Zutis un Pakalne gatavi pastāstīt par abu šķiršanos

tautaruna.lv 13.oktobris 2023, 15:15
 
Publicitātes foto
Nākošajā nedēļā šovam “Slavenības. Bez filtra” pievienosies bokseris Kristaps Zutis un digitālā satura veidotāja Elīna Pakalne. Pāris bija dalībnieki šova iepriekšējā sezonā, kur kameru priekšā paziņoja par savu saderināšanos, taču kāzas nenotika. Tagad viņi ir atpakaļ, lai pastāstītu, kas jauns noticis abu dzīvēs.

Saldais pārītis, Kristaps Zutis un Elīna Pakalna, jau no nākošās nedēļas atgriežas pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, kur ir gatavi plašāk izstāstīt savu stāstu par šķiršanos un jauniem dzīves izaicinājumiem abu dzīvēs. Lai arī iepriekš Elīna par šķiršanos un piedzīvoto plašāk nerunāja, tagad viņa ir gatava dalīties savās sajūtās.

“Televīzijas skatītājiem būs iespēja redzēt un dzirdēt manu stāstu par šķiršanos un kā mēs dzīvojam šobrīd!”

Jau iepriekš ziņojām, ka Kristaps un Elīna savu kopdzīvi uzsāka 2022. gada nogalē, un 2023. gada pavasarī saderinājās, taču šī gada vasarā pāris paziņoja par savu šķiršanos. Šobrīd viņi ir kopā un dzīvo jaunās mājās. Kā viņiem klājas un kas jauns abu mīlnieku dzīvēs? Un kāpēc pāris vasarā izšķīrās? Skaties pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.30 kanālā STV Pirmā!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:39

Jaunākās diskusijas