Māmiņu gluži vai satriec autobusa šofera attieksme Valmierā

tautaruna.lv 16.septembris, 12:31
 
F64
Kāda sieviete portālā sudzibas.lv neslēpj sašutumu par autobusa šofera uzvedību.
Kā portālā "sudzibas.lv" raksta sieviete, viņai kopā ar bērnu nācās saskarties ar šofera neapmierinātību.

"Iekāpām pilsētas autobusā 8b plkst 16.15! Man ir bērns ar speciālām vajadzībām un 4gadnieks! Autobusa šoferim apliecība tika uzrādīta, respektīvi, vadītājs bija lietas kursā, ka bērns ir ar veselības problēmām! Sēdējām tieši aiz šofera, un bērns man ir diezgan alerģisks! Un pēkšņi bērnam sākās autobusā klepus lēkme, kas ir izskaidrojams, jo man bērns ir diezgan alerģisks! Un katru reizi kā bērns noklepojās, no šofera puses tika dzirdams, tas ir pizģec! Tas ir murgs! Un visu laiku-pizģec, pizģec, pizģec! Mēs šēžam aiz viņa un to visu dzirdam! Es saprotu, ka esam "pandēmijas" vidū, bet jāpaliek tomēr ir par cilvēkiem un ja tik ļoti bail, tad tādu publiski atklātu darbu strādāt nevajag!" sašutumu neslēpj pasažiere.

Jāpiebilst, iepriekš vēstījām par situācijām, kad cilvēki sūdzas par sabiedriskā transporta šoferu rīcību. Piemēram, pirms kāda laika ziņots, ka mālpiliete Agnija piedzīvojusi nepatīkamu atgadījumu Siguldas autoostā, kopā ar bērniem paliekot aiz autobusa durvīm, jo šoferis atteicies ielaist salonā ar mazuļu ratiņiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Viņš t-e-v kaut ko pateica?

16.septembris, 15:41 Atbildēt

Valmieras pilsētas autobusos strāda divi šoferi kuri ir ļoti nepieklājīgi un rupji gan pret bērniem, gan pret vecākiem cilvēkiem. Mana meita jau varākas reizes ir žēlojusies par to un pati esmu redzējusi cik rupji izturas pret vecāku kundzīti. Un kad es aizrādīju tad tik ko noburkšķēja zem deguna.

16.septembris, 18:00 Atbildēt

Mūsu Valmierā ir zināms viens riebīgs rupeklis kurš iedomājās ka var darīt ko grib.Ne pašvaldība ne dara devēji netiek galā.Tāds viens no Rīgas tarakāns ir ieviesies....Un neviens netiek ar viņu galā .Laij kā dūdas nav kam strādāt.It sevišķi viņš nevar ciest invalīdus vaij viņaņam viss ir kārtībā ar psifiku???

16.septembris, 22:31 Atbildēt

Ir viens slavens preteklis VTU šoferis, kam patīk aizskart pasažierus un apsaukāt....

16.septembris, 23:02 Atbildēt

Vajag pipelem pa olam iedot.

17.septembris, 9:25 Atbildēt

Nav brīnums cik reizes ir uzbraukts,pat uzrādot 3+apliecibu ir neapmierinatiba.It ka no ta butu jakaunas ka ir tada.Pretigi.

18.septembris, 11:15 Atbildēt

Nav tā vienīgā reize. Kad es biju pusaudzis, pirku biļeti, tolaik vēl bija Kasieres, arī nebija Laipni.

18.septembris, 20:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:33

Jaunākās diskusijas