Palīdzi

Kāda noraizējusies suņa saimniece vārdā Anete Mizga ar sociālā medija facebook starpniecību steidzami meklē asins donoru viņas slimajam mīlulim.
 
Kāda sieviete sociālajā medijā facebook aicina atsaukties attēlā redzamo papagaili, kas šodien Artilērijas ielā ielidojis viņas mājoklī.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast kādas omītes pazaudēto maku ar zālēm paredzēto naudu.
 
Svētdien Sēmes pagastā notika pazudušā Romāna Morozova meklēšana. Organizācija "Bezvēsts.lv" informē, vai pazudušo kungu izdevies atrast.
 
Sociālajā medijā facebook lapā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietots palīdzības lūgums no kādas vientuļās māmiņas, kurai ir priekšlaicīgi piedzimis mazulis.
 
Dzīcnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi informāciju par trīs kaķēniem, kas meklē mīļus un atbildīgus saimniekus.
 
Sociālajā medijā facebook lapā "Jēkabpils labā sirds" ir ievietots aicinājums palīdzēt 6 gadus vecam zēnam, kuru notrieca automašīna.
 
Kāda sieviete sociālajā medijā facebook ir ievietojusi lūgumu atsaukties to sievieti, kura 19. maijā Saldū bankomātā aizmirsa paņemt savu naudu.
 
"Pasaules Optika" Rīgā aicina sievietes atgriezt uzņēmumam briļļu rāmjus par kurām viņas esot "aizmirsušas" samaksāt.
 
Populārā mūzikas grupa "Rīgas Modes" mikroblogošanas vietnē twitter ir ievietojusi lūgumu pēc palīdzības.
 
Kā iepriekš ziņots, 14. maijā Īrijā tika noslepkavota latviete Rita Apine. Sievietes draugi izveidojuši piemiņas fondu, lai vāktu ziedojumus bēru izmaksu segšanai, bet atlikušo naudu saglabātu un nodotu sievietes šobrīd divus gadus vecajai meitai, kad viņa būs pieaugusi, atsaucoties uz "Kilkenny People" ziņo Baltic-Ireland.
 
Tūkuma dzīvnieku patversme steidzami meklē mājas atraktīvam kaķim vārdā Jančuks. viņa rakstura dēļ, kaķim ir grūti ilgstoši atrasties patversmes būrī, tāpēc jo īpaši tiek meklēti jauki saimnieki.
 
Organizācija "bezvēsts.lv" informē, ka svētdien tiks meklēts 55 gadus vecais Romāns, kurš pirms pazušanas atstājis zīmīti ar satraucošu saturu.
 
Policija meklē attēlā redzamo vīrieti.
 
Kāds sociālā tīkla lietotājs pavēstījis, ka aizvadītajā nedēļas nogalē Carnikavā atradis kaut ko patiesi neparastu. Šobrīd tiek meklēts retā atraduma īpašnieks.
 
Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi lūgumu pēc palīdzības. Patversmē ir nonācis 12 gadus vecs un slims suņu vīrs vārdā Kašķītis, kura ārstēšanai ir nepieciešama finansiāla palīdzība.
 
Ar sociālo tīklu palīdzību kaimiņi centās atrast savas mirušās kaimiņienes mantinieci. Dzirdīgas ausis informāciju ir saņēmuši un, iespējams, cilvēks atrasts nieka diennakts laikā
 
Satraukta sieviete lūdz līdzcilvēku palīdzību nozaudētas mantu meklēšanā. Starp tām arī ārējais cietais disks, kur glabājušies svarīgi faili un fotogrāfijas.
 
Jau vēstījām, ka pagājušajā nedēļā no Satversmes aizsardzības biroja vadītāja Jāņa Maizīša dzīvokļa tika nozagts viņa personīgais dators. Portāls "Pietiek.com" izsludinājis 2000 eiro atlīdzību ikvienam, kurš portālam nodos J. Maizītim nozagtās mantas.
 
Kāda māmiņa sociālajā medijā facebook ir publicējusi aizkustinošu stāstu par to, kā pavisam sveša, bet labsirdīga meitene, palīdzēja viņas meitai pārvarēt bailes un noskriet 600 metru distanci.
 
Dienas diskusija
Sauļošanās [1] - 22.maijs
 
Autorizācija