Nebūšanas

Aizvadītās nedēļas nogalē kāds sociālā tīkla facebook lietotājs publicējis neglaimojošu ierakstu par piedzīvoto atpūtas laikā kempingā "Leiputrija". Kamēr atpūtnieks nevairījis veltīt skarbus vārdus kempinga saimniekiem, tikmēr paši saimnieki komentārā uzsvēruši, ka dusmīgais klients arī bez vainas gluži neesot.
 
10.augustā neilgi pēc pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par trīs nepilngadīgām personām, kuras ar viskija pudeli dodas Mežaparka virzienā.
 
Kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi ļoti svarīgu atgādinājumu atpūtniekiem, kuri brīvo laiku pavada pludmalē.
 
Kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs 12.augustā publicējis ierakstu, kas adresēts Valsts valodas centram. Ieraksta autors neslēpis savu sašutumu par to, ka Ludzas 840.gadu jubilejas koncertā izcilais latviešu komponists Raimonds Pauls teicis uzrunu krievu valodā.
 
Liepājas pašvaldības policija informē, ka 15.augustā ap pulksten 20:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Tērauda ielā visu dienu tiek lietots alkohols un dzīvoklī atrodoties arī nepilngadīgs bērns.
 
Pirms divām dienām Dailes teātra aktieris Gints Andžāns sociālajā tīklā facebook ievietojis lūgumu palīdzēt atrast viņam nozagto velosipēdu.
 
Kādai 20 gadus vecai tūristei no Lielbritānijas ārkārtīgi nepatīkami beidzies ilgi gaidītais ceļojums uz Bulgāriju.
 
Mikroblogošanas vietnē "Twitter" parādījies videomateriāls, kurā redzams, ka taksometra automašīna pa Krasta ielu Rīgā pārvietojas atmuguriski.
 
13.augustā neilgi pirms pulksten 1.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki, apsekojot Bolderājas karjera apkārtni, ievēroja piecu jauniešu kompāniju sēžam neapgaismotajā pludmalē uz soliņa. Policisti nolēma pārliecināties par personu rīcības motīviem.
 
Sociālajos tīklos uzmanību guvušas fotogrāfijas ar Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) pārpildīto autostāvvietu otrdienas rītā.
 
Sestdien, 12.augustā, tirdzniecības centrā "Rīga Plaza" atklāta izstāde "Gribu mājas." Izstāde veidota, lai pievērstu sabiedrības uzmanību pamestajiem bezsaimnieku kaķiem. Diemžēl, negodprātīgu cilvēku dēļ izstādes veidotājiem sociālajā tīklā facebook nācies pastāstīt par kādu ļoti nepatīkamu atgadījumu.
 
12.augustā pulksten 15.27 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, atrodoties glābšanas stacijā “Vecāķi”, saņēma informāciju, ka pirms neilga laika ūdenī pazudusi septiņus gadus veca meitenīte.
 
Vakar ap plkst. 21:30 Valsts policijā saņemta informācija no kāda Talsu iedzīvotāja par to, ka Talsos, kādas mājas pagalmā bez uzraudzības atrodas nepilngadīgi bērni.
 
Jau vairākas nedēļas iedzīvotāji Latvijā ir sašutuši par straujo sviesta cenu kāpumu. Kamēr eksperti skaidro, kāpēc par šo pārtikas produktu maksājam vairāk, tikmēr cilvēki, kuri devušies kaut uz brīdi ārpus Latvijas robežām iemūžina, cik pārtikas produkti maksā citviet Eiropā.
 
Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijā piedzīvojām ne vien pamatīgu karstumu, bet arī vētru ar milzīgu vēju, lietu un krusas graudiem. Sestdien koncerta laikā īsts pārbaudījums bijis arī dziedātājai Lienei Šomasei, kura par piedzīvoto pastāstījusi sociālajā tīklā facebook.
 
Kādai rīdziniecei, kura jau ir trīs bērnu māmiņa, maijā bijušas aizdomas, ka iestājusies neplānota grūtniecība. Ar bažām sieviete devusies vizītē pie ārsta, vēstai raidījums "Bez tabu."
 
Pēc postošā negaisa, kas vakar pēcpusdienā un vakarā plosījies Latvijā, atrastas automašīnu numura zīmes, kas, iespējams, pazaudētas, braucot cauri lielām peļķēm.
 
Vakardienas vētru un negaisu kāda sieviete izmantojusi, lai nomazgātos, liecina sociālajā vietnē Facebook ievietotais video materiāls.
 
Sociālajos tīklos parādījušies fotogrāfijas ar kādu "Volvo", kurš pamests turpat ietriecies ēkas kāpņutelpas ieejas durvīs.
 
Portāls "jelgavniekiem.lv" informē, ka ceturtdienas rīta no kāda pārtikas veikala nozagta šokolāde.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija