Nebūšanas

Ruta un viņas dēls Jānis iekļuvuši neapskaužamā situācijā - krāpnieki ar viltību no ģimenes izvilinājuši 5000 eiro. Policija vēsta, ka naudu visticamāk neizdosies atgūt un aicina uzmanīties arī citus no šādas krāpniecības, vēsta raidījums "Bez Tabu".
 
Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, nereti rodas jauni, līdz šim nedzirdēti un nemanīti kandidāti, kuri gatavi strādāt kāda novada labā. Šogad Ludzas iedzīvotāji un politikas eksperti piedzīvo ko nebijušu, jo kandidātu sarakstā sevi ambiciozi pieteikuši Ludzas vidusskolas skolēni, kuri vēl knapi sasnieguši pilngadību, kā arī nav beiguši vidusskolu,vēsta raidījums Bez Tabu.
 
Kāda sieviete sociālajā medijā Facebook ir publicējusi vairākas fotogrāfijas, kurās iemūžināts neparasts atradums ūdenī pie Bolderājas.
 
Kāds vīrietis sociālajā medijā facebook vēsta, ka Ogres slimnīcā ir piedzīvojis nekaunīgu attieksmi no uzņemšanas nodaļas vecākās māsas.
 
Tāpat kā citās sabiedriskā transporta pieturās, arī uz peroniem dzelzceļa stacijās smēķēt ir aizliegts. Tomēr kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs pamatoti jautājis, kā atbildīgās iestādes kontrolē to, lai neviens šajā sabiedriskajā vietā nesmēķētu.
 
Pirms mēneša notikušajā ‘’Lielajā talkā’’ Latvijas iedzīvotāji devās ārpus savām mājām, lai sakoptu apkārtējo vidi. Aptuveni pēc mēneša, kāda sieviete sociālajā tīklā facebook ziņo, ka kāds nekaunīgi pamanījies piemēslot viņas īpašumu.
 
21.maijā aptuveni pēc pusnakts Liepājā, Atmodas bulvārī, kāds vīrietis sastapies ar mežacūku baru. Portāls, "liepājniekiem.lv" vēsta, ka aculiecinieks bažījas, vai aptuveni 20 cūku lielais bars nerada draudus iedzīvotājiem.
 
Birutas kundze ir sašutusi par kāda internetveikala rīcību - veikals jau decembrī iekasēja naudu par siltu dūnu jaku, tomēr kundze to vēl līdz pat šai dienai nav saņēmusi, vēsta raidījums "4. studija".
 
Kāds vīrietis ar sociālā medija facebook starpniecību ir izplatījis satraucošu ziņu par to, ka divi vīrieši, iespējams, speciāli ar traktoru notrieca viņa meitu. Sašutušais tēvs meklē sievietes, kas pēc negadījuma palīdzēja viņa meitai, lai varētu iegūt no viņām liecības par šo notikumu.
 
21 gadu vecais Anatolijs Marcinkēvičs 18 gadus no savas dzīves ir pavadījis bērnunamā un internātskolās. Viņš apgalvo, ka bērnunamos esošās sistēmas dēļ viņš nekad nav jutis mīlestību un nezina, kas ir ģimene, vēsta "Panorāma".
 
19.maijā ap plkst.19:00 Valsts policija saņēmusi informāciju, ka Otanķos kāda sieviete savas mājas pagalmā atradusi smagās automašīnas riteni.
 
Kāda sieviete mikroblogošanas vietnē twitter informējusi, ka veikalā nopirktā gaļā atrasts kas patiesi nepatīkams.
 
Aizvadītās nedēļas nogalē Latviju sasniedza pirmais karstuma vilnis, un atsevišķos valsts reģionos gaiss iesila pat līdz +27 grādiem. Lai gan šīs nav īstais laiks, kad sakarsušā automašīnā vienus pašus vajadzētu atstāt mazus bērnus vai mājdzīvniekus, sociālā tīkla facebook lietotāji informē, ka joprojām ir cilvēki, kuri neapzinās, cik nopietnas sekas var būt šādai rīcībai.
 
Ar stāstu sociālajos tīklos dalījusies Monta, kuru grūtā brīdī nesavtīgi atbalstījis pavisam svešs cilvēks. Sieviete aicina ikvienu neatteikt palīdzību tuvajiem un pavisam svešiem cilvēkiem, kad viņiem tā ir nepieciešama.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt atrast kādas omītes pazaudēto maku ar zālēm paredzēto naudu.
 
Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 20.maija plkst. 6.30 līdz 22.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 146 izsaukumus – 103 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 12 no izsaukumiem bija maldinājumi.
 
Kās Berģu iedzīvotājs sociālajā medijā facebook ir izplatījis brīdinājumu citiem šī reģiona iedzīvotājiem par garnadžu bariņu, kas nakts melnumā aplaupīja vīrieša māju.
 
Sieviete vārdā Ieva Kalnaliepa ir sašutusi par kāda vīrieša rīcību, kurš, kā viņa uzskata, esot izgāzis atkritumus dabā, viņas īpašumā.
 
Kāds autovadītājs, kurš regulāri brauc cauri Plakanciemam ir sašutis par ceļmalā redzēto postažu - ik pēc 100 metriem ceļmalas grāvī atrodas sašķaidīti koki un krūmi, vēsta portāls "Bez Tabu".
 
Ekstrasenss Lazars Rozenbergs vēsta, ka zem Baltijas jūras dzīvo nezināma daudzpakāpju civilizācija, kas ir ļoti norūpējusies par jūras ekoloģisko stāvokli. Viņš uzskata, ka tuvākajās desmitgadēs varētu applūst gan Rīga, gan Jūrmala, atsaucoties uz žurnālu "Patiesā Dzīve" vēsta portāls "Kas Jauns".
 
Dienas diskusija
Sauļošanās [1] - 22.maijs
 
Autorizācija