"Nožēlojami!" Linda Mūrniece kritiski izsakās par Levitu

tautaruna.lv 15.janvāris, 12:43
 
F64
Uzņēmēja un bijusī ministre Linda Mūrniece skarbi kritizējusi Valsts prezidentu Egilu Levitu, izlasot viņa intervijā pausto domu par sabiedrības neuzticēšanos valdībai.

TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” Levits pauda, ka domu, ka sabiedrības neuzticēšanās valdībai ir saistīta ar padomju mantojumu.

Linda Mūrniece tam kategoriski nepiekrīt, rakstot, ka prezidents dzīvo paralēlajā realitātē.

"Prezidents tiešām dzīvo paralēlajā realitātē. Kāds padomju mantojums? Ir vērts pamanīt īsto realitāti un arī savu lomu tajā..

Un novelt visu uz sabiedrību laikā, kad sabiedrība mēģina izdzīvot, ir nožēlojami. Vēl arī kontekstā ar paša algas pielikumu šogad," raksta Mūrniece.

Kā raidījumā pauda Levits: “Valdība un Saeima, Saeimas vairākums, ir atbildīgi par politisko situāciju valstī, bet visiem ir jāzina un jāaptver arī tas, ka valsts nevar visu regulēt un visas problēmas atrisināt. Tā ir senā padomju domāšana, ka valsts visu nokārtos.

Tā ir ielaista problēma, tā ir saistīta daļēji ar padomju mantojumu, daļēji arī ar daudzām kļūdām, kas ir bijušas valsts politikā, arī nespēju saskatīt problēmas - ilgtermiņa problēmas un tās risināt.”

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Padomju laikā no darba nemeta ārā,ja atteicies durties ar nezināmas izcelsmes suslu.Nelien dirsā tautai.Cik lētā vinčika iztērēji pret to nāves žļurgu ???Mazais Otto??

15.janvāris, 13:24 Atbildēt

Laikam jau Levits pārāk lielu vakcīnas dozu ieņēmis.

15.janvāris, 14:34 Atbildēt

Sivēnmammuks atkal pareizi runā.

15.janvāris, 16:03 Atbildēt

Un pati varētu domāt-pati pilnība

15.janvāris, 18:36 Atbildēt

Oho, Linda reizēm arī ko sakarīgu pasaka. Levi vēl varētu caralaiku grūto mantojumu arī piesaukt. Un 700 verdzības gadus

16.janvāris, 16:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:45

Jaunākās diskusijas