VIDEO: Rīgās sieviete pārsteidz policistus ar savu reibuma stāvokli

tautaruna.lv 22.aprīlis, 18:30
 
F64
Kāda sieviete pamatīgi pārsteigusi policistus, sēžoties pie automašīnas stūres gandrīz piecu promiļu reibumā – kondīcijā, kas varētu būt savienojama tikai ar dziļu miegu, vēsta “Degpunktā”.

Kad policisti pamanīja dīvaino auto, autovadītāja aicināta apstāties. Rīgas pašvaldības policijas darbinieki aicināja sievieti uzrādīt autovadītājas apliecību un mašīnas tehnisko pasi. Sieviete norādījusi, ka viņai nekā no tā neesot.

“Darbinieki pienāca klāt un ieraudzīja, ka pie stūres atrodas sieviete, par kuru pēc ārējām pazīmēm varēja saprast, ka viņa ir diezgan pamatīgā alkohola reibumā.

Sieviete runāja ļoti nesakarīgi, izmantoja savā leksikā nepieklājīgus vārdus. Uz jautājumu par dokumentu esamību sieviete pateica, ka viņai nekā līdzi neesot, ka it kā viss esot mājās. Taču, veicot datubāzē pārbaudi, konstatēts, ka sievietei nav autovadītāja apliecības - tās termiņš bija beidzies un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policijas darbinieki,” stāsta Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes pārstāvis Romāns Kozlinskis.

“Hondas” vadītāja aizturēta un nonākusi aiz policijas busiņa restēm, savukārt ugunsdzēsēji tikmēr bija pabeiguši savu uzdevumu un noziņojuši, ka dodas prom.

Neilgi pēc tam aizturētā nonākusi ceļu policistu rokās, kas pārkāpējai veikuši arī alkohola testu. Tā rezultāti, pārsteiguši pat pieredzējušus kārtības sargus.

“Viņas asinīs bija 4,67 promiles alkohola, kas ir ļoti, ļoti liels reibums pat vīrietim, kas pārvietojas ar kājām. Braukšana pie stūres šādā [reibumā] varētu izraisīt problēmas ne tikai apkārtējiem, bet arī pašai braucējai. Viņa varētu pēkšņi ieraudzīt trešo ceļu un iebraukt kādā kokā vai citā mašīnā. Protams, ka Valsts policija uzsākusi Administratīvo procesu un iespējams tiks uzsākts Kriminālprocess, jo sieviete braukusi bez autovadītāja apliecības un reibumā,” teica likumsargs.

Komentē 6

 
Anonīms
 

"Rīgās" ?????

22.aprīlis, 19:24 Atbildēt

4,67 promiles alkohola, tas ir augsta profesionālisma rādītājs uz ko visiem jātiecas.

22.aprīlis, 19:54 Atbildēt

Jā, ir arī sievietes, kurām ir zvēra iekšas!

24.aprīlis, 14:23 Atbildēt

Tas bija zvērs sievietes veidolā.

26.aprīlis, 15:11 Atbildēt
īpaši stulbs > perle

Sukubs...

26.aprīlis, 16:30 Atbildēt

Kādi ugunsdzēsēji??

27.aprīlis, 13:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:44

Jaunākās diskusijas