Pazīstamais kolekcionārs Rukšāns ar 3. vakcīnas devu potējās ārzemēs un par savu naudu

tautaruna.lv 16.septembris, 16:38
 
Raitis Plauks/F64
Kamēr Latvijā Covid-19 vakcīnas 3. devu rekomendē potēt vien ļoti šaurai iedzīvotāju grupai, pazīstamais sīpolpuķu kolekcionārs Jānis Rukšāns nule kā atgriezies no ārzemēm, kur saņēma trešo vakcīnas devu.

Vakar atgriezos Latvijā. Kur biju devies? Tā kā Latvijas valdība nespēj izšķirties vai un kam atļaut saņemt trešo Covid-19 vakcīnas devu un uzzinājis, ka Rumānijā par samaksu vakcinē jebkuru, apzvanīju savus draugus, paziņas, klientus tuvākās zemēs. Izrādījās, ka nemaz tik tālu nav jābrauc. Nezinu, cik tas bija oficiāli, bet draugi man izkārtoja, ka par samaksu, varēšu saņemt vakcīnu krietni tuvāk par Rumāniju. Loģiski - neesmu šīs valsts nodokļu maksātājs, un kādēļ gan lai mani tur par velti vakcinētu,” ierakstā “Fecebook” pauž J. Rukšāns.

Kāpēc viņš bija gatavs uzņemties šādu braucienu dēļ papildus vakcīnas devas? “Gribu braukt ekspedīcijās, gribu iet uz koncertiem, gribu dzīvot bez bailēm, jo personīgi esmu redzējis kā mirst ar kovid saslimušie; lai iebāztu degunā tiem kretīniem, antivakceru propagandistiem, ka lūk, vakcīnas ir drošas, ar tām “nenošpricē”, lai iedrošinātu bailīgos un antivakceru apstulbinātos, ka nav ko baidīties. Dzīvot tomēr ir labāk nekā mokās mirt, lai gan mirsim mēs visi, tomēr labāk vēlāk nekā agrāk,” pauž J. Rukšāns.

Latvijā valdība nolēma, ka vakcīnas pret Covid-19 papildu devu potēs imūnsupresijas pacientiem jeb personām ar būtiski novājinātu imūno sistēmu. Arī Imunizācijas valsts padome(IVP) rekomendē trešo poti šādiem pacientiem un šī rekomendācija atbilst arī Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra paustajam, kā arī citu zāļu un vakcīnu regulatoro iestāžu nostājām.

IVP priekšsēdētāja un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ģimenes vakcinācijas centra vadītāja Dace Zavadska valdības sēdē skaidroja, ka papildu devu būtu jāpiešķir personām, kurām sāk samazināties aizsardzība pret Covid-19. Taču šobrīd neesot gana pazīmju, ka kādām citām grupām, izņemot cilvēkus ar ļoti novājinātu veselību, šī imunitāte varētu būt nepietiekama.

Imunitātes samazināšanos varētu noteikt, ja pret Covid-19 vakcinētie saslimtu, un šo cilvēku vidū būtu vērojamas nopietnas saslimšanas vai veselības problēmas. Ekspertes ieskatā, šobrīd šādas situācijas neveidojas, attiecīgi neesot pamata lemt, ka jebkuram vakcinētajam būtu nepieciešams saņemt papildu devu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Rukšān, ja vēl nebūsi atstiepis kājas pēc 4. potes,piekto es tev uzsaukšu...

16.septembris, 17:55 Atbildēt

Ceturto devu lai grūž miesā Latvijā, te bez maksas, pagaidām.

16.septembris, 18:04 Atbildēt

Ne visi veči ir Rukšāni.

16.septembris, 18:29 Atbildēt

Rukšāni ir sevišķi debilie, jo viņu galviņas sajukušas no naudas grābšanas, gan jau karitis apmaksās izdevumus. Kautko debilāku vel neesmu dzirdējusi no visām reklāmām.

17.septembris, 11:50 Atbildēt

Kretīnam kretīna valoda...

16.septembris, 18:58 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

iesaku iepotēt ari 4 poti un 5 poti (на всякое пажарное как говоритса).Es ari piekrītu apmaksāt īpaši gudrajam Rukšānam kovidfanam 5 poti.Dzirdēju ,ka vietējie bomžiki pagrabos par krutona 0,5 l pudeli ari potē ,tas ir vēl tuvāk kā braukt uz Rumāniju,tad antivielu skaitlis līst pa ausīm ārā,var ielikt zatičkas ausīs un pieteikties atkal uz papildus poti . Antivielu skaitlis ir pietiekams,kad skraidi kā traks suns un no galvas fontāns no vakcīnas kā zilajam valim okeānā.Tas ir piģec,mans ir šokā.Ha,ha,ha !!!!!

16.septembris, 19:02 Atbildēt

Nu, ja kungs iepotēs vēl nākamo poti, tad paliks pavisam nemirstīgs. Tik uz priekšu ar karogu rokā pēc potes! :)

16.septembris, 20:19 Atbildēt

Stulbeņu bars...

16.septembris, 20:35 Atbildēt

Nuuu?Un kapēc kādu tas satrauc tik dikti?Jums naudu prasīja, vai padomu?Kas kaiš?

16.septembris, 21:06 Atbildēt

Iesaku katru gadu pa 3 potēm,taps jauns un sprigans(tikai laikam paradīzē).

16.septembris, 22:16 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

tagad pienākuši laiki,kad pats vari izvēlēties cik zāles sev potēt vai vakcīnas( ja tā vispār ir vakcīna).Es jau tāds padumjš,nēesmu tik gudrs kā kovidfani.Lai brauc uz Indiju vēl pēc Indijas paveida potes.Runā ,ka Gangas krastos, kur tās kartona būdas esot pavisam lēti potēties.Esot vēl delta paveids un lambada paveids,tas kurš lambadu norāvis ir lemts nāvei,jo dejo lambadu kamēr mirst no spēka izsīkuma un vakcīna vēl nav izštukota tai.

17.septembris, 8:13 Atbildēt

Maskavas forštadtē varot dabūt "Ļimbambā".

17.septembris, 9:38 Atbildēt

Onkulītim nav jabaidās nomistiskā kovidla,bet galvu gan derētu paārstēt.....

17.septembris, 20:47 Atbildēt

Re kā pirmās divas potes smadzeni izkaltēja....

17.septembris, 20:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:11

Jaunākās diskusijas