VIDEO: Pie Ministru kabineta pamana pilnīgi kailu sievieti

tautaruna.lv 22.aprīlis, 10:44
 
Ekrānšāviņš no video
Trešdienas, 21. aprīļa, rītā Rīgā pa Elizabetes ielas ietvi pastaigājās pilnīgi kaila 55 gadus veca ārzemniece no Somijas, kuras uzvedība liecināja par steidzami nepieciešamu mediķu aprūpi, vēsta “Degpunktā”.

Ap desmitiem no rīta Liene devās pēc kafijas uz veikaliņu, kas atrodas Elizabetes un Krišjāņa Barona ielas krustojumā - tieši pie Vērmanes dārza ieejas. Desmit metrus tālāk visu acu priekšā kāda sieviete pēkšņi izlēma atbrīvoties no apģērba.

“Viņa vienkārši noģērbās te, pie žoga. Viņa jau augšiņu vilka nost,” stāsta Liene.

Apkārtējie centās kundzi uzrunāt, noskaidrot, kas noticis un piedāvāt palīdzību. Sieviete nepārmija ar cilvēkiem ne vārda un vienkārši turpināja ceļu.

Tajā pat laikā Vērmanes dārzā pie bērnu spēļu laukuma stāvēja vairāki policisti. Viņu uzmanību jau bija piesaistījusi kāda sieviete, kam bija nepieciešama palīdzība. Mediķi ziņo, ka viņai pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis pēc alkohola pārmērīgas lietošanas. To redzēja arī liecinieki.

“Vai nu kādam slikti bija, vai “bomzis”, neredzēju no bērnu laukuma, bet kaut kas sēdēja uz tā soliņa, policija ar viņu ņēmās un tad atbrauca ātrie,” stāsta aculieciniece.

Pāris metrus tālāk uz ietves stāvēja sieviete bez apģērba. Aculieciniece to pamanīja un norādīja jau aizņemtajiem likumsargiem virzienu, kur doties tālāk. Aculieciniece apstiprina - sieviete bija pilnīgi kaila.

Policijas ekipāža viņu apturēja blakus Ministru kabineta ēkai.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka sieviete nav spējīga komunicēt ar kārtībsargiem. Sieviete bija 55 gadus veca. Ņemot vērā acīmredzamos apstākļus - nepieciešamību pēc neatliekamās medicīniskās palīdzības - izsaukta ātrā medicīniskā palīdzība.

Mediķi ziņo, ka sieviete nogādāta slimnīcā ar aizdomām par insultu. Slimība var izraisīt pēkšņus uzvedības un atmiņas traucējumus, kas izskaidrotu savādās rīcības iemeslu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Gan jau menti šo par tādu neredzētu bezkaunību ar zižļiem līdz insultam nodauzīja, ka pēc tam tikai pēc vēdera krunkām varēja precizēt vecumu.

22.aprīlis, 15:59 Atbildēt

tas tevi nodauzīs, tev vēl viss priekšā...

22.aprīlis, 16:53 Atbildēt

Manai mammai ir bijis insults. Viņa vēl paguva piezvanīt. Atrada guļam uz grīdas, apčurājušos un apkakājušos. Viss beidzās puslīdz labi. Tas nav nekāds joks. Tas tiešām ir ļoti nopietni, un var būt dažādas izpausmes. Lūdzu, nevajag par to ņirgāties, tas ir kas tāds, ko attiecīgais cilvēks nekad negribētu. Un tas pats var piemeklēt tos, kas par to iezviedz.

22.aprīlis, 22:19 Atbildēt

"Tauta runā", vai tiešām jums nav neviena žurnālista, kam ir vismaz vidusskolas izglītība, kas prot sakarīgi rakstīt. Kauns lasīt!

23.aprīlis, 12:21 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas