Latviete ASV rada unikālu līdzekli cīņai pret Covid-19

tautaruna.lv 5.marts, 9:20
 
facebook.com
Pasaulē cienījama zinātņu doktore zobu implantoloģijā Alēna Butkeviča atklāj,ka gada laikā esot prombūtnē Ņujorkā, ir izgudrojusi līdzekli cīņai pret Covid-19, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Amerikā radījusi unikālu līdzekli cīņai pret Covid-19" izdevumā "Kas Jauns".
Kā viņa pati saka, ir izgudrojusi līdzekļus, kuri koronavīrusu nogalina pirms tā nokļūšanas elpceļos.

"Tie nogalina Covid-19 tieši tad, kad tas ir kontaktā ar seju un elpvadiem. (..) Šis līdzeklis, ko var uzpūst uz sejas maskas, radīts, lai neitralizētu vīrusa dzīvotspēju šādā vidē un tas nenonāktu elpceļos," skaidroja Butkēviča.

Cīņai ar koronavīrusu viņa izgudrojusi arī deguna pilienus un mutes skalojamo līdzekli, kas jau esot patentēts.

Doktore arī atklāj, ka paraugi nosūtīti uz Latviju, lai tos neatkarīgi pārbauda arī šeit. Tāpat pauraugi nosūtīti arī Latvijas valdībai.

"Ar šo veikumu vēlētos iznest Latvijas vārdu pasaulē," viņa saka, piebilstot, ka arī pati lieto minētos līdzekļus, lai nesaslimtu ar Covid-19.

Komentē 10

 
Anonīms
 

No valdības un epidemologu puses vēl pagaidām pilnīgs KLUSUMS par šādu līdzekli. Vērosim, kad atmodīsies!

5.marts, 9:36 Atbildēt

Un nesagaidīsi. Viņiem onka ir licis iegrūst tautai vakcīnas. Nekādu citu līdzekļu un zāļu!

6.marts, 20:56 Atbildēt

Nemana, Pasaules uzmanību. Pasaulē daudz tādu "izgudrotāju". Aizmirsās kā sauc vietējo izgudrotāju, kurš mācīja kā nesaslimt ar kovid (gripu), bet pats nogulēja vairāk kā mēnesi.

5.marts, 10:07 Atbildēt

Caur mūsu birokrātijas sienu izsisties nebūs tik vienkārši, pat ja līdzekļi ir ar zināmu iedarbību.

5.marts, 10:22 Atbildēt

Labi saprotu pasaulē cienījamo zinātņu doktori zobu implantoloģijā Alēnu Butkeviču, viņam grib palīdzēt citiem, kā spēj. Tas ir forši. Tikai par tām atkārtoti lietotajām maskām man mazs iebildums - daudzos angliski izlasāmos zinātniskajos info par covid vīrusa dzīvotspēju ir noteikts limits - 3h uz atklātām virsmām. Tāpēc secinājums - izlietoto masku pēc 3h var uzlikt atkal, jo covid baktērijas jau ir aizgājušas bojā.

5.marts, 11:11 Atbildēt

Nu, tad beidzot!

5.marts, 11:21 Atbildēt

Cilvēks nevar neko izgudrot!!! Lai cilvēks spētu izgudrot, viņam ir jāpārstāj involucionēt un jākļūst radošam. Ceļš uz spējām kļūt radošam, sākas ar pilnīgu iekšējā dialoga apturēšanu. Ub tas ir tikai ceļa sākums. Neviens zinātnieks neko nav izgudrojis. Mendelis, savu elementu tabulu, ieraudzīja sapnī. Līdzīgi, arī pārējie. Cilvēkam dod. Bet dotais , nav pareizs līdz galam.

topreytings.ru/10-udivitelny...annyih-vo-sne/

5.marts, 11:39 Atbildēt

Izdevums "Kas Jauns", rosās tikt par farmokoloģijas Gigantu un uzsācis reklamēt , nepārbaudītus farmokoloģijas brūvējumus. Vareni un ar katru dienu varenāk!

5.marts, 12:54 Atbildēt

Amerikānis Latvijā arī dara,ko spēj.

5.marts, 20:59 Atbildēt

Jā, jā, izgudrojusi deguna pilienus, kas nogalina kovidu. Kaut kā shady tas viss izskatās.. Vai nu viņa tiešām kaut ko derīgu ir izgudrojusi, bet US tas nebūs izdevīgi un mūsu zobārste kaut kur mistiski pazudīs, vai arī viņa ir uz vienu roku ar tiem vakcinētājiem un grib, lai cilvēku ķermenī nonāk kaut kāda viela, kas organismam ar vīrusu neļauj cīnīties.

6.marts, 11:57 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:23

Jaunākās diskusijas