Palīdzi

Aicina palīdzēt sievietei, kurai ir pamatīgas veselības problēmas, tomēr, kura arī gatava cīnīties un nepadodoties.
 
Valsts policija lūdz palīdzību divu pazudušu sirmgalvju meklēšanā.
 
Pirms 3 gadiem Solvitai tika uzstādīta diagnoze, kas pilnībā mainīja visu dzīvi, sapņus un mērķus. Sievietei atklāja ļaundabīgu vairogdziedzera audzēju 2. stadijā, kā arī metastāzes plaušās. Par spīti ārstēšanai, šobrīd sievietes stāvoklis ir smags un ļoti nepieciešama palīdzība, lai glābtu piecus gadus vecā Adriana māmiņas dzīvību.
 
Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža mikroblogošanas vietnē twitter lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai atrastu kādu unikālu vēstures liecību.
 
Šā gada 30. jūlijā, patrulējot pa Ziepniekkalna mazdārziņu apkārtni, policisti pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pārvietojās ar velosipēdu. Ņemot vērā, ka likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka velosipēds varētu būt zagts, turklāt vīrietis nevarēja izskaidrot tā izcelsmi, divritenis tika atsavināts.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietota sirsnīga pateicība meitenēm, kuras palīdzējušas kundzei, kura pēc kritiena guvusi smagas traumas.
 
Sociālās vietnes Facebook lietotāja Linda Purvina raksta, ka vakardien Vecpiebalgas novadā postošā vētra sagrāvusi viņas vecāku māju un tagad tiek meklēta palīdzība.
 
‎Baiba Versinska‎ cer uz līdzcilvēku atsaucību - viņai un bērniem steidzami vajadzīgs jauns miteklis.
 
valsts policija lūdz palīdzību, lai atrastu bezvēsts pazudušu sievieti.
 
"Summer Sound" festivāla rīkotāji un Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde joprojām meklē īpašniekus festivālā pazaudētajām mantām, kuru starpā ir telefoni, mūzikas pleijeri, atslēgas, kredītkartes, ID kartes un citas lietas.
 
Sociālā tīkla facebook lapā "Jūrmalas vēstures momenti" publicēts ļoti neparasts lūgums palīdzēt Baltijas vāciešu pēctecēm.
 
Kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi izmisuma pilnu palīdzības lūgumu.
 
Sociālā tīkla facebook lapā "Palīdzēsim viens otram" trešdien ievietots lūgums palīdzēt ģimenei, kurai notikusi liela nelaime.
 
Aizvadītajā nedēļas nogalē sociālajā tīklā facebook tika ievietota ziņa par kādu puisēnu no Rēzeknes, kurš pie veikala spēlē ģitāru, lai nopelnītu naudiņu velosipēdam. Jaunākie ieraksti šajā sociālajā tīklā liecina, ka pavisam īsā laikā bērnam izdevies piepildīt savu sapni.
 
26.augustā Rīgā, K.K.fon Stricka villā, notiks Latvijā pirmais Vegānfestivāls. Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad tā rīkotājiem nepieciešama palīdzība.
 
Facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" lūdz atbalstīt četru bērnu ģimeni.
 
Kinofilmas "Dvēseļu putenis" komanda ar sociālo tīklu palīdzību vēlas atrast stalli, kurš kļūs par fragmentu no filmas.
 
"Meklēju filmēšanai skaistu, senatnīgu dārzu un verandu pie tās, Rīgā vai tās apkārtnē," sociālajā tīklā Facebook raksta Ieva.
 
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde ziņo, ka pazudusī Evija Loginova, dzimusi 1977.gadā, atrasta.
 
Jau iepriekš ziņots, ka ģimene lūdz ziedot Linda Siliņa, kurai pēc spēcīgām muguras sāpēm atklāja vēzi. Pašlaik zināms, ka veikta operācija, kurā audzējs samazināts.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija