Raksti

Tiem, kas ar skaudību skatījušies uz jautrajiem ārzemju pensionāriem un nopūtušies redzot piktos mūsējos, beidzot pamats priecāties.
 
Aicina palīdzēt sievietei, kurai ir pamatīgas veselības problēmas, tomēr, kura arī gatava cīnīties un nepadodoties.
 
Aizvadītās nedēļas nogalē kāds sociālā tīkla facebook lietotājs publicējis neglaimojošu ierakstu par piedzīvoto atpūtas laikā kempingā "Leiputrija". Kamēr atpūtnieks nevairījis veltīt skarbus vārdus kempinga saimniekiem, tikmēr paši saimnieki komentārā uzsvēruši, ka dusmīgais klients arī bez vainas gluži neesot.
 
10.augustā neilgi pēc pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par trīs nepilngadīgām personām, kuras ar viskija pudeli dodas Mežaparka virzienā.
 
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki augusta sākumā saņēma informāciju par iespējamajiem drošības riskiem. Kāds iedzīvotājs piezvanījis ar viltus paziņojumu, ka Balvu tirdzniecības objektā it kā ievietots spridzeklis. Pēc informācijas saņemšanas, Balvu iecirkņa likumsargi ieradās notikuma vietā un kopā ar VRS Viļakas pārvaldes robežsargiem nekavējoties veica ēkas pārbaudi, taču nekādi sprādzienbīstami priekšmeti tajā netika atrasti.
 
Kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi ļoti svarīgu atgādinājumu atpūtniekiem, kuri brīvo laiku pavada pludmalē.
 
Kādu laiku klīst runas par dziedātāja Andra Ērgļa attiecībām ar Smiltenes kora menedžeri Zani Megni. Žurnāls "Kas Jauns" saņēmis anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka pāris gaidot bērnu.
 
Kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs 12.augustā publicējis ierakstu, kas adresēts Valsts valodas centram. Ieraksta autors neslēpis savu sašutumu par to, ka Ludzas 840.gadu jubilejas koncertā izcilais latviešu komponists Raimonds Pauls teicis uzrunu krievu valodā.
 
Portāls "ogrenet.lv" vēsta, ka Valsts policija 13.augustā saņēmusi informāciju par diviem vīriešiem, kuri no motorlaivas ar pistolei līdzīgu priekšmetu veikuši šāvienus.
 
Liepājas pašvaldības policija informē, ka 15.augustā ap pulksten 20:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Tērauda ielā visu dienu tiek lietots alkohols un dzīvoklī atrodoties arī nepilngadīgs bērns.
 
Valsts policija informē, ka šorīt, 16.augustā, pazudusī sirmgalve Velta Zankovska atgriezusies mājās.
 
Pirms divām dienām Dailes teātra aktieris Gints Andžāns sociālajā tīklā facebook ievietojis lūgumu palīdzēt atrast viņam nozagto velosipēdu.
 
Krievu dziedātājs Nikolajs Baskovs, kurš allaž bijis dažādu publisku pasākumu viesis un dalībnieks, sociālajā tīklā instagram pēdējo dienu laikā publicējis vairākus foto, kuros redzamas viņa iespaidīgās vizuālās pārvērtības.
 
Valsts policija lūdz palīdzību divu pazudušu sirmgalvju meklēšanā.
 
Kristaps Porziņģis, kurš pirms jaunās sezonas kopā ar Latvijas izlasi gatavojas gaidāmajam Eiropas čempionātam, arī šonedēļ sociālajā tīklā facebook publicējis video, kurā atrādījis, kādus varoņdarbus spēj paveikt basketbola laukumā.
 
Kādai 20 gadus vecai tūristei no Lielbritānijas ārkārtīgi nepatīkami beidzies ilgi gaidītais ceļojums uz Bulgāriju.
 
Laimīgās biļetes īpašnieks ir kāds 42 gadus vecs cēsinieks, kurš kopā ar sievu Cēsīs, Latvijas Lotokioskā, bija nopircis trīs loterijas biļetes. Vienu kasījis pats, otru – sieva, bet trešo kopā – divas rindas viens, divas – otrs. Maģiskais cipars 10 000 € atradies trešajā biļetē zem paša pēdējā atvērtā zīmējuma ar Vecrīgas attēlu, vēsta Latvijas Loto.
 
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" parādījies videomateriāls, kurā redzams, ka taksometra automašīna pa Krasta ielu Rīgā pārvietojas atmuguriski.
 
13.augustā neilgi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, apsekojot Bolderājas karjera apkārtni, ievēroja piecu jauniešu kompāniju sēžam neapgaismotajā pludmalē uz soliņa. Policisti nolēma pārliecināties par personu rīcības motīviem.
 
Aizvadītajā nedēļā Burtnieku novadā no no kādas garāžas nozagts milzīgs daudzums melleņu.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija