Slavenības

Tiem, kas ar skaudību skatījušies uz jautrajiem ārzemju pensionāriem un nopūtušies redzot piktos mūsējos, beidzot pamats priecāties.
 
Kādu laiku klīst runas par dziedātāja Andra Ērgļa attiecībām ar Smiltenes kora menedžeri Zani Megni. Žurnāls "Kas Jauns" saņēmis anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka pāris gaidot bērnu.
 
Krievu dziedātājs Nikolajs Baskovs, kurš allaž bijis dažādu publisku pasākumu viesis un dalībnieks, sociālajā tīklā instagram pēdējo dienu laikā publicējis vairākus foto, kuros redzamas viņa iespaidīgās vizuālās pārvērtības.
 
Kristaps Porziņģis, kurš pirms jaunās sezonas kopā ar Latvijas izlasi gatavojas gaidāmajam Eiropas čempionātam, arī šonedēļ sociālajā tīklā facebook publicējis video, kurā atrādījis, kādus varoņdarbus spēj paveikt basketbola laukumā.
 
Aktieris Andris Bulis negaidīti paziņojis, ka algotā darbā pieņēmis savu dēlu Markusu.
 
31 gadu vecā paralimpisko spēļu medaļniece Diāna Dadzīte ar lieliskiem sasniegumiem sevi pierādījusi sportā. Diemžēl, dzīves laikā viņai nācies piedzīvot vairākas traģēdijas. Sarunā ar žurnālu "Kas Jauns" sportiste atklājusi, ka nokļūšana ratiņkrēslā nav vienīgais sāpīgais dzīves trieciens.
 
Aktrises un rotu meistares Agneses Zeltiņas mīļotais Rūdolfs Brēmanis sociālajā tīklā facebook publicējis attēlu, kurā redzams, ka šajā vasarā viņš piedzīvojis ievērojamas vizuālās pārmaiņas.
 
Kārtējo reizi ar visai skaļu viedokli klajā nācis režisors un publicists Roberts Klimovičs, kurš paziņojis, ka latvietēm un citu tautību pārstāvēm būtu jāprecas tikai un vienīgi ar islāma ticīgiem vīriešiem.
 
Pirms vairākiem mēnešiem izjuka latviešu dziedātājas Ineses Saulītes jeb Kombuļu Ineses attiecības ar itāli Adario Paskvāli. Kamēr pie Ineses sāniem parādījies jau nākamais precinieks, tikmēr par vientuļnieku negrasās palikt arī bijušais mīlnieks Adario.
 
2017.gada jūnijā slēgtā tiesas sēdē Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piesprieda piedzīt zaudējumus vairāku miljonu apmērā no septiņiem bijušajiem "Latvijas Krājbankas" valdes locekļiem. Viņu vidū ir arī bijušais bankas valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars, kurš sarunā ar žurnālu "Privātā dzīve" atklāti pastāstījis par izskanējušo skandālu.
 
NBA basketbolists Dāvis Bertāns, kurš pirms pāris nedēļām apprecējies, kopā ar sievu un kāzu viesiem sagatavojis sirsnīgu dāvanu dzīvnieku patversmes "Ulubele" iemītniekiem.
 
Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijā piedzīvojām ne vien pamatīgu karstumu, bet arī vētru ar milzīgu vēju, lietu un krusas graudiem. Sestdien koncerta laikā īsts pārbaudījums bijis arī dziedātājai Lienei Šomasei, kura par piedzīvoto pastāstījusi sociālajā tīklā facebook.
 
Slavenībām reti izdodas kaut ko paturēt noslēpumā, kur nu vēl, ja tas ir ticis veikts rakstiski. Grūtajā ceļā mācību guvis dziedātājs Džastins Bībers.
 
Itāļu miljonārs Džanluka Vači, kurš populārs ar savām ekstravagantajām aktivitātēm sociālajos tīklos, piedzīvo finansiālas grūtības, ziņo Telegraph.
 
Latviešu basketboliste Elīna Babkina, kura šajā vasarā svinēja kāzas un apprecējās ar grieķu treneri Georgu Dikeulaku, turpina baudīt atpūtu saulainajās pludmalēs ārzemēs. Savus sekotājus basketboliste iepriecinājusi ar krāšņiem attēliem no skaistās atpūtas.
 
TV personība un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš savā sociālajā tīklā facebook dalījies ar īpašu saraksti.
 
Šonedēļ mediji vēstīja par to, ka tautā iemīļotā mūziķe Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese pēc visām nebūšanām atradusi jaunu mīļoto. Arī šoreiz Ineses sirds pieder ārzemniekam.
 
Jau simtiem reižu dzirdēts teiciens, ka Latvijā ir pašas skaistākās sievietes pasaulē. Arī pašmāju slavenības lieliski attaisno teikto, šajā vasarā atrādot, cik skaisti izskatās, baudot beidzot atnākušo vasaras svelmi.
 
Seriāls "Ugunsgrēks" joprojām tiek turēts siltā atmiņā, tādēļ nav brīnums, ka tajā izmantotās mēbeles izliktas tirdzniecībā.
 
Jūlija beigās skumju vēsti saņēmis dziedātājs un pāvāršova "La Dolce Vita" vadītājs Roberto Meloni, raksta žurnāls "Kas jauns."
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija