Raksti

Ruta un viņas dēls Jānis iekļuvuši neapskaužamā situācijā - krāpnieki ar viltību no ģimenes izvilinājuši 5000 eiro. Policija vēsta, ka naudu visticamāk neizdosies atgūt un aicina uzmanīties arī citus no šādas krāpniecības, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
22.maija vakarā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, ievēroja trīs jauniešus. Viena no personām grasījās aizdedzināt cigareti. Meitenes ārējais izskats liecināja, ka viņa nav sasniegusi pilngadību.
 
Kāda noraizējusies suņa saimniece vārdā Anete Mizga ar sociālā medija facebook starpniecību steidzami meklē asins donoru viņas slimajam mīlulim.
 
Mārtiņš Oliņš pirms vairāk nekā diviem gadiem saņēma "Latvijas lepnuma" balvu, bet popularitāti vīrietis guva piedaloties šovā "Dejo ar zvaigzni". Savukārt pavisam nesen viņš kļuva par vīru savai mīļotajai sievietes Rūtai Olšteinai, vēsta portāls "kas jauns".
 
Kāda sieviete sociālajā medijā Facebook ir publicējusi vairākas fotogrāfijas, kurās iemūžināts neparasts atradums ūdenī pie Bolderājas.
 
22.maija naktī Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra pārvaldes darbinieki caur kameras aci pamanīja kādu taksometru, pie kura drūzmējās jauniešu bariņš. Visu starpā notika īsa vārdu apmaiņa un seši pasažieri iesēdās taksometrā. Ņemot vērā, ka visiem sēdvietas nepietika viens no klientiem iesēdināts bagāžniekā, vēsta Rīgas pašvaldības policija.
 
Kāds vīrietis sociālajā medijā facebook vēsta, ka Ogres slimnīcā ir piedzīvojis nekaunīgu attieksmi no uzņemšanas nodaļas vecākās māsas.
 
Tāpat kā citās sabiedriskā transporta pieturās, arī uz peroniem dzelzceļa stacijās smēķēt ir aizliegts. Tomēr kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs pamatoti jautājis, kā atbildīgās iestādes kontrolē to, lai neviens šajā sabiedriskajā vietā nesmēķētu.
 
Pārāk bieži esam ieraduši visas nebūšanas, novērotās nekārtības, piedzīvotos incidentus un negodīgo attieksmi "pārvārīt" paši savā nodabā, nedz vēršoties policijā, nedz brīdinot līdzcilvēkus. Daudzi no mums "cepas" par nebūšanām, kuras patiesībā varējām novērst un nepieļaut to atkārtošanos. Tieši tādēļ portāls #TautaRunā aicina vairs neklusēt par saviem novērojumiem, bet gan ātrā un parocīgā veidā ziņot par tiem ar mirkļbirkas #tautaruna starpniecību.
 
Pirms mēneša notikušajā ‘’Lielajā talkā’’ Latvijas iedzīvotāji devās ārpus savām mājām, lai sakoptu apkārtējo vidi. Aptuveni pēc mēneša, kāda sieviete sociālajā tīklā facebook ziņo, ka kāds nekaunīgi pamanījies piemēslot viņas īpašumu.
 
Valsts policija aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par 40 automašīnu apzagšanas epizodēm Sarkandaugavā un tās apkārtnē. Šis vīrietis, iespējams, izdarījis vēl vairāk šāda veida zādzības, tāpēc policija aicina atsaukties visus cietušos, zvanot pa tālruņa numuru 67086000 vai 110.
 
Leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe cietusi negadījumā, vēsta žurnāls "Kas jauns".
 
Automobiļu vadītājiem ar bezatslēgas aizdedzes, jeb "Keyless Go" sistēmu, ir vērts satraukties, jo pēdējo mēnešu laikā strauji pieaudzis tieši šo auto zādzību skaits. Apdrošināšanas sabiedrības "Gjensidige Latvija" speciālisti brīdina, ka aizvien aktīvāk uzdarbojas autozagļi, un šogad, salīdzinot ar šo pašu laika posmu pērn, dubultojies nozagto automobiļu skaits.
 
21.maijā aptuveni pēc pusnakts Liepājā, Atmodas bulvārī, kāds vīrietis sastapies ar mežacūku baru. Portāls, "liepājniekiem.lv" vēsta, ka aculiecinieks bažījas, vai aptuveni 20 cūku lielais bars nerada draudus iedzīvotājiem.
 
Vakar, 22. maijā, pulksten 23.30 Valsts policija saņēma informāciju, ka Siguldā pazudusi 17 gadus veca meitene.
 
Piektdien, 19.maijā, tika demonstrēta seriāla "Ugunsgrēks" pēdējā sērija. Par godu šim notikumam tika organizēts svinīgs pasākums, uz kuru ieradās arī aktrise Evija Skulte kopā ar savu jauno draugu. Portāls "kasjauns.lv" vēsta, ka jaunais aktrises sirdsāķītis ir kāds igauņu uzņēmējs.
 
Šodien noformēt 14.maijā gūto Keno laimestu 18 000 eiro apmērā bija ieradusies ap 35 gadus veca rīdziniece, kura atzīst, ka apmēram vienu mēnesi ir regulāra loteriju spēlētāja. Viņa iepriekš nodefinējusi savas vajadzības jeb mērķi, kam nauda nepieciešama, un sākusi spēlēt ar vienu un to pašu skaitļu kombināciju. Interesanti, ka tieši pirms laimesta izlozes viņa skaitļu kombināciju nomainīja, vēsta "LatLoto"
 
Kāda sieviete sociālajā medijā facebook aicina atsaukties attēlā redzamo papagaili, kas šodien Artilērijas ielā ielidojis viņas mājoklī.
 
Šodien, līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk sākšanos, tiek izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkursu! Sūti savu foto, kur ir redzama nepārprotama līdzība ar kādu no seriāla aktieriem, un varbūt tieši Tu varēsi iejusties sava iemīļotā varoņa tēlā un gluži kā profesionāls aktieris filmēties īpašajā on line sērijā.
 
Birutas kundze ir sašutusi par kāda internetveikala rīcību - veikals jau decembrī iekasēja naudu par siltu dūnu jaku, tomēr kundze to vēl līdz pat šai dienai nav saņēmusi, vēsta raidījums "4. studija".
 
Dienas diskusija
Sauļošanās [1] - 22.maijs
 
Autorizācija