Nebūšanas

Nekustamo īpašumu uzņēmums "Latio" informē, ka izmantojot uzņēmuma nosaukumu un identitāti, ļaundari internetā rīko viltus loteriju.
 
25.jūnijā neilgi pirms pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kādu jaunieti manāmā reibumā. Iereibušais puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, centās tam uzrāpties virsū.
 
Pircēja lielveikalā novēroja situāciju, kura likusi padomāt mūsdienu cilvēku savstarpējam attiecībām ģimenē.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots lūgums palīdzēt. Šoreiz tiek meklēti aculiecinieki kādam nepatīkamam incidentam Rīgā, Šmerlī.
 
17.jūnijā plkst.02:00 policija saņēmusi izsaukumu uz Ogresgala pagastu, kur mežā, iespējams pazudis vīrietis.
 
Sestdien portāls nra.lv vēstīja, ka Līgo dienā pilsētniekus pārsteidzis kāds neparasts viesis, kurš paspējis ne vien izpeldēties kādā no pilsētas ūdenstilpnēm, bet pastaigājies arī pa Ventspils ielām.
 
Sigita Džarcāne facebook lūdz cilvēku palīdzību - viņa šodien pazaudējusi pasi, bet rīt ir jālido prom no Latvijas.
 
Aculiecinieks Arturs savā facebook publicējis vairākas fotogrāfijas no smagas avārijas, kurās redzams, ka automašīna ietriekusies privātmājā.
 
Kāds sociālā tīkla facebook lietotājs iemūžinājis neparastu skatu "Maxima" lielveikalā.
 
Kāda sieviete sociālajā tīklā facebook publicējusi ierakstu, kurā apgalvo, ka atlaista no darba restorānā, jo atteikusies nēsāt krūšturi.
 
Kā informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāvji, tad Jāņu dienā jauniešu kompānija nodarījusi miesas bojājumus 1991.gadā dzimušai sieviete.
 
Kā ierasts, tad Līgo un Jāņu svinībās Latvijā piedalās ne vien mūsu valsts iedzīvotāji, bet arī viesi no citām zemēm. Šoreiz ne pārāk pozitīvas atmiņas par svētku laikā piedzīvoto Rīgā noteikti būs Lietuvas TV žurnālistam un raidījumu vadītājam Edvardam Žičkum.
 
Gunta jau izglābusi vairākus zalkšus, kuri mirst, sapiņķerējoties makšķernieku auklās.
 
Nereti Saulgriežu svētkus pavadot, atrodas kāds prātīgais, kurš labprāt sēdīsies pie stūres, malkojot vien bezalkoholiskos dzērienus, kas parasti nesagādā nekādas problēmas. Tomēr eksperiments atklāj, ka, piemēram, vitamīnu dzēriens uzrāda pat vairāk nekā 0,2 promilles alkohola!
 
Kāds sociālā tīkla facebook lietotājs lūdzis līdzcilvēku palīdzību, lai atrastu jauniešu bariņu, kas pēc izlaiduma ballītes vietā atstājuši īstu nekārtību.
 
Krasta apsardze ceturtdien, 22. jūnijā, veikusi medicīnisko evakuāciju no prāmja "Isabelle", twitter kontā ziņo Nacionālie bruņotie spēki (NBS).
 
Naktī uz otrdienu Latviju pāršalca vēsts par dubultu traģēdiju. Aglonas pagasta Beķu sādžā sadega īpašums un pazuda iespējamais ugunsgrēka vaininieks – saimniecības īpašnieks Jānis Kraupša.
 
20. jūnijā ap plkst. 23:50 Valsts policijā tika saņemts zvans no kādas 1979. gadā dzimušas sievietes, ka Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā ir nozagts viņai piederošs motorollers.
 
Iedzīvotāji, kuri dzīvoja vien aptuveni 100 metrus no vietas, kur svētdienas pēcpusdienā plosījās ugunsgrēks Jūrmalā, sociālajos tīklos pastāstījuši par pieredzēto.
 
Sociālajā tīklā facebook ievietots kārtējais sauciens pēc palīdzības. Šoreiz kāds vīrietis cer, ka līdzcilvēki palīdzēs atgūt sabiedriskajā transportā aizmirstu ļoti dārgu lietu.
 
Dienas diskusija
 
Autorizācija