FOTO: Timma publicē romantisku kadru ar Sedokovu no Jūrmalas

tautaruna.lv 5.marts, 13:44
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Pirms neilga laika vēstījām, ka latviešu basketbolists Jānis Timma ieradās Latvijā kopā ar sievu ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu.
Jānis un Anna bijuši ne tikai Rīgā, bet arī viesojušies Jūrmalā.

Savā Instagram profilā dziedātāja iepriekš publicēja fotogrāfiju, kas tapusi pie Laimas pulksteņa, bet Jānis dalījās ar vēl vienu kadru - uz tā abi skūpstās Majoru pludmalē ar sirdi fonā.

"Labas atmiņas no Latvijas," foto komentē Timma.

Iepriekš vēstījām, ka Sedokova bija ieradusies Latvijā kopā ar savu vīru basketbolistu Jāni Timmu. Abi steidza baudīt Rīgas skaistumu.

Anna atklāja, ka viņas mīļākā vieta Rīgā ir Doma laukuma baznīca. Viņa stāstīja, ka 2018.gadā baznīcā nofilmējusi orķestra mēģinājumu un kopš tā laika šajā vietā ir iemīlējusies un to sauc par maģisku.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Un nebija auksti izģērbties?

5.marts, 16:31 Atbildēt

Lūgums Jankam-lūdzu nepiesārņo skaisto Latvijas dabu ar uzpumpētām krievu palaistuvēm.Brauc uz Russiju un ņematies tur Sarkanajā laukumā cik uziet,kaut plikiem dupšiem...

6.marts, 10:05 Atbildēt

Naivais Janka,vienu dienu Janka,bet otrā cits sportists. Spriežot pēc uzpumpētās skaistules bijušajām lielajām mīlām viņa mīl tikai tos kuriem nauda turas. Iesaku laulību līgumu noslēgt.

6.marts, 10:49 Atbildēt

Baigi forši tā turpināt.Anna ir kolosāla.Kas raksta negatīvi neņem paurī .Tie ir tikai skauģi

6.marts, 18:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:43

Jaunākās diskusijas