Roberto Meloni savas grāmatas prezentācijā paziņo par skatuves vārda maiņu

tautaruna.lv, Agate Grebže 24.okt
 
F64, Mārtiņš Zilgalvis
Vasaras sākumā Latvijā dzīvojošais itālis Roberto Meloni izdeva savu pirmo grāmatu “Piedzīvojumi virtuvē ar Roberto. 100 slavenību receptes.” Šobrīd Roberto turpina apbraukāt dažādas pilsētas, prezentējot grāmatu un tiekoties ar faniem.

Kādā no nesenākajiem pasākumiem savā Instagram profilā TV seja publicējusi bildi, kurā skatītāji izsēdināti pa vienam, ievērojot distanci.

Fotogrāfiju pavada ieraksts: “Grāmatas prezentācija “Pa Latvijas Novadiem ar Roberto” Covid-19 laikos. Ar sirsnīgo distanci, ar likumu ievērošanu, ar dzīvespriecīgu un cerīgu skatienu uz nākotni, ar sajūtu ka mēs kopā tiksim visam pāri.”

Ekrānšāviņš no instagram.com

Arī pēc viesošanās Vaboles kultūras namā, Roberto publicējis bildi. Tomēr šajā attēla aprakstā viņš paziņo par ļoti asprātīgu skatuves vārda maiņu. No šīs dienas Roberto Meloni jaunais skatuves vārds būšot Jānis Ķirbis.

Ekrānšāviņš no instagram.com

Roberto Meloni vada “Rīga TV 24” kulinārijas šovu, kurā pie viņa viesojas dažādas Latvijas slavenības, lai kopā gatavotu. Grāmata veidota, izmantojot šovā gatavotās ēdienu receptes no Latvijas slavenību virtuvēm.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Pedallo?

24.oktobris Atbildēt

Meloņu Robim varbūt izdosies, liekas normāls džeks, bet, piemēram, Kaspars Blūmanis - Blūms sevi nosauca par Kašeru, bet nekas nemainījās, jo piders paliek piders.

24.oktobris Atbildēt

Roberto Meloni 100% nav gejs,un pidars ir lamu vards krievu urlam,,

24.oktobris Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Man jau arī liekas, ka Robis ir normāli orientēts, un Ķirbis, kā pseidonīms, varbūt arī ieiesies. Bet paredzu, ka viņš dabūs papildus vēl "cukini", "kabacis" vai, piemēram, "gurķis'.

24.oktobris Atbildēt

Melone paliek melone, vienalga ķirbis netiks :)

24.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:27

Jaunākās diskusijas