Raksti

Pavisam nesen divi vīrieši par velosipēda zādzību apsūdzēja kādu 17 gadus vecu jaunieti. Tostarp paši viņu nolēmuši pārmācīt, spīdzinot un piespiedu kārtā uztetovējot uz sejas frāzi ''Esmu zaglis un neveiksminieks''.
 
Kāds soctīklu lietotājis savā facebook.com profilā publicējis paziņojumu, kurā vēršas pēc palīdzības pie līdzcilvēkiem. Divi mazi kaķēni iepriekš dzīvoja pagrabā, bet tiem tur vairs nav droši, jo tur norit blusu, peļu, kā arī citu nevēlamu radību indēšana. Mazie kaķēni meklē sev mājas.
 
Latviešu NBA basketbolists Kristaps Porziņģis parādījis, kādos apavos viņš piedalīsies Eiropas čempionātā basketbolistā.
 
Kā vēsta portāls "riga.lv", tad remontdarbu laikā Brīvības ielā atrasta ļoti neparasta vēstures liecība.
 
Lai gan Kombuļu Inese jeb īstajā vārdā Inesi Saulīti pēdējo gadu laikā piemeklējušas dažādas likstas mīlas dzīvē, portālam "skaties.lv" dziedātāja atklājusi, ka pastāv iespēja, ka viņa atkal būs kopā ar kādu no bijušajiem mīļotajiem.
 
Rīgas Teikas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistiem, veicot ikdienas izmeklēšanas darbības, kļuva zināms, ka naktī no 23.jūnija uz 24.jūniju, konkrēta persona Purvciemā, iespējams, apzagusi automašīnu.
 
Nekustamo īpašumu uzņēmums "Latio" informē, ka izmantojot uzņēmuma nosaukumu un identitāti, ļaundari internetā rīko viltus loteriju.
 
Šā gada marta vidū Rīgā, Lāčplēša ielā, autovadītājs ar BMW spēkratu uzbrauca gājējai. Valsts policija aicina atsaukties notikušā aculieciniekus, zvanot darba dienās no pulksten 8.00 līdz 16.30 pa tālruņa numuru 67219765, 26467582, 67086942 vai pa tālruni 110 jebkurā laikā.
 
Kādā ekskluzīvā viesnīcas numuriņā Austrālijā policija atradusi trīs mirušas sievietes- māti un viņas divas meitas.
 
25.jūnijā neilgi pirms pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kādu jaunieti manāmā reibumā. Iereibušais puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, centās tam uzrāpties virsū.
 
Pircēja lielveikalā novēroja situāciju, kura likusi padomāt mūsdienu cilvēku savstarpējam attiecībām ģimenē.
 
Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad radinieki izmisīgi meklē Slovākijā pazudušu vīrieti no Latvijas.
 
Dziedātāja Samanta Tīna, kura vakar devusies apceļot skaistākās Kurzemes vietas, Liepājā sastapusi kādu ļoti īpašu un pasaulē zināmu slavenību.
 
Ar stingriem nosacījumiem dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" piedāvā savā aizgādībā paņemt jenotu.
 
Jau vairākus gadus Latvijas miljonāru sarakstā ierindots celtniecības un ceļu būves nozarē strādājošais Armans Garkāns. Kā izrādās, tad miljonārs vairs nevairās iziet sabiedrībā kopā ar savu jauno draudzeni, 20 gadus jaunāko Ievu Federu, raksta žurnāls "Kas jauns".
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt. Šoreiz tiek meklēti aculiecinieki kādam nepatīkamam incidentam Rīgā, Šmerlī.
 
17.jūnijā plkst.02:00 policija saņēmusi izsaukumu uz Ogresgala pagastu, kur mežā, iespējams pazudis vīrietis.
 
Latviešu estrādes dīva Olga Rajecka sociālajā tīklā instagram publicējusi ļoti romantisku foto ar savu mīļoto.
 
Sestdien portāls nra.lv vēstīja, ka Līgo dienā pilsētniekus pārsteidzis kāds neparasts viesis, kurš paspējis ne vien izpeldēties kādā no pilsētas ūdenstilpnēm, bet pastaigājies arī pa Ventspils ielām.
 
24.jūnijā ap pulksten 19.00 Valsts policija saņēma izsaukumu no vīrieša, kurš ziņoja, ka viņa mašīnā ir ielauzies svešs vīrietis. Uz notikuma vietu Ogres apkaimē nekavējoties ieradās Ogres iecirkņa policisti. Līdz likumsargu ierašanās brīdim, mašīnas īpašnieks aizturēja ļaundari.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija