eiropas čempionātā basketbolistā.
 
Lai gan Kombuļu Inese jeb īstajā vārdā Inesi Saulīti pēdējo gadu laikā piemeklējušas dažādas likstas mīlas dzīvē, portālam "skaties.lv" dziedātāja atklājusi, ka pastāv iespēja, ka viņa atkal būs kopā ar kādu no bijušajiem mīļotajiem.
 
Dziedātāja Samanta Tīna, kura vakar devusies apceļot skaistākās Kurzemes vietas, Liepājā sastapusi kādu ļoti īpašu un pasaulē zināmu slavenību.
 
Jau vairākus gadus Latvijas miljonāru sarakstā ierindots celtniecības un ceļu būves nozarē strādājošais Armans Garkāns. Kā izrādās, tad miljonārs vairs nevairās iziet sabiedrībā kopā ar savu jauno draudzeni, 20 gadus jaunāko Ievu Federu, raksta žurnāls "Kas jauns".
 
Latviešu estrādes dīva Olga Rajecka sociālajā tīklā instagram publicējusi ļoti romantisku foto ar savu mīļoto.
 
Mūziķis Andris Kivičs facebook publicējis video, kurā iemūžināts kāds bildināšanas brīdis.
 
Latvijas bagātā cilvēka "ABLV Bank" padomes priekšsēdētāja Oļega sieva Santa aktīvi darbojas sociālajos tīklos, kur šoreiz saviem sekotājiem piedāvājusi apskatīt attēlus no viņas viesošanās Francijā.
 
Šajā nedēļas nogalē Latvijā svinam Līgo svētkus un Jāņus. Par savām svētku tradīcijām un svinībām sociālajos tīklos pastāstījuši arī Latvijā zināmi ļaudis.
 
Laikā, kad Krievijas estrādes leģenda Alla Pugačova kopā ar ģimeni atpūšas Jūrmalā, dziedātāja Laima Vaikule uzņēmusi video par to, ko abas dīvas domā par Līgo svētkiem.
 
Mūziķis Andris Kivičs sociālajā tīklā facebook ievietojis romantisku video, kurā redzams, kā kāds kungs sagādājis īpašu svētku pārsteigumu savai sirdsdāmai.
 
Uz 2017.gada Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas apbalvojumu pretendē arī Kristaps Porziņģis.
 
Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins facebook paudis sarūgtinājumu par teātra izrādēm un aktieriem, kuri izvirzīti "Spēlmaņu nakts" balvai.
 
6.jūnijā latviešu supermodele Karlīna Caune kļuva par māmiņu meitai Lilī. Allaž aktīvā modele sociālajā tīklā instagram publicējusi ārkārtīgi mīļus un sirsnīgus foto ar meitiņu.
 
Mūziķis Lauris Valters aizvadītajā nedēļas nogalē dalījies ar priecīgu vēsti- viņš kļuvis par precētu kungu.
 
Kā zināms, tad svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā izcēlās bīstams ugunsgrēks, kur dega atkritumu angārs desmit kvadrātmetru platībā. Pār visu pilsētu stundām ilgi vēlās melni dūmi un tas ir licis asprāšiem izdomāt gaumīgus jokus.
 
Pirms nedaudz vairāk nekā nedēļas Latvijas izlases basketbolistes devās uz Prāgu, kur jau aizvadītas pirmās Eiropas čempionāta cīņas. Kamēr spēļu laikā meitenes savus spēkus pierāda basketbola laukumā, tad brīvajos brīžos sociālajos tīklos publicē attēlus, kuros redzams, kā spēlētājas atpūšas un dzīvo ārpus basketbola laukuma.
 
Laikā, kad arī Latvijā beidzot esam sagaidījuši vasaru, latviešu mūziķis Lauris Reiniks devies atpūsties uz saulaino un silto Turciju. Par saviem piedzīvojumiem tālajā zemē mūziķis pastāstījis sociālajos tīklo.
 
Humorists Maksims Galkins sociālajā tīkla instagram ievietojis video, kurā redzams, kā estrādes dīva Laima Vaikule un Alla Pugačova ironiski pasmejas par leģendārās estrādes dīvas slaiduma noslēpumu.
 
Bokseris Mairis Briedis sociālajā tīklā facebook pavēstījis, ka bijušie kaimiņi viņam sagādājuši neparastu pārsteigumu.
 
Kamēr šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone Burka pošas kāzām ar itāli, tikmēr viņas bijušais mīļotais Ventis sagatavojis viņai patiesi pikantu dāvanu.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija