Skarbi! Lato Lapsa "pamatīgi noliek" Oļegu Fiļu

tautaruna.lv 24.marts 2023, 2:30
 
F64
Pēc publikācijām presē par baņķiera Oļega Fiļa un viņa bijušās sievas Santas Bernālas tiesas prāvu žurnālists Lato Lapsa Fiļam veltījis neglaimojošus vārdus.

Kā vēstījām, piecus gadus baņķieris Oļegs Fiļs tiesājās ar savu bijušo sievu Santu Bernālu, lai atgūtu dāvanas un miljoniem eiro, kā arī pierādītu, ka laulības izjukšanā vainojama viņa. Beidzot tiesa šīs prasības apmierinājusi, tika vēstīts Evijas Kalnbērzas, Gitas Vīksnes, Martas Kalniņas materiālā "Miljonārs tiesā atkaro dāvanas un naudu" izdevumā "Privātā Dzīve".

Tiesa lēmusi atcelt starp Oļegu Fiļu un Santu Bernālu noslēgtos dāvinājuma līgumus un atgriezt vairākus naudas dāvinājumus gandrīz divu miljonu eiro apmērā, divus luksusa klases auto un vairākas ekskluzīvas dārglietas.

Pats Fiļs atklāja - tiesas procesā esot pierādīts, ka Santa nav bijusi uzticīga laulības laikā, tērējusi viņa naudu un pieņēmusi dāvanas, būdama attiecībās ar citu vīrieti, tagadējo vīru Deividu Bernālu.

Fiļs neslēpa prieku par taisnīguma uzvaru un saka, ka var turpināt dzīvot laimīgi.

Lato Lapsa, komentējot so publikāciju, raksta: "Izrādās, ir ļaudis, salīdzinājumā ar kuriem pat Artuss Kaimiņš vairs nemaz tik ļoti neatgādina staigājošu ekskrementu un īpaši ņirdzīgu parodiju par vīrieti."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas