Tiesa no Normunda Jakušonoka grib piedzīt lielu naudas summu

tautaruna.lv 22.aprīlis, 9:20
 
Vladislavs Proškins/F64
Aprīļa sākumā mūziķis Normunds Jakušonoks saņēma nepatīkamu ziņu no Rīgas rajona tiesas Jūrmalā - no viņa tiek piedzīta nauda, vēstīts Gitas Vīksnes, Anastasijas Kuzminovas materiālā "Gribi zaudēt draugu, aizdod naudu!" izdevumā "Privātā Dzīve".
Kā izrādās, pret Jakušonoku un Māri Lazdiņu vērsusies Swedbank, rosinot vienkāršotu procedūru par naudas piedziņu.

Jakušonoks skaidro, ka Lazdiņš ir bijušais kolēģis, ar kuru kopā strādājis klubā "Četri balti krekli". Mārim bija nepieciešams studiju kredīts, un Jakušonoks piekrita par to galvot.

Tagad secināms, ka Lazdiņš kredītu nav atmaksājis. Abi gan vairs nekomunicē, kopš leģendārais klubs pārdots un darba attiecības beigušās, bet, kā saka Normunds, droši vien būs jābrauc pie viņa uz mājām un jārunā par šo lietu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lazdiņš ir gatavais lops.

22.aprīlis, 15:52 Atbildēt

Oj, štruntīgi vecam zēnam, netiks no maksāšanas vaļā.

22.aprīlis, 19:59 Atbildēt

Kādā citā portālā bija minēti 1500€. Nemaz tik dramatiski nav. Es biju galvojis par desmitiem reižu lielāku summu, un lai nesanāktu tā, ka īpašuma nav, un naudas arī, mēs ar banku vienojāmies, ka es nopirkšu īpašumu par 2-3 reizes lielāku naudu, nekā tas reāli tobrīd maksāja. Citādi man vajadzētu vienkārši, un beigās es neko par to neiegūtu. Zaudējumi būs, bet es pats esmu vainīgs, ka uzticējos tuviem cilvēkiem, parakstot galvotāja līgumu.

22.aprīlis, 21:09 Atbildēt

*vienkārši maksāt*

22.aprīlis, 21:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:16

Jaunākās diskusijas